Το "Χρυσό" όπλο

DeletedUser3331

Guest
πάντως εγώ λέω ότι αυτό είναι το ένα από τα στοιχεία, το μυστικό.
 

DeletedUser

Guest
λογικα θα εχει σχεση με τις αποστολες "ο φονος", μιλαει για μυστηριο και φονο -.-
 

DeletedUser3331

Guest
ίσως αυτές οι δύο αποστολές να συνδέονται.
 

DeletedUser3788

Guest
εγώ πήγα και δεν μου έβγαλε καμία αποστολή.βέβαια είχα πάει πριν τελειώσω τις αποστλές ο φόνος.άρα...
 

DeletedUser

Guest
παιδια κατα πασα πιθανοτητα το οπλο δεν εχει μπει ακομα και τζαμπα ψαχνομαστε:p

καλο θα ηταν να μας ενημερωσουν οι διαχειριστες για το αν εχει μπει το οπλο σε καποιον server:)
 

DeletedUser

Guest
yesterday at the saloon i met a very old fellow. Collector of rare and old maps, he says. Was looking for some old treasure maps to buy, couldn't help him, but some shady gunslinger made a deal with him, heard them mumbling about bees or peas or something... He has a lot of very dry paper in his house, i guess.

ισως εχει καποια σχεση με το χρυσο μας οπλο...
 

DeletedUser

Guest
ίσως θέλει να έχεις ??? χάρτες στα αποθέματά σου...
 

DeletedUser

Guest
αν εχεις φειςμπουκ μπορεις να τα δεις και εσυ.
 

DeletedUser

Guest
το βρηκε κανενας το οπλο αυτο στο εξωτερικο?
 

DeletedUser184

Guest
απο οτι ξέρω οχι..ολοι ειναι βέβαιοι οτι πρόκειται εκεινο για την λάσπη..
 

DeletedUser

Guest
ρε σεις φαινεται πολυ το οπλο μες στην λασπη αν καθαρισει ισως φανει πολυ το χρυσο χρωμα του αλλα μηπως ομως θα μπει σε καμια καινουργια εκδοση?
 

DeletedUser

Guest
ναι η συνεχεια της αποστολης με τη λασπη θα μπει στην επομενη εκδοση
 

DeletedUser

Guest
Μάθαμε πως παίρνουμε και αυτό το όπλο...(δεν λεω τίποτα περισσότερο γιατί αν πω θα με δέρει ο ναπολεον 1 και ο ανσερ :u)
 

DeletedUser

Guest
Αν το καλοσκεφτεις, μπορει να ειναι κ αυτη η λυση, αλλα δεν θελει κ αλλο ξεπλυμα? :hh
 

DeletedUser

Guest
η λασπη μαλλον δινει στο τελος το ρεμινγκτον 1890. οσο για το αθος το εχουν πολλοι. πχ ο παυλος στον κ3.
 
Κορυφή