ανακοίνωση της διοίκησης της dmu - μάχες οχυρών 9/11/09

  • Δημιουργός θέματος Silenzio
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3195

Guest
ας μιλήσω και εγω σαν avrianos.

Μπράβω στους dmu!!!

Λίγες μέρες πρίν,

πήραμε το οχυρό τους δεν είπαν τίποτα και το πήραν πίσω.
Τώρα μας πήραν το -FG-CCP-.Όμως ο πόλεμος συνεχίζετε.
Δεν τέλειωσε τίποτα.Θα υπάρξουν πόλλες μάχες οχυρών ακόμα!!!
Έκαναν 2 ωραίες μάχες.
 

DeletedUser

Guest
Όταν ιδρύσαμε την DMU ήμασταν 3...ο neoromeo, o rantanplan κι εγώ...
τώρα έχουμε αποσυρθεί ο καθένας για τους λόγους του (προσωπικά θέματα, φανταριλίκι κτλ), είτε προσωρινά είτε μόνιμα από την διοίκηση και παίζουμε απλά το παιχνίδι προσφέροντας βέβαια τις συμβουλές μας όπου χρειάζεται... είμαστε οι ΕΠΙΤΙΜΟΙ :D:D:D
Η νέα διοίκηση είναι παιδιά άξια που έχουν αποδείξει εμπράκτως τι είναι ικανοί να κάνουν και είναι πανάξιοι συνεχιστές της ιδρυτικής ομάδας και ειδικά του neoromeo που σήκωσε στις πλάτες του την DMU πολύ καιρό ;)

Και στην τελική...τι σας νοιάζει ποιός διοικεί? Σημασία έχει ότι ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΑ..!

Τα συγχαρητήρια μου σε όλη την DMU και τους συμμάχους για τις τελευταίες μάχες... σε επιφυλακή τώρα γιατί το δύσκολο είναι να μείνεις πρώτος.
 

DeletedUser315

Guest
συγνωμη zaitsev αλλα εγω ειμαι Ελληναρας και πρεπει να τα πω.ετσι λεει το dna μου.
Αχ ρε MLAT που εισαι?
να μην ειχε φυγει ο mlat και θα σας ελεγα εγω αν θα ειχατε παρει τα @@ μου 'η οχι εχθες.
που εισαι ρε mlat εχουν βγει ολες οι φραγκοκοτες και θριαμβολογουνε.ειχατε οργανωση και @@ μυδια μεντολες.δικο μας λαθος ηταν εχθες.
οσο για τη προηγουμενη φορα ας μην ξαναρχισουμε αυτο το θεμα.ποιος εκανε τη δουλεια του σωστα την καταλληλη ωρα που επρεπε φανηκε.
ειχα διαβασει μια δηλωση τοτε του αγαπητου σε ολους νεορομεο οτι παραιτειται απο την ηγεσια της dmu.τι εγινε?δεν εκανε δεκτη τη παραιτηση το συμβουλιο?γιαυτο παραμενεις ακομα διοικητης της dmu?ποιον πας να δουλεψεις?
ας μην πω αλλα.φτανει πια.και μη μαματε τοσο πολυ μερικοι μερικοι κατουρηστε και λιγο γιατι θα σας κοκκινισει το ......κεφαλο.
αντε.τα λεμε σε 1 μηνα

ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη λενε
αν παλι πιστεύετε οτι την φερνει δεν φταιμε εμεις που σας εφυγε
απ οτι καταλαβαίνω και 100 φόρες να σας το παρουμε το οχυρο παλι αρλουμπες θα λεν μερικοί μερικοί π δεν δεχοντε την ηττα
οκ καταλαβαίνω οτι μπορει να κανατε λαθος οπως και μεις ειχαμε κανει λαθος τοτε και το χασαμε
αυτο δεν σημενει οτι αν δεν κάνατε λαθος δεν θα το χάνατε


πες μ κατι
Σας φέραμε εκει που θελαμε? ναι
Τρέχατε σαν πανικόβλητοι και δηλώνατε ασχετες επιθεσεις? ναι (βλεπε BP)
Ηταν μαχη 128 αμυνομενοι 125 επιτιθ και νικήθηκεγια ακομα μια φορα με λιγότερους επιτιθέμενους?ναι

πως μπορεις να μιλας οτι δεν ειχαμε οργάνωση οταν δεν εχεις την παραμικρή ιδεα του τι γινεται μεσα στη dmu?
αερολογιες ξερω να λεω και γω φιλε μου
 

DeletedUser

Guest
ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη λενε
αν παλι πιστεύετε οτι την φερνει δεν φταιμε εμεις που σας εφυγε
απ οτι καταλαβαίνω και 100 φόρες να σας το παρουμε το οχυρο παλι αρλουμπες θα λεν μερικοί μερικοί π δεν δεχοντε την ηττα
οκ καταλαβαίνω οτι μπορει να κανατε λαθος οπως και μεις ειχαμε κανει λαθος τοτε και το χασαμε
αυτο δεν σημενει οτι αν δεν κάνατε λαθος δεν θα το χάνατε


πες μ κατι
σας φέραμε εκει που θελαμε? ναι
τρέχατε σαν πανικόβλητοι και δηλώνατε ασχετες επιθεσεις? ναι (βλεπε bp)
ηταν μαχη 128 αμυνομενοι 125 επιτιθ και νικήθηκεγια ακομα μια φορα με λιγότερους επιτιθέμενους?ναι

πως μπορεις να μιλας οτι δεν ειχαμε οργάνωση οταν δεν εχεις την παραμικρή ιδεα του τι γινεται μεσα στη dmu?
αερολογιες ξερω να λεω και γω φιλε μου

μην προσπαθείς να μάθεις σ' ένα γουρούνι να τραγουδάει, χάνεις τον καιρό σου....κι ενοχλείς και το γουρούνι !!
 

DeletedUser

Guest
γιδοβοσκε ripper ελα να αρμεξεις και τα ΕΠΙΤΙΜΑ @@ μου.
 

DeletedUser

Guest
όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται !! περαστικά :) χόινκ:d
 

DeletedUser

Guest
τωρα με την νεα γριπη πρεπει να προσεχουμε...
 

DeletedUser

Guest
ε τώρα μην ανοίξουμε πάλι το παλιό το θέμα. ξέρετε όλοι για πιο λόγο έφυγε ο mlat. μας τον παραιτήσατε με άλλα λόγια με κάτι άνανδρες πράξεις πριν από τις προηγούμενες μάχες.
 

DeletedUser1631

Guest
Όταν κερδίθηκε η χτεσινή μάχη οχυρού αμέσως την θεώρησα σπουδαία νίκη,καθώς πάντα ήμουνα της άποψης οτί η αξία του ηττημένου δίνει δόξα στο νικητή.Μετά όμως από τα τελευταία ποστ των αντιπάλων κατάλαβα οτι μάλλον δεν νικήσαμε καθώς η βλακεία είναι αήτητη!Οπότε δεν θα θριαμβολογήσω.
Άλλη μία φορά σας δείξαμε πως κερδίζετε ένα οχυρό έστω και με λιγότερους επιτιθέμενους,άλλη μία φορά σας μάθαμε τι θα πει τακτική επίθεσης.Το μόνο που έχετε να κάνετε πλέον είναι να μας αντιγράψετε για μία ακόμη φορά και να ακολουθήσετε το δικό μας πλάνο επιθεσης.Δεν θέλω να ακούσω αερολογίες του στυλ οτί έχουν γίνει και άλλες μάχες τέτοιες σε άλλους σέρβερ.όποιος ξέρει οτι έγινε μια παρόμοια μάχη με 125 επιτιθέμενους και 128 αμυνόμενους με τους επιτιθέμενους να κερδίζουν με μόνο 44 να πέφτουν ας την ποστάρει να την δούμε.
Ακόμη περιμένω τους αντιπάλους να παράγουν παιχνίδι και όχι να προσπαθουν να χαλάσουν των αντιπάλων.Ακόμη περιμένω τους αντιπάλους να κάνουν πρώτη επίθεση και να μην περιμένουν την κίνηση μας.Ακόμη περιμένω να δω κάτι καινούργιο σε τακτική και οχι να νομίζουν οτι κάνουν παιχνίδι αντιγράφοντας τους πρωτοπόρους.αρκετους μήνες μπήκαν τα οχυρά και ακόμη τίποτε μόνο αντιγραφή και αντεπίθεση.ΠΟΤΕ επίθεση ΠΟΤΕ κάτι καινούργιο.

Για αλλη μια φορα ειμαι σιγουρος οτι θα μας αντιγραψετε στην επομενη επιθεση σας.Σας ευχαριστω για την εμπιστοσυνη που μας δειχνετε!Εχετε πολλα να μαθετε απο την κορυφαια υπερσυμαχια του west!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια το ξεφτυλισαμε εδω περα.χιλια θεματα εχουν γινει πια.απλα Ε-Λ-Λ-Ε-Ο-Σ!μας εχετε τρελανει.καντε ξεχωριστο φορουμ στο google να μιλατε μονο για τις συμμαχιες και τα προσωπικα σας.αφου καθε θεμα που περιλαμβανει ονοματα οπως CCP,DMU και ολα τα σχετικα ψερουμε που θα καταληξει.
 

DeletedUser2352

Guest
Σεμνά και ταπεινά.

ε τώρα μην ανοίξουμε πάλι το παλιό το θέμα. ξέρετε όλοι για πιο λόγο έφυγε ο mlat. μας τον παραιτήσατε με άλλα λόγια με κάτι άνανδρες πράξεις πριν από τις προηγούμενες μάχες.

Καλησπέρα και από μένα, χαιρετώ φίλε κουλατζα, να ξέρεις, ότι είσαι από τους αντίπαλους που εκτιμώ, άλλωστε, είμαστε και μαζί στο group μου στο facebook από την αρχή που το έφτιαξα:) για το west και είσαι από τους λίγους που ξέρουν να συνομιλούν εδω μέσα. Αυτό που ήθελα να σχολιάσω, είναι ότι ο Μανώλης ήθελε και τα έπαθε, έτσι δεν είναι; Δηλαδή εμείς είμαστε βλάκες; Ακόμα και αν το παλικάρι ήταν στο νοσοκομείο (και φυσικά καλή ανάρρωση να έχει), αυτά τα προκλητικά που έκανε σε μονομαχίες, σε εργασίες σε μάχες οχυρών ήταν απαράδεκτα και καταδικαστέα. (Όπως και άλλοι που το έκαναν, μην λέμε ονόματα τώρα και ξύνουμε πληγές). Και το ποιο σημαντικό ότι μόνος του έγινε ρεζίλι, δεν μπορεί από την μια να το παίζεις αρχηγός/συντονιστής και από την άλλη να δίνεις το κακό παράδειγμα. Και κάποτε έπρεπε να καθαρίσει το game από αυτό το γελοίο του πράγματος, είχε καταντήσει αηδία. Να παίρνω στα χέρια μου μήνυμα και να λέει, ελάτε π.χ. στο οχυρό 1 και τους διπλούς σας λογαριασμούς να τους βάλετε στο οχυρό 2. Έτσι είναι το fair play; Έτσι θέλατε να παίζουμε; Και οι πράξεις δεν ήταν άνανδρες, ήταν συγκυρία, γιατί; Γιατί πολύ απλά ο διαχειριστής του game δεν ήξερε τίποτα για τις μάχες, όλα σχεδιάστηκαν από τον Kamelotian τον Pcycoman και μένα, χωρίς να ενημερώσουμε κανέναν. Και αυτό το ξέρουν στην Διαχείριση όλοι και στην Διοίκηση της Dead Man. Αυτό βέβαια αν θέλετε γίνετε πιστευτό, εγώ σου μιλώ ανοιχτά για το πώς έγιναν τα πράγματα. Και ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη. Από ότι με ενημέρωσαν δικά σας παιδιά, ο συντονιστής σας, μόνο καλός συντονιστής δεν ήταν, το μόνο που ζήταγε είναι: ελάτε άμυνα, τίποτα άλλο δεν έκανε. Αυτό μου μετέφεραν δικά σας παλικάρια, είχαν παράπονα μαζί του, ότι δεν οργάνωνε σωστά, οπότε γι αυτό είπα αυτό για τον κούκο και φυσικά δεν σημαίνει απαραίτητα ότι στέκουν και αυτά που μου είπαν.
Να απολαύουμε το game σωστά και τίμια, χωρίς τσακωμούς και να δείτε πόσο ευχάριστα θα περνά η ώρα σας.

Ο/Η koulantza έγραψε:
ωραία μάχη και συγχαρητήρια. αλλά όχι και εμπνευστές. μια ματιά να ρίξεις στο net θα δεις τέτοιες επιθέσεις σε ξένους servers. δεν είμαστε και χθεσινοί στο θέμα ίντερνετ.

Φίλε έχω δει πολλές μάχες σε ξένους κόσμους και πολλά Βίντεο, ομοιότητες στον σχεδιασμό μάχης φυσικά υπάρχουν, αλλά η έμπνευση του να σχεδιάσεις κάτι καλό ναι μεν ξεκινά από μια φωτογραφία, από ένα βίντεο, αλλά πρέπει να υπάρχει και καλή οργάνωση και κάποια άλλα στοιχεία που δεν κάνει να αναφέρω, (μην σας ανοίγουμε και τα μάτια) για να μπορέσεις να φτάσεις σε ένα επιθυμητό αποτέλεσμα και πίστεψε με ότι εμείς δεν έχουμε φτάσει εκεί ακόμα που μπορούμε και θέλουμε. Μην υποτιμάς την δουλειά που έχουμε κάνει κάποια παιδιά στον σχεδιασμό μαχών, καταφέρνοντας να πάρουμε 2 οχυρά με λιγότερους παίχτες. Κρίμα είναι. Θα συμφωνήσω με τον φίλο Νίκο ότι η αξία του ηττημένου δίνει δόξα στο νικητή.
 

DeletedUser

Guest
Όταν κερδίθηκε η χτεσινή μάχη οχυρού αμέσως την θεώρησα σπουδαία νίκη,καθώς πάντα ήμουνα της άποψης οτί η αξία του ηττημένου δίνει δόξα στο νικητή.Μετά όμως από τα τελευταία ποστ των αντιπάλων κατάλαβα οτι μάλλον δεν νικήσαμε καθώς η βλακεία είναι αήτητη!Οπότε δεν θα θριαμβολογήσω.
Άλλη μία φορά σας δείξαμε πως κερδίζετε ένα οχυρό έστω και με λιγότερους επιτιθέμενους,άλλη μία φορά σας μάθαμε τι θα πει τακτική επίθεσης.Το μόνο που έχετε να κάνετε πλέον είναι να μας αντιγράψετε για μία ακόμη φορά και να ακολουθήσετε το δικό μας πλάνο επιθεσης.Δεν θέλω να ακούσω αερολογίες του στυλ οτί έχουν γίνει και άλλες μάχες τέτοιες σε άλλους σέρβερ.όποιος ξέρει οτι έγινε μια παρόμοια μάχη με 125 επιτιθέμενους και 128 αμυνόμενους με τους επιτιθέμενους να κερδίζουν με μόνο 44 να πέφτουν ας την ποστάρει να την δούμε.
Ακόμη περιμένω τους αντιπάλους να παράγουν παιχνίδι και όχι να προσπαθουν να χαλάσουν των αντιπάλων.Ακόμη περιμένω τους αντιπάλους να κάνουν πρώτη επίθεση και να μην περιμένουν την κίνηση μας.Ακόμη περιμένω να δω κάτι καινούργιο σε τακτική και οχι να νομίζουν οτι κάνουν παιχνίδι αντιγράφοντας τους πρωτοπόρους.αρκετους μήνες μπήκαν τα οχυρά και ακόμη τίποτε μόνο αντιγραφή και αντεπίθεση.ΠΟΤΕ επίθεση ΠΟΤΕ κάτι καινούργιο.

Για αλλη μια φορα ειμαι σιγουρος οτι θα μας αντιγραψετε στην επομενη επιθεση σας.Σας ευχαριστω για την εμπιστοσυνη που μας δειχνετε!Εχετε πολλα να μαθετε απο την κορυφαια υπερσυμαχια του west!!!!

Δεν θα καθόμουν να ασχοληθώ καν με το θέμα αλλά δεν μπορώ να ακούω βλακείες.

Καταρχάς λες ότι δεν θα θριαμβολογήσεις και όμως αυτό κάνεις.
Υστερα και μόνο που λες για αντιγραφές καταντάει γελοίο.Στις μάχες οχυρών είτε σ'αρέσει είτε όχι υπάρχουν περιορισμένες κινήσεις και τακτικές.Το μόνο που μπορείς να αλλάξεις είναι τον γύρο που θα γίνει η κίνηση.Αλλά το αποτέλεσμα είναι το ίδιο οι επιτιθέμενοι να είναι πάνω στους πύργους και στα τείχη και θα βαράνε από εκεί τους αμυνόμενους.Δηλαδή τι παραπάνω θες να κάνουν να μπουν 2-2 με την σειρά από την πύλη;(επειδή δεν θυμάμαι να το έχει πει άλλος αυτό ή να έχει γίνει,όποιος το κάνει τώρα ή το πει με αντιγράφει(ειρωνεία)).Τραγικά πράγματα...

Επίσης θυμάμαι που λέγατε σε όσους σχολίαζαν την κίνηση που είχατε κάνει για να πάρετε πίσω το οχυρό dmu τι τους νοιάζει ,ΕΣΕΝΑ λοιπόν τι σε νοιάζει τι τακτική ακολουθούν;Στην τελική όπως γουστάρει ο καθένας θα παίξει.

Συγχαρητήρια για την νίκη σας,κρίμα που μερικοί το χαλάνε(βλέπε nikosmorfes)
 

DeletedUser

Guest
o amynomenos kai idioktitis tou oxyrou i i symmaxia tou exei tin eythyni tou kathorismou tou sxediou amynas. proswpika kai ws arxigos twn symmaxwn tous FG den elaba pote ena kathorismeno sxedio. den eixa kamia prothesi i douleia na anameixthw kai dimosieyw mono kai mono katopin tou sxoliou tou hernando kai pros apofygi entypwsewn eis baros tis FG, i opoia pareixe tin aparaititi stirixi ws ofeile stous symmaxous tis, asxetws tis xrisis pou egine sto oxyro. twra kyrioi tis CCP anti na spatalate to xrono tis ekexeirias pou kerdisa gia na asxoleiste me ta fora kai na meiwnetai mia (dystyxws) kathari niki twn antipalwn, elate apo to pm mou na lysoume pio ousiwdi zitimata pou exoume metaxy twn symmaxiwn mas...
 

DeletedUser

Guest
φίλε Hernando σε χαιρετώ και εγώ. δεν υποτίμησα την οργάνωσή σας. όπως προείπα την επικροτώ. η συνεννόηση μεταξύ σας ήταν άψογη. αλλά όσων αφορά την τακτική σας εγώ με ένα απλό search στο ίντερνετ είδα παρόμοιες επιθέσεις.

όσον αφορά τον mlat. από λάθος άτομα έμαθες πληροφορίες που ήθελαν να τον φάνε. όσο ήταν αυτός στο τιμόνι δεν είχαμε το παραμικρό λάθος. όλα ήταν μια χαρά. το τι τράβηξε μόνο αυτός το ξέρει και λίγα άτομα. το ότι ζητούσε μόνο άμυνες είναι ένα μεγάλο ψέμα. αυτό μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε με ένα απλό μήνυμα. και να κλείσω με το θέμα του αποκλεισμού του. δεν είναι τυχαίο που έγινε την ημέρα των μαχών. άμα φας το "κεφάλι" τρως και τα πιόνια του. και έτσι έγινε. δεν είχαμε συντονιστή, δεν ξέραμε που να πάμε. δεν είχαμε εντολές.
 
Κορυφή