Τι γινετε εδω???

  • Δημιουργός θέματος PALIAKOUDARAS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ρε παιδια μηπως πρεπει να κανουμε τις εργασιες κοντα στην κατοικια?
γιατι παροτι φοραω την φωτογραφια δεν μου τα δινει με τιποτα!

ρε αυ μιποσ το εχεις παρει υδι και δεν το θυμασε ? αποκλιετε στο πρωτο 2 ωρο στο πεταει... εγω την ειχα πατισει με το πριονισμα ξυλου εκανα ενα 6 ωρο και τπτ και μετα υδα πος το ειχα κανει πρωτα απο ολα ....
 

DeletedUser

Guest
οχι ρε εχω μονο 4 απο τα αγκαθια τον ταμπακο τα πυρομαχικα και την εξημερωση...μου μενει ο τσαρλατανος και το πριονισμα που εχω κανει καμια 20αρια 10 λεπτα!
 

DeletedUser

Guest
κατι αλο θα παιζει τι φοτο την εχεις βαλει ? αποκλιστικος αποκλιετε να μην στο εχει βγαλει
 

DeletedUser

Guest
δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε....

κανε οτι αλοσ σου εχει μινει και τελευτεο ασε αυτο
 

DeletedUser

Guest
ενταξει ομω μηπως πρεπει να παω κοντα στην ιδιοκτησια να τις κανω ?
γιατι ο σεριφης λεει :"πηγαινε κοντα στην ιδιοκτησια για να ψαξεις για στοιχια...
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε εκι κοντα καντες... μην τρεχεισ μακρια

δεν υπαρχει αλη εξιγιση δεν γινετε να εχεις κανει τοσες ωρες και να μην στο εχει βγαλει
 

DeletedUser

Guest
λιβαδι στο δασος

ρε παιδια εχω βρει το δολοφονο κ πηγα στο λιβαδι να κανω την συλληψη αλλα δεν μου βγαζει καποια αποστολη....τι γινεται?
 

DeletedUser2953

Guest
πρέπει να πας στο δολοφόνο... δηλαδή στο δότη αποστολής που είναι ο δολοφονος;)
αν είναι σωστος εννοειται...
 

DeletedUser

Guest
επιτελους τον επιασα αλλα η μονομαχια ειναι πολυ ζορικη......δεν μπορω με τιποτα να νικησω
 

DeletedUser

Guest
Ματωμένο κομμάτι ύφασμα

Τι ακριβώς είναι αυτο?Γιατί το βρήκα πριν λίγο σε μια δουλειά!;):rolleyes::cool:
 

DeletedUser

Guest
να μαντεψω

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

το βρηκες απο καθαρση δασους?
 

DeletedUser

Guest
οοο μεγαλε μαντι εσυ..σκασε ρε και δωσε μια απαντηση :p

ειναι για κατι αποστολες.εχω ολη τη λυση behold:

Πρωτα κανεις καθαρση δασους μεχρι να βρεις ενα ματωμενο ρουχο.μετα θα σου εμφανιστη μια αποστολη στον σεριφη που πρεπει να πας σε εναν αλλον στον χαρτη (κουτακι 5/2) εκει θα ειναι ενα παλιο σπιτι.περνεις την αποστολη και μια παλια φωτογραφια.μετα θα παρεις 5 νεους δοτες αποστολων 3 στο ιδιο κουτακι οι αλλοι 2 στο πρωτο κουτακι της στηλης.πρεπει να πας και στους 5 θα ειναι μια χορευτρια που σου δινει ειτε το ξυλο περπατηματος ειτε την ομπρελα απο το σετ χορευτριας.(δεξια το ξυλο αριστερα η ομπρελα).

αφου πας και στους 5 μετα κοιτας στου σεριφι.εχει μια αποστολη που σου λεει οτι θελει περισοτερες αποδειξεις.εσυ βαλε πανω σου την παλια φωτογραφια και κανε της παρακατω δουλιες

[Αναφορά εργασίας: Συλλογή καπνού]
[Αναφορά εργασίας: Τσαρλατάνος]
[Αναφορά εργασίας: Εξημέρωση άγριων αλόγων]
[Αναφορά εργασίας: Μάζεμα αγκαθιών]
[Αναφορά εργασίας: Πριόνισμα ξύλου]
[Αναφορά εργασίας: Μεταφορά πυρομαχικών]

μετα κοιτα παλι σεριφη εχει μια αλλη αποστολη,μετα σου λεει να διαλεξεις τον δολοφονο.ο δολοφονος ειναι ο Κύριος Cartwright

[Μονομαχία: Sotos-s1995 εναντίον Κύριος Cartwright]

απο αυτες τις αποστολες περνεις συνολικα 3000ξπ και ενα σκουριασμενο κολτ


υ.γ.:την ηξερα πριν απο εσας για αυτο την εχω ετοιμη την μοιραζα :)
 

DeletedUser

Guest
γδφ επρεπε να πας κι στο δολοφονο; εγω μονο απο τον σεριφη τον επιασα τον δολοφονο!!!
 

DeletedUser

Guest
ΣΤΟΝ Κ1 ειχα κανει 20 2ωρα και δεν το ειχα βρει...αλλα ημουν λεβελ 49...μολις εγινα 50 το βρηκα στο πρωτο 2ωρο:wk
 
Κορυφή