... ? αποχή από το γράψιμο φόρουμ...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3409
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ρε παιδιά το παρατραβήξατε το thread. όσοι έφαγαν ban σημαίνει ότι κάτι έκαναν για να φάνε ban. αν τώρα ο γιώργος (mad18) είναι λίγο αυστηρός με το forum, δικαίωμα του. δεν έγινε game admin από τύχη:p

και όπως πάτε θα banαρειστήτε και εσείς και μετά θα λέτε "γιατί έφαγα ban; δεν έκανα τίποτα!:)

ή δεν προσεχες πολυ οταν διαβαζες τα τελευταια ποστ

edit: θα επρεπε ολοι να ακολουθησουμε το παραδειγμα σου http://www.youtube.com/watch?v=CTLi7RMEbcA

oh the irony
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
α... δεν μασ τα πες αυτα...
τι απερισκεψιες ειναι αυτες???
μεσο αλλου site επιτιθεσαι σε mod....
ε?:confused:
 

DeletedUser

Guest
edit: θα επρεπε ολοι να ακολουθησουμε το παραδειγμα σου http://www.youtube.com/watch?v=CTLi7RMEbcA

Δεν ξέρω γιατί όλοι νομίζετε ότι εγώ δημιούργησα αυτό το βίντεο αλλά σας λέω ότι στις φυλετικές και στο grepolis υπάρχει χρήστης με το όνομα avdimou και avdimoutexas.

Ελέγξτε το να δείτε. Όποιον δω μου λέει ότι είναι δικό μου το βίντεο. Έτσι και αλλιώς εμένα ο λογαριασμός μου στο youtube είναι RafaellosG9!
 

DeletedUser

Guest
μην κανεις διπλα ποστ, ειναι εναντια στους κανονες.
 

DeletedUser2737

Guest
να ρωτησω κατι αν πουμε την αποψη μας για κατι χωρις βρισιες και etc ειναι κακο?
 

DeletedUser

Guest
εξαρταται το θεμα πχ αν μιλησεις ασχημα για ενα μοντ παιζει κ να σε τιμωρησουν με την δικαιολογια οτι επρεπε να κανεις αναφορα στο κεντρο υποστηριξης κτλ κτλ κτλ αλλα σε γενικα πλαισια μπορεις να μιλας ελευθερα....
 

DeletedUser2737

Guest
οκ εγω δεν θα μιλησω ασχημα ..θα πω κατι ποοο το χει πει καποιος αλλος και ειχε πολυυυυυυυυυ δικιο .. : πολλοι wannabe greeniarides εχουν μαζευτει εδω μεσα
 

DeletedUser

Guest
παιδια μην το παρακανετε κι εσεις...εκεινη την εποχη που αναφερετε στην αρχη με το φορουμ προ γκρινιαρη εμπαινα μονο για να μαθω τιποτα πανω στο γουεστ και δεν μιλουσα γιατι οτι ηθελα το εβρισκα και γιατι τοτε δεν ειχα πολυ ωρα να ασχοληθω...απο την αλλη ομως αν θυμαστε ειχαν δημιουργηθει πολλα θεματα εστω και στο οφτοπικ με περιεχομενο ακαταλληλο για ανηλικους...:) το φορουμ χρειαζεται τους μοντερειτορ οσο χρειαζεται και τους χρηστες...οι μοντερειτορς πρεπει ισως να δειχνουν ανοχη αλλα και αυτο εγινε λιγο πριν ερθει η τζοαννα και ουτε τοτε ειδαμε αποτελεσμα αν θυμαστε καλα...εμπαινε ο καθενας και ελεγε το μακρυ του και το κοντο του και εμπαινες στο φορουμ και εβλεπες σε ολα τα θεματα να εχει απαντησει το ιδιο ατομα με ενα ακυρο σχολιο...εγω αυτο δεν το θεωρουσα τοσο φιλικο προς νεους χρηστες και επισης εδιωχνε αρκετους απο τους παλιους...ετσι καταληγαμε αντι να μπαινουν καινουργιοι χρηστες που τους αρεσει το παιχνιδι να μπαινουν ατομα που εμπαιναν μονο για να σπαμμαρουν και να γινουν "διαδυκτιακοι μαγκες"!
 

DeletedUser2737

Guest
μα ομως οκ φορουμ ειναι και λενε ολοι οτι δεν πρεπει να σπαμμαρουμε ...αλλα αυτο δεν θα γινει ποτε.(ασχετο τωρα) το φορουμ
βγαινει απο τα λατινικα =>πλατεια
 

DeletedUser

Guest
και μετα είναι να απορείτε γιατι παίρνετε προειδοποιήσεις για σπαμ και γιατι κλειδώνονται τα θέματα.

αφού και σε αυτά που προσπαθείτε να πείσετε εμάς ότι κάνουμε λάθη,ακόμα και σε αυτά σπαμάρετε και τσακώνεστε μεταξύ σας.
 

DeletedUser

Guest
φιλε αραμπ ξερεις ποσο σε παω αλλα μαλλον δεν κανεις κατι καλα στην αποχη σου μια χαρα σε βλεπω κ απαντας........:p
 

DeletedUser3436

Guest
καλα ολα αυτα αλλα εχουμε χουντα?απο ποτε?....πολλα αλλαξαν οσο ελειπα και προκειτε να αλλαξουν παιχτες εφυγαν και παιχτες ηρθαν.Αλλα ΓΙΑΤΙ αντιμετοπιζουν το φορουμ του the west σαν κατι κατωτερο?στον αγκλικο κοσμο υπαρχουν πολλα θεματα για σπαμ που δεν κλεινουν(εφτασα 150 ποστς χωρις ουδε μια προειδοποιηση σε αυτα τα θεματα)και μπορουν οι χρηστες να περναν την ωρα τους.Το θεμα με τα μπαν δεν το ειδα επειδη δεν ημουν μεσα αλλα οταν το δω θα μπορω να πω την γνωμη μου για τους αποκλεισμους στα παιδια.Τωρα ολοι λετε πως οι φορουμ μοντερειτορς παιρναν πολες ωρες στο φορουμ....:confused::confused:ειμαι μεσα 14 ωρες την μερα και ζητημα να τους δω για κανενα τεταρτο.Πρεπει καποιος να μας εξηγηση ποια ακριβως ειναι η δουλεια σας.Ολα αυτα χωρις μισως και κακια απλα με μεγαλη περιεργεια...

Υ.Γ:Μπορει να εχετε πει ποια ειναι η δουλεια σας αλλα να μην εχω δει το ποστ(η απλα επειδη ειμαι n00b οπως θα ελεγε και ο παλουκι)
 

DeletedUser

Guest
καλα ολα αυτα αλλα εχουμε χουντα?απο ποτε?....πολλα αλλαξαν οσο ελειπα και προκειτε να αλλαξουν παιχτες εφυγαν και παιχτες ηρθαν.αλλα γιατι αντιμετοπιζουν το φορουμ του the west σαν κατι κατωτερο?στον αγκλικο κοσμο υπαρχουν πολλα θεματα για σπαμ που δεν κλεινουν(εφτασα 150 ποστς χωρις ουδε μια προειδοποιηση σε αυτα τα θεματα)και μπορουν οι χρηστες να περναν την ωρα τους.το θεμα με τα μπαν δεν το ειδα επειδη δεν ημουν μεσα αλλα οταν το δω θα μπορω να πω την γνωμη μου για τους αποκλεισμους στα παιδια.τωρα ολοι λετε πως οι φορουμ μοντερειτορς παιρναν πολες ωρες στο φορουμ....:confused::confused:ειμαι μεσα 14 ωρες την μερα και ζητημα να τους δω για κανενα τεταρτο.πρεπει καποιος να μας εξηγηση ποια ακριβως ειναι η δουλεια σας.ολα αυτα χωρις μισως και κακια απλα με μεγαλη περιεργεια...

υ.γ:μπορει να εχετε πει ποια ειναι η δουλεια σας αλλα να μην εχω δει το ποστ(η απλα επειδη ειμαι n00b οπως θα ελεγε και ο παλουκι)

εφυγες κ καταστραφηκαν ολα..... κλαψ κλαψ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή