... ? αποχή από το γράψιμο φόρουμ...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3409
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
όπως είπα δεν με πείραξαν οι τιμωρίες αλλά ο τρόπος που εκφράστηκαν αυτές από ένα άτομο που μόλις πριν 2 μήνες έλεγε αυτά
http://forum.fyletikesmaxes.gr/showpost.php?p=193059&postcount=36

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showpost.php?p=193074&postcount=44

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showpost.php?p=193081&postcount=46
και μην μου πείτε ότι πρόκειται για αστείο μεταξύ σας γιατί αν κάποιος έχει την στοιχειώδη λογική να εξετάσει τα ποστ 1 προς 1 θα δει πως στο τέλος εξελίχθηκε σε αστείο (ίσως μετά από παρέμβαση του ντίμμε) αλλά στην αρχή ξεκίνησε σαν αντιπαράθεση μεταξύ σας... τέλοσπαντων...

από την αρχή ήταν ένα αστείο...δεν βλέπω κάτι κακό σε αυτό...αν είναι δυνατον δηλαδή. εδώ την άλλη φορά ορισμένοι πίστεψαν ότι είμαι θεία του παλούκι.

θέλω να σας πω ότι επειδή έχω διαβάσει τους κανόνες του φόρουμ... (ναι δεν τους εφαρμόζω... γιατί νομίζω πως το west πάνω από όλα είναι παιχνίδι και σαν τέτοιο πρέπει να αντιμετωπίζεται)...
το γεγονός ότι είναι παιχνίδι δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να υπάρχουν κανόνες. και οι κανόνες που έχει ορίσει η εταιρία που έφτιαξε το παιχνίδι είναι αυτοί...μας αρέσουν ή όχι.

διαπίστωσα ότι και ο πιο έμπειρος παίκτης αυτός που ξέρει τους κανόνες... και συμμορφώνεται με αυτούς είναι πολύ εύκολο να πέσει σε λάθη... κοιτάτε να δείτε...

όσον αφορα τα παραδείγματα που αναφέρεις...θα πρέπει να αποφασίσεις αν η μηδενικη ανοχή είναι για σένα κακό ή καλό.

δεν ξέρω τι φόρουμ θέλετε... αλλά εγώ θέλω ένα φόρουμ που θα είναι μέσα στα πλαίσια του παιχνιδιού... που θα έχει ανοχή προς τους πελάτες του και δίκαιες τιμωρίες... και όχι τσαμπουκά και τρομοκρατία... και επειδή διαφωνώ ακόμα και με το γιατί πρέπει τους ανθρώπους που σε πληρώνουν να μάθεις να τους σέβεσαι... θα συνεχίσω την αποχή δηλαδή διαλέγω το leave it εκτός αν αλλάξει κάτι ή ο mad 18 με πείσει ότι έχω άδικο...

είναι η επιλογή σου και κανείς δεν θα σε πείσει αν έχεις δίκιο ή όχι.

επέλεξες το να μην συμμετέχεις. εγώ δεν θα προσπαθήσω να σε πείσω για το αντιθετο αλλά οι κανόνες δεν μπορούν να προσαρμοστούν σε αυτό που κρίνεις εσύ και ο οποιοσδήποτε σωστό.

καλή συνέχεια λοιπόν στο παιχνίδι σου.

Τωρα ολοι λετε πως οι φορουμ μοντερειτορς παιρναν πολες ωρες στο φορουμ....:confused::confused:ειμαι μεσα 14 ωρες την μερα και ζητημα να τους δω για κανενα τεταρτο.Πρεπει καποιος να μας εξηγηση ποια ακριβως ειναι η δουλεια σας.Ολα αυτα χωρις μισως και κακια απλα με μεγαλη περιεργεια...

Υ.Γ:Μπορει να εχετε πει ποια ειναι η δουλεια σας αλλα να μην εχω δει το ποστ(η απλα επειδη ειμαι n00b οπως θα ελεγε και ο παλουκι)

Το γεγονός ότι εσύ σάκη δεν μας βλέπεις δεν σημαίνει ότι δεν είμαστε στο φόρουμ.

Εφόσον ο φίλος αραμπ αποφάσισε να μην συνεχίσει στο φορουμ μας το θέμα του μπορεί να κλειδώσει προς αποφυγήν σπαμ. Σαφως και αν θέλει μπορει να μου στείλει μηνυμα να το ανοίξω ξανά..Και μην ανησυχείτε ο mad18 μπορεί να απαντησει και σε κλειστό θέμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή