ανακοίνωση της διοίκησης της dmu - μάχες οχυρών 9/11/09

  • Δημιουργός θέματος Silenzio
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Είχαμε υποσχεθεί πριν λίγο καιρό οτι οι DMU και φίλοι θα σας κρατάμε ζεστούς τις κρύες νύκτες του χειμώνα.
Δεν κάνουμε τίποτε άλλο λοιπόν από το να τηρούμε τις υποσχέσεις μας.
Για άλλη μία φορά δεν θα θριαμβολογήσουμε και δεν θα προκαλέσουμε.
Θα σας ευχαριστήσουμε όλους για τις ωραίες μάχες - φίλους και αντιπάλους.
Και θα ανανεώσουμε την υπόσχεσή μας για νέες συγκινήσεις.

Θα ήθελα εδώ να σταθώ σε μερικά πρόσωπα τα οποία οφείλω να αναφέρω και να ευχαριστήσω ονομαστικά:
- Tον Διοικητή μας neoromeo - καλός πολίτης φίλε!
- Tους υπεύθυνους του πολεμικού σκέλους της DMU psykoman και nikosmorfes.
- Την υπεύθυνη εσωτερικών θεμάτων AURANA.
- Tους εμπνευστές του νικηφόρου πλάνου KAMELOTIAN και Hernando.

Και τέλος, υποχρεωτικά, έρχομαι στους αφανείς ρυθμιστές της σημερινής νύκτας: τα απλά μέλη της DMU και όλων μας των συμμάχων, που ανταποκρίθηκαν μαζικά στο κάλεσμα και με πειθαρχία εκτέλεσαν το σχέδιο υποδειγματικά...


Η DMU συνεχίζει να πρωτοπορεί στον Κ1,
θα έχετε νέα μας σύντομα,
για την Διοίκηση,
Silenzio.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ωραία μάχη και συγχαρητήρια. αλλά όχι και εμπνευστές. μια ματιά να ρίξεις στο net θα δεις τέτοιες επιθέσεις σε ξένους servers. δεν είμαστε και χθεσινοί στο θέμα ίντερνετ.
 

DeletedUser

Guest
παιδιά εγώ είχα πάει στη μάχη οχυρού ως επιτιθέμενος CCP HEADQUARTERS(από την οποία πήρα 507 πόντους εμπειρίας)στην οποία η κατάσταση ήταν και έγινε η εξής:
128 μαχητές επιτέθηκε στο Οχυρό. 126 αμυνόμενοι αμύνθηκαν.
128 επιτιθέμενοι έπεσαν. 64 αμυνόμενοι έπεσαν.​

Καταρχάς τα θερμά μου συγχαρητήρια που κατάφεραν να μας σταματήσουν:eek:;) .
Επίσης θέλω να ζητήσω συγνώμη στους ανθρώπους της DEAD MAN οι οποίοι με έβαλαν στα σίγουρα στη μάχη(σας ευχαριστώ πολύ:cool:)αλλα εγώ δεν αξιοποίησα τη θέση μου.Συγκεκριμένα,λόγω real life υποχρεώσεων κατάφερα να δω και να κινηθώ μόνο τους 3 πρώτους γύρους και μετά άφησα τον παίχτη μου στην τύχη.. :eek:
Συγνώμη παιδιά..
 

DeletedUser

Guest
καλημέρα και εγώ λόγο λάθους διαχείρισης χρόνου χτες δεν μπόρεσα να είμαι on αν και συμμετείχα στην μάχη.περαστικά σε FG και CCP όπως λέγαμε παλιά ρόδα είναι γυρίζει.koulatza πολύ ευγενικό σε βλέπω δεν θα βρίσεις ρε καθόλου?έλα θέλω να θυμηθώ τα παλιά :p
 

DeletedUser315

Guest
Η χθεσινή μαχη ηταν η απαντιση σε οσους λεγαν οτι την προηγουμενη μαχη
στο κεντρικό οχυρό μας την κερδίσαμε ειτε κατα τυχη ειτε επειδή ειχαν πεσει μπαν ειτε δεν ξερω εγω τι αλλη δικαιολογία ,
το μονο π δεν παραδεχόταν ηταν οτι κερδισαμε γιατι ήμασταν καλύτεροι και ποιο οργανωμένοι
αυτο αποδείξαμε για ακομα μια φορα καθως ολα εγιναν μελετημένα

επισης ειναι και μια απαντιση σε ενα προφιλ καποιου οχυρού που εγραφε
οτι με οσα οχυρα ξεκινισαν οι dmu με τόσα έμειναν
φαντάζομαι ηταν το μονο που βρηκαν για να μας την πουν απ την ζήλια τους
ειμαι πολυ περιεργος τι θα γραψουν τωρα ?

κατι ποστ που λεγαν οτι το FG δεν θα πέσει δεν τα αναφέρω καν

Συγχαρητήρια λοιπόν σε ολους οσους πήραν μέρος στις μαχες και πάμε γι άλλα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
koulatza πολύ ευγενικό σε βλέπω δεν θα βρίσεις ρε καθόλου?έλα θέλω να θυμηθώ τα παλιά :p

δε θυμάμαι να έβριζα. δεν είμαι κανένα 17χρονό για να μη ξέρω πως να μιλήσω. υπάρχουν οι νίκες και οι ήττες.

η χθεσινή μαχη ηταν η απαντιση σε οσους λεγαν οτι την προηγουμενη μαχη
στο κεντρικό οχυρό μας την κερδίσαμε ειτε κατα τυχη ειτε επειδή ειχαν πεσει μπαν ειτε δεν ξερω εγω τι αλλη δικαιολογία ,
το μονο π δεν παραδεχόταν ηταν οτι κερδισαμε γιατι ήμασταν καλύτεροι και ποιο οργανωμένοι
αυτο αποδείξαμε για ακομα μια φορα καθως ολα εγιναν μελετημένα.

ποιος είπε ότι δε παραδεχόμασταν την οργάνωσή σας? είμαι ο πρώτος που επικροτώ αυτό το θετικό σας. πίστεψέ με πως αν είχαμε καλύτερη συνεννόηση δε θα το παίρνατε το οχυρό. και αν θες μπορώ να στο αποδείξω σε προσωπικά μηνύματα και όχι εδώ μέσα.
 

DeletedUser315

Guest
ποιος είπε ότι δε παραδεχόμασταν την οργάνωσή σας? είμαι ο πρώτος που επικροτώ αυτό το θετικό σας. πίστεψέ με πως αν είχαμε καλύτερη συνεννόηση δε θα το παίρνατε το οχυρό. και αν θες μπορώ να στο αποδείξω σε προσωπικά μηνύματα και όχι εδώ μέσα.

αν πρόσεξες γράφω σε οσους λεγαν δεν μιλαω για ολους
υπηρξαν ατομα που βγηκαν και μας επενεσαν
υπηρξαν και αλοι που εριξαν οσο φαρμακι ειχαν

τωρα για το αν που μ λες τι θες να απαντήσω? το γνωστο
οτι αν η γιαγια μ ειχε ... θα ηταν παππούς μ?

εκεί είναι ολο το θέμα στην οργάνωση και στην πειθαρχεία
που για ακόμα μια φορα αυτο αποδείξαμε
 

DeletedUser

Guest
συγχαρητηρια παιδια, ομολογουμένος καλή μάχη και πολύ καλή τακτική.

Φροντίστε να κρατήσετε όλοι το επίπεδο που αρμόζει στο φορουμ και να μην ξεφύγουμε όπως την άλλη φορά.

Είναι ένα παιχνίδι , άλλοτε κερδίζεις άλλοτε χάνεις. Γουστάρω να χάνω γιατί μετά βρίσκω κίνητρο να γίνω καλύτερος και ξανακερδίσω αυτό που έχασα.
Επιτέλους αποκτά νέο ενδιαφέρον το παιχνίδι , καιρός ήταν γιατί πολύ sim city είχε καταντήσει.

Απο την μεριά μας σας υποσχόμαστε ότι κάτι θα κάνουμε και εμείς για τις κρύες νύχτες του χειμώνα.... κονιακάκι;; :D

We LL BE Back (οχι οχι δεν είναι κλεμένη ατάκα....)

Zaitsev
Επίτημος αρχηγος CCP (γιατί να το κρύψομεν άλλοστε..... :cool:)

υ.γ Μιχάλη μια μαλακία είναι θα περάσει....εδώ θα μαστε και θα σε περιμένουμε
 

DeletedUser

Guest
συγνωμη zaitsev αλλα εγω ειμαι Ελληναρας και πρεπει να τα πω.ετσι λεει το dna μου.
Αχ ρε MLAT που εισαι?
να μην ειχε φυγει ο mlat και θα σας ελεγα εγω αν θα ειχατε παρει τα @@ μου 'η οχι εχθες.
που εισαι ρε mlat εχουν βγει ολες οι φραγκοκοτες και θριαμβολογουνε.ειχατε οργανωση και @@ μυδια μεντολες.δικο μας λαθος ηταν εχθες.
οσο για τη προηγουμενη φορα ας μην ξαναρχισουμε αυτο το θεμα.ποιος εκανε τη δουλεια του σωστα την καταλληλη ωρα που επρεπε φανηκε.
ειχα διαβασει μια δηλωση τοτε του αγαπητου σε ολους νεορομεο οτι παραιτειται απο την ηγεσια της dmu.τι εγινε?δεν εκανε δεκτη τη παραιτηση το συμβουλιο?γιαυτο παραμενεις ακομα διοικητης της dmu?ποιον πας να δουλεψεις?
ας μην πω αλλα.φτανει πια.και μη μαματε τοσο πολυ μερικοι μερικοι κατουρηστε και λιγο γιατι θα σας κοκκινισει το ......κεφαλο.
αντε.τα λεμε σε 1 μηνα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια τα συγχαρητηρια μου κι απο μενα , πραγματικα πολυ δυνατες επιθεσεις και οι 2 , και πολυ καλα οργανωμενες !!! μπραβο σε ολους σας , πρεπει να επεσε πολυ δουλειά. ελπιζω να ανασυνταχτουμε γρήγορα και να κρατησουμε ενδιαφερον το παιχνιδι στεκοντας στο υψος των περιστασεων σαν αντιπαλοι σας..
 

DeletedUser

Guest
Θα εξακολουθήσω να μην απαντώ σε προσωπικές αιχμές και χοντροκοπιές.
Θα εξακολουθήσω να τιμώ όσους κόσμια δίνουν συγχαρητήρια ή αποδέχονται λάθη τους ή έστω επισημαίνουν τα δικά μας.
Δεν θα ανεχθούμε όμως σκόπιμες συκοφαντίες και κακοήθειες:
Ο neoromeo παραιτήθηκε λόγω real life. Παραμένει όμως πάντα Διοικητής στην συνείδηση και την καρδιά όλων των μελών της DMU. Το ίδιο ισχύει για τον Ripper και τον ran tan plan. Εμείς δεν ξεχνάμε και δεν είμαστε αγνώμονες.
Άρα τιμητικά αναφέρομαι στον neoromeo ως Διοικητή μας και θα συνεχίσω να το κάνω.
Για την Διοίκηση,
Silenzio, AURANA, psykoman.
(Αυτή είναι η Διοίκηση μαζί με τους Ιδρυτές των πόλεών μας. Για να ξέρουν και σε ποιον να απευθύνονται οι πολυπληθείς νέοι φίλοι μας για είσοδο στην DMU...)
 

DeletedUser1509

Guest
και γω με την σειρα μου να σας συνχαρω για την νικη σας αλλα και για την πολη καλη επιθεση σας στο κεντρικο οχυρο των ccp;)
 

DeletedUser1193

Guest
θα εξακολουθήσω να μην απαντώ σε προσωπικές αιχμές και χοντροκοπιές.
θα εξακολουθήσω να τιμώ όσους κόσμια δίνουν συγχαρητήρια ή αποδέχονται λάθη τους ή έστω επισημαίνουν τα δικά μας.
δεν θα ανεχθούμε όμως σκόπιμες συκοφαντίες και κακοήθειες:
ο neoromeo παραιτήθηκε λόγω real life. παραμένει όμως πάντα διοικητής στην συνείδηση και την καρδιά όλων των μελών της dmu. το ίδιο ισχύει για τον ripper και τον ran tan plan. εμείς δεν ξεχνάμε και δεν είμαστε αγνώμονες.
άρα τιμητικά αναφέρομαι στον neoromeo ως διοικητή μας και θα συνεχίσω να το κάνω.
για την διοίκηση,
silenzio, aurana, psykoman.
(αυτή είναι η διοίκηση μαζί με τους ιδρυτές των πόλεών μας. για να ξέρουν και σε ποιον να απευθύνονται οι πολυπληθείς νέοι φίλοι μας για είσοδο στην dmu...)
να μαζευτουν τα σαλια παρακαλω!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Κι εγώ με την σειρά μου δεν θα κάτσω απλώς να μας συγχαρώ και να πω ότι ήταν μια καλή μάχη.Θα απαντήσω όσο πιο ''ήπια'' μπορώ χωρίς να κάνω flame.Άλλωστε άμα δεν συζητήσουμε τέτοια θέματα στο φόρουμ του παιχνιδιού το φόρουμ παύει να έχει σχέση με το παιχνίδι...Μα θα μου πείτε ότι απλά είναι ένα παιχνίδι, συμφωνώ αλλά έτσι το κάνουμε πιο ενδιαφέρον...
Λοιπόν, απ' ότι βλέπω άρχισαν πάλι οι γνωστές ''κλάψες''.Τα πράγματα πιστεύω ότι είναι ξεκάθαρα.Φαίνεται πλέον ποια ''ομοσπονδία'' πόλεων είναι η καλύτερη και αυτό απεδείχθη στην μάχη οχυρού από την οργάνωση.Εύχομαι στις άλλες πόλεις να αναπτυχθούν και να μας απειλήσουν ουσιαστικά και να δώσουν ενδιαφέρον στις λεγόμενες ''κρύες νύχτες του χειμώνα''
Επιπλέον, να προσθέσω ότι στους ξένες σέρβερ που παίζω δεν υπάρχουν τέτοιες μάχες όπως εδώ και γενικά καμία οργάνωση
 

DeletedUser

Guest
Θα εξακολουθήσω να μην απαντώ σε προσωπικές αιχμές και χοντροκοπιές.
Θα εξακολουθήσω να τιμώ όσους κόσμια δίνουν συγχαρητήρια ή αποδέχονται λάθη τους ή έστω επισημαίνουν τα δικά μας.
Δεν θα ανεχθούμε όμως σκόπιμες συκοφαντίες και κακοήθειες:
Ο neoromeo παραιτήθηκε λόγω real life. Παραμένει όμως πάντα Διοικητής στην συνείδηση και την καρδιά όλων των μελών της DMU. Το ίδιο ισχύει για τον Ripper και τον ran tan plan. Εμείς δεν ξεχνάμε και δεν είμαστε αγνώμονες.
Άρα τιμητικά αναφέρομαι στον neoromeo ως Διοικητή μας και θα συνεχίσω να το κάνω.
Για την Διοίκηση,
Silenzio, AURANA, psykoman.
(Αυτή είναι η Διοίκηση μαζί με τους Ιδρυτές των πόλεών μας. Για να ξέρουν και σε ποιον να απευθύνονται οι πολυπληθείς νέοι φίλοι μας για είσοδο στην DMU...)

τωρα θυμηθηκες να μιλησεις και για τον ripper και τον rantanplan μπας και το συμμαζεψεις.ποια συνειδηση και καρδιες και πρασινα αλογα μας λες?αφου ο νεορομεο σας κανει κουμαντο.ολοι τσιρακια του ειστε και τον γλυφετε συνεχως.αν ειχε παραιτηθει και ηταν 1 απλο μελος της συμμαχιας δε θα γραφε στο προφιλ του οχυρου σαν ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ.και αν δε μπορουσε λογω real life να διοικησει 1 συμμαχια τοτε ειναι και εντελως αδυνατο να μπορει να διοικει και να ειναι admin σε 1 ολοκληρο παιχνιδι.απο admin ομως δεν ειδα να παραιτειτε.

Υ.Γ. θα σας κανω δωρο το μηχανημα που εχουν οι τραπεζες για να κοβουν χαρτακι με σειρα προτεραιοτητας οι "πολυπληθεις νεοι φιλοι σας για την εισοδο τους στη dmu"
 

DeletedUser

Guest
είχαμε υποσχεθεί πριν λίγο καιρό οτι οι dmu και φίλοι θα σας κρατάμε ζεστούς τις κρύες νύκτες του χειμώνα.
δεν κάνουμε τίποτε άλλο λοιπόν από το να τηρούμε τις υποσχέσεις μας.
για άλλη μία φορά δεν θα θριαμβολογήσουμε και δεν θα προκαλέσουμε.
θα σας ευχαριστήσουμε όλους για τις ωραίες μάχες - φίλους και αντιπάλους.
και θα ανανεώσουμε την υπόσχεσή μας για νέες συγκινήσεις.

θα ήθελα εδώ να σταθώ σε μερικά πρόσωπα τα οποία οφείλω να αναφέρω και να ευχαριστήσω ονομαστικά:
- tον διοικητή μας neoromeo - καλός πολίτης φίλε!
- tους υπεύθυνους του πολεμικού σκέλους της dmu psykoman και nikosmorfes.
- την υπεύθυνη εσωτερικών θεμάτων aurana.
- tους εμπνευστές του νικηφόρου πλάνου kamelotian και hernando.

και τέλος, υποχρεωτικά, έρχομαι στους αφανείς ρυθμιστές της σημερινής νύκτας: τα απλά μέλη της dmu και όλων μας των συμμάχων, που ανταποκρίθηκαν μαζικά στο κάλεσμα και με πειθαρχία εκτέλεσαν το σχέδιο υποδειγματικά...


η dmu συνεχίζει να πρωτοπορεί στον κ1,
θα έχετε νέα μας σύντομα,
για την διοίκηση,
silenzio.


ολο αυτο δεν φαινεται να εχει σπουδαιο νοημα.σε λιγο θα καταντησει θεμα μονο για καυγαδες.
 

DeletedUser

Guest
ολο αυτο δεν φαινεται να εχει σπουδαιο νοημα.σε λιγο θα καταντησει θεμα μονο για καυγαδες.

οσοι εχουν ορεξη για καυγαδες να φυγουν να πανε αλλου!!!!
εδω ειμαστε μονο αγκαλιτσες και φιλακια!!!!!!
 
Κορυφή