Το "Χρυσό" όπλο

DeletedUser

Guest
εγώ πιστεύω πως θα γίνει κάτι όπως η 1η φορά που πήγατε στον νάθαν, ο πρώτος ή οι πρώτοι -- από κάθε κόσμο θα το πάρουν αφού κάνουν κάτι.
 

DeletedUser

Guest
εγώ πιστεύω πως θα γίνει κάτι όπως η 1η φορά που πήγατε στον νάθαν, ο πρώτος ή οι πρώτοι -- από κάθε κόσμο θα το πάρουν αφού κάνουν κάτι.

ετσι νομιζω και εγω, ειτε ειναι μια κρυφη αποστολη ειτε μια "δοκιμασια" ειτε οτιδηποτε αλλο.
 

DeletedUser184

Guest
Αφου είναι παγκοσμια και η περιπέτεια είναι μονο στον ελληνικό δεν φαντάζομαι να έχει σχέση με τον Nathan..Οσο για το ξιφος το βρίσκεις και χωρίς τα κλειδία..
 

DeletedUser184

Guest
και το χερναντοσπαθο το βρισκεις και χωρις τα σημειωματα!
σιγουρα και δεν εχει σχεσει με τον nathan.αλλο το ενα αλλο το αλλο!

Το σπαθι εχει βρεθεί απο μάχες οχύρων ή ακομα και απο εργασίες με ψηλή τύχη(τυμβρωρύχος,ενέδρα στην άμαξα) και αλλές με πολλούς ποντους..Ο Jack Cooper τα βρήκε για δες τα..Σιγουρα δεν θα εβαζαν τα κλειδια για κατι που το βρισκεις ετσι απλά..Οποτε..
 

DeletedUser

Guest
το σπαθι εχει βρεθεί απο μάχες οχύρων ή ακομα και απο εργασίες με ψηλή τύχη(τυμβρωρύχος,ενέδρα στην άμαξα) και αλλές με πολλούς ποντους..ο jack cooper τα βρήκε για δες τα..σιγουρα δεν θα εβαζαν τα κλειδια για κατι που το βρισκεις ετσι απλά..οποτε..

ναι φιλε αλλα εγω λεω πως οπως υπαρχουν τα σημειωματα για το χερναντο ετσι μπορει να υπαρχουν και τα κλειδια για ενα αλλο οπλο οπως το αθος(που καπου ειχα ακουσει οτι προκειτε για αυτο).
 

DeletedUser184

Guest
ναι φιλε αλλα εγω λεω πως οπως υπαρχουν τα σημειωματα για το χερναντο ετσι μπορει να υπαρχουν και τα κλειδια για ενα αλλο οπλο οπως το αθος(που καπου ειχα ακουσει οτι προκειτε για αυτο).

Και εγω σου λεω..Ειναι δυνατον να μπορεις να βρεις ενα οπλο και να σου το δινουν τα κλειδια?Το σπαθι του Hernando το παιρνείς απο drop ή μάχες οχυρου?Οποτε είναι σιγουρο οτι δεν είναι για μυθικά οπλα(που ξέρουμε)..Μέχρι και το πιο δυνατό βρέθηκε..Κατι αλλο πρέπει να είναι.Μπορει γιαυτο το οπλο..
 

DeletedUser

Guest
Μια λογικη εξηγηση ειναι οτι το οπλο αφτο εχει τιμη αγωρας 22.500$
αν γυνοτανε μαχη οχυρου [1ας vs 1ας] με 25.000 ο καθενας πιστευω να επεφτε κατι τετοιο..

δεν ξερω παιζει..
αλλα αφτο σημαινει πουλας 50.000 αποθεματα για να μαζεψεις τετοιο χρημα..
 

DeletedUser

Guest
ίσως και να είμαι σε λάθος θέμα...αλλά πάλι μάλλον στο σωστό είμαι...

το θέμα εδώ είναι Το χρυσό Όπλο...

ούτε τι έχει βρεθεί σε οχυρά, ούτε το άθος, ούτε τι θα δώσει ο nathan...

και αν κάποιος θέλει να γράψει κατι για το χρυσό όπλο δεν μπορεί με όλους εσάς.

οπότε και σβηνονται τα σπαμ ποστ και από εδω και περα προσοχή.

 

DeletedUser3331

Guest
Εγω παντως θα εδινα περισσοτερη βαρυτητα στο μυνημα οπου τα στοιχεια που υπαρχουν ειναι χρυσος, κατολισθηση, Ινδιανος, Νοτος, μυστικο. Μπορει και να μην σημαινουν και τιποτα αλλα αν θα ειχα ορεξη να ψαξω απο αυτα θα αρχιζα.

Κατολίσθηση=
shaft.png
(για τυχοδιώκτες)
Ινδιάνος=
irkatchen.png
(για στρατιώτες)
Νότος=Μάλλον κάτι για μονομάχους
Μυστικό=
grave_parents.png
(για εργάτες)
Χρυσός=Μάλλον πρέπει να κάνεις αναζήτηση χρυσού ή να κρατάς πυρίτη.

Τι λέτε?
 

DeletedUser1509

Guest
κατολίσθηση=
shaft.png
(για τυχοδιώκτες)
ινδιάνος=
irkatchen.png
(για στρατιώτες)
νότος=μάλλον κάτι για μονομάχους
μυστικό=
grave_parents.png
(για εργάτες)
χρυσός=μάλλον πρέπει να κάνεις αναζήτηση χρυσού ή να κρατάς πυρίτη.

τι λέτε?

θα ελεγα να αλλαξεις την κατολισθηση=εργατες και τυχοδιωκτες=μυστικο πιο λογικο φαινεται νομιζω
 

DeletedUser3331

Guest
Το έβαλα έτσι γιατί αυτή στους εργάτες σε εκείνο το σημείο είναι θαμένοι οι γονείς μας, και αυτό το κρατούσε μυστικό ο Nathan(των αποστολών του εργάτη) από εμάς.
 

DeletedUser

Guest
αλλος nathan ειναι αυτος ομως...

το θεμα ειναι υπαρχει περιπτωση να μαθουμε αμα θα μπει αυτο το οπλο σε κρυφη αποστολη?
 

DeletedUser

Guest
θα ψαξω στον ινδιανο για στρατιωτες.αμα το βρω σιγα μην σας το πω......:)
 

DeletedUser

Guest
άρα αφού δεν το λέει το ξέρει ήδη..χεχε
 

DeletedUser3331

Guest
Ξέρει τίποτα κανείς για αυτό?
glade.png
Λιβάδι στο δάσος

Ένα ήσυχο, σχεδόν κρυφό ξέφωτο - ένας ασφαλής τόπος για κάποιο ένοχο μυστικό.
 

DeletedUser

Guest
Αυτο πρεπει να εχει σχεση με τις νεες αποστολες και συμπτωματικα εχει την ιδια φωτο με το δασος Dickson του λεβελ 67...
Μην ανησυχειτε ομως, ο ντετεκτιβ Κλουζο θα εξιχνιασει το μυστηριο :eek:
 

DeletedUser

Guest
εγω γιατι πιστευω πως οι νεα αποστολη εχει καποια σχεση με το οπλο?
 
Κορυφή