Χριστουγεννιατικος Διαγωνισμος InnoGames - Δημιουργιες / Δημοψηφισμα

  • Δημιουργός θέματος cord
  • Ημερομηνία έναρξης

Καλύτερη Δημιουργία Χριστουγεννιάτικου Διαγωνισμού InnoGames


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    152
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

cord

Ex-The West Team
Μετα απο αρκετη σκεψη και συζητηση οι παρακατω 11 δημιουργιες ειναι αυτες που θα λαβουν μερος στο δημοψηφισμα.
Μπoρειτε να ψηφισετε μια μονο δημιουργια και μια μονο φορα.
Οι πρωτες 3 θα ειναι αυτες που θα κερδισουν και παραλληλα θα λαβουν μερος στον διεθνη διαγωνισμο.

Η ψηφοφορια θα ληξει στις 26/12/2010

(περισσοτερες πληροφοριες για τον διαγωνισμο, εδώ και εδω)

Ακολουθουν οι δημιουργιες αλφαβητικα:

Σημειωση: Νικητες θα ειναι οι 2 πρωτες δημιουργιες απο το δημοψηφισμα και η 3η θα βγει απο την ομαδα διαχειρισης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

cord

Ex-The West Team
Κώδικας:
[B]DarkFox[/B]
DarkFox.jpg


Κώδικας:
[B]Dolores Koynamoyta[/B]
Dolores_Koynamoyta.jpg


Κώδικας:
[B]fiorente[/B]
fiorente.jpg


Κώδικας:
[B]Hawkman007[/B]
Hawkman007.jpg


Κώδικας:
[B]jimakos98[/B]
jimakos98.jpg


Κώδικας:
[B]lawpaok[/B]
lawpaok.jpg


Κώδικας:
[B]lelele[/B]
lelele.jpg


Κώδικας:
[B]melenmaria[/B]
melenmaria.jpg


Κώδικας:
[B]nikolako[/B]
nikolako.jpg


Κώδικας:
[B]vesper[/B]
vesper.jpg


Κώδικας:
[B]zota[/B]
zota.jpg
 

DeletedUser

Guest
Σελεν, με την ψηφο μου και αλλων 20 πολλαπλων ακκ μου θα με αφησεις να πουλησω σε αλλη το περιδεραιο? ^^
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
κατα τη γνωμη μου ο fiorente εχει κανει καταπληκτικη δουλεια οπως επισης και ο lawpaok
νομιζω το αξιζουνε αυτοι το βραβεια
hawkmanκ καλη δουλεια επισης
 

DeletedUser

Guest
Είμαι μεταξύ φοξάκου κι lawpaok

Ο Φοξάκος έγραψε snow sliding για δουλειά που βσκ δεν βγάζει νόημα αλλά ο lawpaok είναι παοκτσης... οποτε?!?!? γκρρρ
 

DeletedUser

Guest
Hawkman007

νομίζω αυτός θα πάρει το βραβείο, πολύ καλή δουλειά απο όλους
 

DeletedUser

Guest
Οκ παιδιά πιστεύω ότι ότι και να ψηφιστεί εδώ θα χάσει(συμπεριλαμβανομένου και του δικού μου και όλων)....στον .net υπάρχει μια τρομερά καλύτερη εικόνα από όλες εδώ μέσα...(πιστεύω ότι αυτή θα νικήσει...)
Να την όποιος θέλει να την δει...http://i5.photobucket.com/albums/y173/Ramonski7/the_west_art_contest2.png
Και πέρα από αυτό...υποτίθεται ότι ψηφίζουμε ένα banner για το TheWest και όχι απλώς μια χιονισμένη εικόνα...
Απλώς λέω...:))
 

DeletedUser

Guest
Και πέρα από αυτό...υποτίθεται ότι ψηφίζουμε ένα banner για το TheWest και όχι απλώς μια χιονισμένη εικόνα...
Απλώς λέω...:))


Δεν ψηφίζουμε κανένα banner. Ο διαγωνισμός αυτός είναι απλά για το καλύτερο γραφικό με θέμα "The West New Year"
 

DeletedUser

Guest
Θα ήταν πολύ καλύτερα αν ψήφιζε η innogames και όχι ο κόσμος..
Και αν ψήφιζε η inno να είστε σίγουροι ότι θα έβγαινε του lawpaok...
 

DeletedUser

Guest
Δεν ψηφίζουμε κανένα banner. Ο διαγωνισμός αυτός είναι απλά για το καλύτερο γραφικό με θέμα "The West New Year"

Έστω...και πάλι όμως πρέπει να έχει ένα γενικό θέμα...κατά την γνώμη μου τέλος πάντων...:nw
 

DeletedUser

Guest
Ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι βλέπετε στην εικόνα του hawkman

Οι πέτρες έξω από το οχυρό φαίνονται σαν να τις έκοψε πέριπου με ψαλίδι από μια εκτυπωμένη εικόνα, τις κόλλησε έξω από το οχυρό σε άλλη εκτυπωμένη εικόνα, την σκάναρε κι την πόσταρε....

lawpaok ψηφίζω τελικά
ή μηπως φοξάκος?
μπα τον lawpaok
οχι οχι φοξάκος
οχι μπα κτλ κτλ

αααααααααααααα!!!
 

DeletedUser4254

Guest
Εγώ πάντως ψήφισα αντικειμενικά χωρίς καμία επιρροή. Βασικά δεν ήξερα καν ότι υπάρχει τέτοιος διαγωνισμός.Και ούτε ξέρω κανέναν απο τους υποψήφιους.Και ούτε πήρα μήνυμα για την ψηφοφορία.Και επίσης δεν μου αρέσει να κοιμάμαι στην ντουλάπα του φύλακα μαζί με τον μαύρο τυχοδιώκτη.
 

DeletedUser

Guest
Ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι βλέπετε στην εικόνα του hawkman

Οι πέτρες έξω από το οχυρό φαίνονται σαν να τις έκοψε πέριπου με ψαλίδι από μια εκτυπωμένη εικόνα, τις κόλλησε έξω από το οχυρό σε άλλη εκτυπωμένη εικόνα, την σκάναρε κι την πόσταρε...

και εγώ το ίδιο πιστεύω. αλλά υπάρχουν και κάποιοι που απλά δεν ξέρουν τι να ψηφίσουν και βλέπουν την ψήφισε ο προηγούμενος και βάζουν το ίδιο. ή ακόμα να είναι στην ίδια φυλή και απλά να γράφουν "του τάδε είναι καλύτερη..." "του τάδε τα σπάει..." κτλ.
 

DeletedUser

Guest
Αν και δεν είχα πρόθεση να ποστάρω σε αυτό το θέμα, θα ποστάρω για να απαντήσω σε μερικά πράγματα.

Οκ παιδιά πιστεύω ότι ότι και να ψηφιστεί εδώ θα χάσει(συμπεριλαμβανομένου και του δικού μου και όλων)....στον .net υπάρχει μια τρομερά καλύτερη εικόνα από όλες εδώ μέσα...(πιστεύω ότι αυτή θα νικήσει...)
Να την όποιος θέλει να την δει...http://i5.photobucket.com/albums/y173/Ramonski7/the_west_art_contest2.png
Και πέρα από αυτό...υποτίθεται ότι ψηφίζουμε ένα banner για το TheWest και όχι απλώς μια χιονισμένη εικόνα...
Απλώς λέω...:))

Επειδή μάλλον η εικόνα σου μέχρι στιγμής δεν τα πηγαίνει τόσο καλά όσο θα περίμενες , δεν σε δίνει το δικαίωμα να υπονομεύεις τις εικόνες των συμπαικτών σου.Πάνω κάτω 6 από τους συμμετέχοντες έχουν βάλει χιόνι στην εικόνα τους και με 1 φράση υπονομεύεις όλο τον κόπο και την δουλειά που έριξε πάνω στην εικόνα ο καθένας.

Άλλο να πιστεύεις ότι η εικόνα σου αξίζει κάτι καλύτερο και άλλο να βγαίνεις δημόσια και να μειώνεις τους συμπαίκτες σου(Εδώ την είπες έμμεσα και στα άτομα που ψήφισαν αυτές τις απλώς χιονισμένες εικόνες). Άσε που βιάστηκες να μιλήσεις καθώς είμαστε ακόμα στην αρχή της ψηφοφορίας, εκτός αν ξέρεις το αποτέλεσμα από τώρα.

"Το θεμα του διαγωνισμου ειναι: "The West New Year"

Tα μοναδικα ορια ειναι η φαντασια σας και οι κανονες του διαγωνισμου."


Εγώ δεν βλέπω να λέει πουθενά για banner. Πιστεύω δεν θα σε άρεσε να βγαίναμε εμείς οι 6 και να λέγαμε:"Και πέρα από αυτό...υποτίθεται ότι ψηφίζουμε 1 εικόνα για το TheWest και όχι 1 απλό banner"


Τώρα για αυτό που είπες ότι εκείνη η εικόνα θα νικήσει όλες τις άλλες, δεν θα κάτσω να αναλύσω την μεγάλη τρύπα που έχει αυτή η εικόνα και άμα κανείς δεν προσπαθούσε ποτέ ο πολιτισμός μας θα ήταν πολύ πίσω. "Ο κόσμος μας έλεγε τρελούς" είπε ένας γνωστός ήρωας της Ελλάδας.

Έστω...και πάλι όμως πρέπει να έχει ένα γενικό θέμα...κατά την γνώμη μου τέλος πάντων...:nw

Το θέμα είναι:"The West New Year" , αν αυτό δεν είναι γενικό θέμα, δεν ξέρω τι είναι.


Ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι βλέπετε στην εικόνα του hawkman

Οι πέτρες έξω από το οχυρό φαίνονται σαν να τις έκοψε πέριπου με ψαλίδι από μια εκτυπωμένη εικόνα, τις κόλλησε έξω από το οχυρό σε άλλη εκτυπωμένη εικόνα, την σκάναρε κι την πόσταρε....

και εγώ το ίδιο πιστεύω. αλλά υπάρχουν και κάποιοι που απλά δεν ξέρουν τι να ψηφίσουν και βλέπουν την ψήφισε ο προηγούμενος και βάζουν το ίδιο. ή ακόμα να είναι στην ίδια φυλή και απλά να γράφουν "του τάδε είναι καλύτερη..." "του τάδε τα σπάει..." κτλ.

Αν και ακραία η κριτική σας, είναι γνώμη σας και θα την σεβαστώ και όχι δεν τις έκοψα από πουθενά, οι πέτρες υπήρχαν ήδη και δεν κάθισα να ασχοληθώ πάρα πολύ με αυτές καθώς είχα να ασχοληθώ με πιο σημαντικά πράγματα στην εικόνα. Απλά να ξέρετε το να βλέπετε μόνο το δέντρο και όχι το δάσος δεν είναι καλό.(όχι δεν μιλάω για την εικόνα)


Τέλος θέλω να ευχαριστήσω τα άτομα που ψήφισαν την εικόνα μου, καθώς χαίρομαι που αρέσει σε κάποιους ακόμα και αν είναι λίγοι αυτοί, αφού δεν είναι πάντα το παν η νίκη.
 

DeletedUser

Guest
Τέλος θέλω να ευχαριστήσω τα άτομα που ψήφισαν την εικόνα μου, καθώς χαίρομαι που αρέσει σε κάποιους ακόμα και αν είναι λίγοι αυτοί, αφού δεν είναι πάντα το παν η νίκη.

Από πότε 20 άτομα θεωρούνται λίγοι?!? (Φυσικά σε σύγκριση με τον επόμενο στην σειρά που έχει 14 ψήφους...)
 

DeletedUser3788

Guest
lawpaok δαγκωτό
χαλαρά καλύτερος φοτοσοπας στο west στους ελληνικούς σερβερ...
όποιος και αν κερδίσει καλή επιτυχία στην διεθνή αναμέτρηση μπας και πάρουμε καμιά καλή θέση!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή