Χριστουγεννιατικος Διαγωνισμος InnoGames - Δημιουργιες / Δημοψηφισμα

  • Δημιουργός θέματος cord
  • Ημερομηνία έναρξης

Καλύτερη Δημιουργία Χριστουγεννιάτικου Διαγωνισμού InnoGames


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    152
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
αυτά που μού κάναν κλικ είναι του φιορέντε και της λιλίτσας. Αρκετοί ξέρουν photoshop αλλά...θέλει και φαντασία for me.
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω εξατμαν μπορει να μην ειμαι η καλυτερη φοτοσοποιος αλλα πραγματικα εδωσα το καλυτερο μου εαυτο ;ρρ
 

DeletedUser

Guest
εγώ μόνο ένα έχω να πω μιας και δεν πέρασε η δικιά μου! καλή τύχη σε όποιον και να πάει! δεν υποστηρίζω κανέναν αλλά υποστηρίζω τους ελληνικούς σέρβερς.. δεν με νοιάζει ποιος θα πάει...
 

DeletedUser

Guest
fiorente και lwapaok με παθος. Πολυ καλες εικονες και οι δυο, ειδικα του φιορεντε. Και η δουλεια του φοξυ ειναι πολυ καλη. μπορει να ειναι απλα μια χιονισμενη εικονα, αλλα η καλυτερη. Πολυ καλο δουλεμα. Του Hawkman007 τι της βρισκετε; πολυ προχειρη. ειναι σαν να πηρε τον αερογραφο(ετσι το λενε)και να εριξε χιονι πανω στο οχυρο.(λες να το εκανε πραγματικα;) Δν εχω αποφασισσει ακομα.
 

DeletedUser1475

Guest
Μπραβο στους περισσοτερους!
Εγω δεν καταλαβαινω τι βρισκετε στην εικονα της melen, εχει παρα πολυ μαυρο για Χριστουγεννιατικη εικονα, μαυρο καπελο, μαυρο βιβλιο (ελπιζω να μην ειμαι στη λιστα με τα κακα κοριτσια :p ) και παει λεγοντας... ουτε ο αγγελος του θανατου να ηταν. Πως λεει και μια ατακα που ακουσα "με εναν χοντρο και λιγα στολιδια κανεις Χριστουγεννα"..χμμμ!Επισης το οχυρο σαν φοντο δεν κολλαει και δεν εβαλε καν λιγο χιονι. Επισης δεν εκανε τον κοπο να βγαλει την αμερικανικη σημαια..λαθος.

Για τον lawpaok εκτος απο τον παγιδευτη δεξια , δεν βλεπω τιποτα αλλα που να εχει σχεση με το the west. Τελειως προχειρη δουλεια. Εγραψε απλα στο κέντρο THE WEST , εβαλε και τον παγιδευτη δεξια και βγαλατε τον καλυτερο "φοτοσοπα".

Jimako,lelele ,nikolako,zota Πολυ ωραιες οι εικονες σας μου αρεσαν παρα πολυ!
Αλλα οι απολυτες εικονες για μενα ειναι του Darkfox απιστευτη!Ε οχι απλως χιονισμενη τςτςτς
Και φυσικα του hawkman.hawkman λατρευω τα παντα στην εικονα σου!Μπραβο.Και ειδικα που εβαλες την ελληνικη σημαια! :gl Αυτα.πολυ καλη δουλεια. :))
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
η καλυτερη εικονα ειναι του νικολακου :p ο ενας καουμποι εχεις καουμποικο καπελο και ο αλλος εχεις σκουφακι :w
 

DeletedUser

Guest
Μπραβο στους περισσοτερους!
Εγω δεν καταλαβαινω τι βρισκετε στην εικονα της melen, εχει παρα πολυ μαυρο για Χριστουγεννιατικη εικονα, μαυρο καπελο, μαυρο βιβλιο (ελπιζω να μην ειμαι στη λιστα με τα κακα κοριτσια ) και παει λεγοντας... ουτε ο αγγελος του θανατου να ηταν. Πως λεει και μια ατακα που ακουσα "με εναν χοντρο και λιγα στολιδια κανεις Χριστουγεννα"..χμμμ!Επισης το οχυρο σαν φοντο δεν κολλαει και δεν εβαλε καν λιγο χιονι. Επισης δεν εκανε τον κοπο να βγαλει την αμερικανικη σημαια..λαθος.

Για τον lawpaok εκτος απο τον παγιδευτη δεξια , δεν βλεπω τιποτα αλλα που να εχει σχεση με το the west. Τελειως προχειρη δουλεια. Εγραψε απλα στο κέντρο THE WEST , εβαλε και τον παγιδευτη δεξια και βγαλατε τον καλυτερο "φοτοσοπα".

Jimako,lelele ,nikolako,zota Πολυ ωραιες οι εικονες σας μου αρεσαν παρα πολυ!
Αλλα οι απολυτες εικονες για μενα ειναι του Darkfox απιστευτη!Ε οχι απλως χιονισμενη τςτςτς
Και φυσικα του hawkman.hawkman λατρευω τα παντα στην εικονα σου!Μπραβο.Και ειδικα που εβαλες την ελληνικη σημαια! :gl Αυτα.πολυ καλη δουλεια. :))
βρε παιδι μου, τι βρηκες στις εικονες των λελελε, νικολακου και ζοτας; χαλια ειναι.
οσο για την λενμαρια, νταξει δν ειναι και η καλυτερη της προσπαθεια, μπορει καλυτερα. ξερει αυτη:wk:wk
τωρα ο αγγελος του θανατου οχι καλε. ηρεμα.
η εικονα δν ηταν αναγκη να εχει θεματα απο το παιχνδι. επρεπε να εχει σχεση με το γουεστ και το νεο χρονο και να ειναι μια καλ εικονα που να χτυπαει. ο lawpaok ειναι πραγματι ο καλυτερος φοτοσοπας και το εχει αποδειξει παμπολες φορες. πχ η υπογραφη η δικια μου και των μισων εδω μεσα.
 

DeletedUser

Guest
έλεος απλά ... Ως και την lelele ψηφίσατε να περάσει τον Lawpaok :eek:
 

DeletedUser

Guest
έλεος απλά ... Ως και την lelele ψηφίσατε να περάσει τον Lawpaok :eek:

φιλε...δηλαδη εννοεις οτι η μονη φωτογραφια που αξιζει ειναι του lawpaok? εγω θα τον ψηφισα τον λελελε αλλα αλλαξα γνωμη στο τελος...ολοι εχουν ισες ευκαιριες για ψηφους...
 

DeletedUser

Guest
του lawpaok ειναι πολυ καλη εικονα και φυσικα δεν συγκρινετε με του λελελε..
 

DeletedUser

Guest
τι βρισκετε στις εικονες των λελελε, νικολακου και ζοτα; ειναι ολες χαλια. η εικονα του βεσπερ ειναι αθλια. ο λελελε απλως εβαλε μερικα χριστουγεννιατικα δεντρα και κατι αλλες βλακειες με χαλια αναλυση σε μια εικονα που δν εχει καμια σχεση με χριστουγεννα. δουλεια ενος τεταρτου αντε μισης ωρας. πατε καλα; ψηφιστε μια καλη δουλεια να εχουμε καμια ελπιδα στον διεθνη διαγωνισμο.
 

DeletedUser

Guest
τι βρισκετε στις εικονες των λελελε, νικολακου και ζοτα; ειναι ολες χαλια. η εικονα του βεσπερ ειναι αθλια. ο λελελε απλως εβαλε μερικα χριστουγεννιατικα δεντρα και κατι αλλες βλακειες με χαλια αναλυση σε μια εικονα που δν εχει καμια σχεση με χριστουγεννα. δουλεια ενος τεταρτου αντε μισης ωρας. πατε καλα; ψηφιστε μια καλη δουλεια να εχουμε καμια ελπιδα στον διεθνη διαγωνισμο.

Ρε φιλε στο ελω γνωμη σου ειναι αυτη...ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΓΝΩΜΗ προσεξε τι σου λεω...απλα εμενα μου αρεσουν αλλες εικονες και πιστευω οτι αν απλως ψηφιζαμε αυτην που πιστευουμε οτι θα συνεχησει και οχι αυτη που μας αρεσει δεν θα ειναι πραγματικος διαγωνισμος
 

DeletedUser

Guest
τι βρισκετε στις εικονες των λελελε, νικολακου και ζοτα; ειναι ολες χαλια. η εικονα του βεσπερ ειναι αθλια. ο λελελε απλως εβαλε μερικα χριστουγεννιατικα δεντρα και κατι αλλες βλακειες με χαλια αναλυση σε μια εικονα που δν εχει καμια σχεση με χριστουγεννα. δουλεια ενος τεταρτου αντε μισης ωρας. πατε καλα; ψηφιστε μια καλη δουλεια να εχουμε καμια ελπιδα στον διεθνη διαγωνισμο.

+1000.....
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη για σενα οι αλλοι δουλεψαν περισσοτερο?τι να πει κανεις..οι μισοι ριξανε λιγο σπρει αντε να πηρανε και ετοιμες εικονες και να βαλανε γραμματα
 

DeletedUser

Guest
Αν δεν σταματησετε να τσακωνεστε το θεμα απλα θα κλειδωσει.

 

DeletedUser

Guest
δηλαδη για σενα οι αλλοι δουλεψαν περισσοτερο?τι να πει κανεις..οι μισοι ριξανε λιγο σπρει αντε να πηρανε και ετοιμες εικονες και να βαλανε γραμματα
οχι βεβαια ολοι. αυτοι που ανεφερα ναι. ο νικολακος ανταξει το εκανε στο χερι.
οι αλλοι οχι βεβαια. ο φιορεντε και ο lawpaok εριξαν πολυ δουλεια για να κανουν κατι τετοιο. ειδικα η εικονα του φιορεντε ειναι καταπληκτικη, εχει πολυ φαντασια. και ο φοξυ εκανε καλη δουλιτσα, δν εριξε απλα λιγο σπρει σαν τον χαβκμαν. καταρχην φαινεται οτι δν το εκανε με σπρει. δευτερον το δουλεψε πολυ το χιονι.:grr:grr
 

DeletedUser2677

Guest
εχω μια απορια μετα απο ολα αυτα που ειδα να λετε!
παρατηρησε κανεις με λεπτομερια τις εικονες?
ο καθενας εκανε οτι μπορουσε!
λετε για του χωκμαν οτι απλα εριξε χιονι!
-.-
το φως κ τις σκιες που εχει βαλει στα "παραθυρα" τα ειδατε?
τους οχυρομαχους?
την γωνια με το χριστουγεννιατικο δεντρο?
κ για να μην μεινω μονο στου χωκμαν,του λελελε μπορει να ειναι καπως απλη για τα γουστα
των μεγαλων σχεδιαστων κ φοτοσοπαδων που μαζευτηκαν εδω μεσα,αλλα βγαζει κατι πολυ ομορφο..
με του vesper, εγω ελιωσα στο γελιο με το μηνυμα που εγραψε!
κ τελος παντων,σταματηστε να υποτιματε τις δουλειες των αλλων!
εκτος του οτι επιλεχθηκαν για καποιο λογο,φτανει με το σαμποταζ πια!
αν μπορουσατε ας κανατε εσεις κατι καλυτερο!
εγω που δεν μπορω,απλα τους συγχαιρω ολους!
 

DeletedUser

Guest
εχω μια απορια μετα απο ολα αυτα που ειδα να λετε!
παρατηρησε κανεις με λεπτομερια τις εικονες?
ο καθενας εκανε οτι μπορουσε!
λετε για του χωκμαν οτι απλα εριξε χιονι!
-.-
το φως κ τις σκιες που εχει βαλει στα "παραθυρα" τα ειδατε?
τους οχυρομαχους?
την γωνια με το χριστουγεννιατικο δεντρο?
κ για να μην μεινω μονο στου χωκμαν,του λελελε μπορει να ειναι καπως απλη για τα γουστα
των μεγαλων σχεδιαστων κ φοτοσοπαδων που μαζευτηκαν εδω μεσα,αλλα βγαζει κατι πολυ ομορφο..
με του vesper, εγω ελιωσα στο γελιο με το μηνυμα που εγραψε!
κ τελος παντων,σταματηστε να υποτιματε τις δουλειες των αλλων!
εκτος του οτι επιλεχθηκαν για καποιο λογο,φτανει με το σαμποταζ πια!
αν μπορουσατε ας κανατε εσεις κατι καλυτερο!
εγω που δεν μπορω,απλα τους συγχαιρω ολους!
ναι βαγια, το ξερω οτι ολοι προσπαθησαν καλα και αξιζουν ενα μπραβο για την προσπαθεια τους, αλλα ας ειμαστε σοβαροι. μερικες εικονες ειναι χαλια. αμα ειναι μια συμμετοχη, τουλαχιστον να ειναι μια καλη, οχι εντελως προχειρη. και ναι, αυτες τις λεπτομερειες στην εικονα του χαβκμαν τις ειδα. κι αυτες το ιδιο κακοφτιαγμενες με το χιονι ειναι. δε λεω, ειμαι ασχετος απο φοτοσοπ και δν εκανα εικονα, αλλα θελω να βγει μια καλη που να μας εκπροσωπησει επαξια στον διεθνη διαγωνισμο. το να στειλουμε μια βλακεια δν ωφελει σε τπτ.
 

DeletedUser

Guest
Παιδια οκ να μην λεμε και οτι θελουμε, το εργο του hawk εχει παρα πολυ δουλεια. Οχι απλα πολυ. Ποσο μαλλον, δεν ειναι "απλα σπρει".
Και προκαλω τον οποιοδηποτε που νομιζει οτι εχει ριξει "απλα σπρει" στο εργο του, να το δοκιμασει να το κανει ο ιδιος.

Εχουν ακουστει πολλα εδω μεσα και εχει γινει λιγο ψιλο αηδια.

Γιατι προφανως υπαρχουν πολλες, και διαφορετικες γνωμες επισης για τους υπολοιπους δημιουργους. Απο το οτι εβαλε ο ενας απλα μερικα σχεδιακια με ετοιμα mask και renders του photoshop μεχρι και τον αλλον που απλα προσθεσε με το Paint αλλα σχεδιακια.

Γιαυτο μην επεκταθουμε σε αυτο.

Ολοι οσοι πηραμε μερος στον διαγωνισμο, προφανως καταβαλαμε καποιον κοπο. Ειναι απαραδεκτο καποιος που δεν πηρε μερος ή δεν εχει δοκιμασει ποτε να φτιαξει μια εικονα, να κριτικαρει αρνητικα.

Το θεμα αυτο εδω δεν ειναι για προπαγανδα κατα των ατομων που αφιερωσαν τον προσωπικο τους χρονο για να παρουν μερος, αλλα για να τους υποστηριξετε.


*got ninja'd
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή