αρχίσαμε!(καλη επιτυχία)

  • Δημιουργός θέματος iridanou
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
άρχισαν οι πρώτες μονομαχίες καλή επιτιχία σε όλους:)
 

DeletedUser2675

Guest
υπάρχει κάποιος τρόπος να ενημερωθούμε για τις μονομαχίες που έχουν ήδη γίνει και την έκβασή τους???
 

DeletedUser

Guest
εννοειται πως οχι.οτι θες να δεις μπορεις απο την καταξη-μονομαχιες.συγκεκριμενες μονομαχιες ειναι αδυνατο να δεις
 

DeletedUser2675

Guest
ok την είδα την κατάταξη "μονομαχιών" και βλέπω αρκετούς στις πρώτες θέσεις από την πόλη Big Valued Noobs;), χαρακτηριστικά 5 στους 10, πολύ καλό επίπεδο... προφανώς τα παιδιά ξέρουν αρκετά καλά το παιχνιδι...

υπάρχουν κάπου και στατιστικά στοιχεία για τις μονομαχίες???
 

DeletedUser

Guest
ok την είδα την κατάταξη "μονομαχιών" και βλέπω αρκετούς στις πρώτες θέσεις από την πόλη Big Valued Noobs;), χαρακτηριστικά 5 στους 10, πολύ καλό επίπεδο... προφανώς τα παιδιά ξέρουν αρκετά καλά το παιχνιδι...
Ποσο θα ηθελα να ξεφυγω απο το θεμα με αυτους!!!!τελοςπαντων..... :mad:

υπάρχουν κάπου και στατιστικά στοιχεία για τις μονομαχίες???
Τι εννοεις?
Το μονο που μπορεις να δεις ειναι τις νικες,τις ηττες και την διαφορα των 2 του καθε παιχτη.Οπως επισης και την εμπειρια που εχει ο καθε παιχτης.
 

DeletedUser

Guest
αντε αρχίσαμε αρχίσαμε μια μαχη δεν ποσταρατε.....πως αρχίσαμε λοιπον??
αντε να βλεπω τιποτα καλο.
 

DeletedUser2675

Guest
Ποσο θα ηθελα να ξεφυγω απο το θεμα με αυτους!!!!QUOTE]

χρήζει "σχολίων" η παρατήρησή σου??? :cool:

Τι εννοεις?
Το μονο που μπορεις να δεις ειναι τις νικες,τις ηττες και την διαφορα των 2 του καθε παιχτη.

έλεγα μήπως και μπορούμε να δουμε συνολικά την εικόνα των μελών κάθε πόλης... ώστε να έχουμε γενικότερη άποψη...
 

DeletedUser

Guest
χρήζει "σχολίων" η παρατήρησή σου??? :cool:
Αμεεε!!Θα μου χωσουν και αλλο infraction αν συνεχισω και δε λεει για αυτους.. :mad:

έλεγα μήπως και μπορούμε να δουμε συνολικά την εικόνα των μελών κάθε πόλης... ώστε να έχουμε γενικότερη άποψη...
Αα..καλο αλλα δεν το γνωριζω :D
 

DeletedUser

Guest
Από το νεκροθάφτη κάθε
πόλης!:eek::eek:
Εννοείς κάτι άλλο???:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
υπονοεισ κατι Zekapacho????αμα ναι πες μου με π.μ. στο παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
ποσταρετε καποιες μαχες ρε παιδια!συμφωνω με τον falegk να δουμε λιγο πως παει ο κοσμος 2 μιας και τωρα οι περισσοτεροι ειναι εμπειροι!
 

DeletedUser

Guest
To derby!
ioj1uq.jpg
 

DeletedUser

Guest
2 τρελές μονoμαχίες,με τρελά hits!
2uy1sgg.jpg

&&&
8zphf7.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Zekapacho....στραβα το ξεκινησεσ το θεμα

ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ .....ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΩΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ,ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ....

:confused:ΠΕΤΑΕΙ Ο ΓΑΙΔΑΡΟΣ ? ΠΕΤΑΕΙ..
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ .....ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΩΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ,ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ....

:confused:ΠΕΤΑΕΙ Ο ΓΑΙΔΑΡΟΣ ? ΠΕΤΑΕΙ..


ok ξεκινήστε να βάζετε τις άλλες 3000 υπόλοιπες αναφορές,γιατί για να λιποθύμησε τον βάρεσε όλη η πόλη:rolleyes::rolleyes:
 
Κορυφή