Τι γινετε εδω???

  • Δημιουργός θέματος PALIAKOUDARAS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
τιμη αγορας:1€
τιμή πώλησης:0€

ειναι αντικειμενο αποστολης δε πουλιετε
 

DeletedUser

Guest
μονο αντικειμενο αποστολης ειναι?
τοτε ναι δεν πουλιετε νομιζα οτι ηταν κανα ρουχο περιεργο που το επερνες απο την καθαρση ξυλων...τελως παντων:cool:
 

DeletedUser

Guest
φιλε εγω θα σου προτεινα δεκαλεπτα...ειναι πιο αποτελεσματικα!
 

DeletedUser

Guest
μα 1 διωρο ειναι 12 δεκαλεπτα
και δουλευω περισσοτερο οποτε εχω περισσοτερο χρονο για να το βρω
ειχα κανει και δεκαλεπτα αλλα τζιφος
 

DeletedUser

Guest
...εγω το βρηκα τυχαια δεν ηξερα για την αποστολη σημερα το πρωι...ερωτημα το βρηκες πας στο σεριφη, σου δινει το μεταλιο και σε κανει βοηθο σεριφη το "νοτια" που λεει για την ιδιοκτησια γιατι δεν εμφανιζει δοτη αποστολης ? πρεπει να φορας κατι συγκεκριμενο ? η να δεις καποια συγκεκριμενη ωρα ? χμμμ... :confused:
 

DeletedUser

Guest
μηπως πρεπει να εισαι πανω απο 50λβλ???

γιατι ειμαι 49
 

DeletedUser184

Guest
νομιζω ναι πρέπει να είσαι πάνω απο 50..
 

DeletedUser

Guest
καλα τοτε το αφηνω για το 50.ενα επιπεδο ακομα ειναι αυτο

κατι ειχα ακουσει στην πολη μου στον 4 για αυτο

ειδα και την καταταξη κανενας δεν εχει το μετταλιο βοηθος σεριφη πριν το 50

το θεμα ας μη κλειδωθει ας μεινει γιατι σιγουρα θα υπαρξουν νεοτερα...:d
 

DeletedUser

Guest
η αποστολη μπορει να εμφανιστει σε οποιοδηποτε λβλ...
δεν εχει σημμασια το λβλ
 

DeletedUser

Guest
δε πειραζει αλλα θα το δοκιμασω...ουτος η αλλος δε βλεπω κανενα με το μετταλιο βοηθος σεριφη κατω απο 50 λβλ
 

DeletedUser

Guest
καλα τοτε το αφηνω για το 50.ενα επιπεδο ακομα ειναι αυτο

κατι ειχα ακουσει στην πολη μου στον 4 για αυτο

ειδα και την καταταξη κανενας δεν εχει το μετταλιο βοηθος σεριφη πριν το 50

το θεμα ας μη κλειδωθει ας μεινει γιατι σιγουρα θα υπαρξουν νεοτερα...:d

καπου ειχα δει οτι η αποστολη ειναι για λεβελ 50!
 

DeletedUser

Guest
Νομιζω...

νομιζω οτι ειναι τα πρωτα μερη του ανεξαρτητου επιπεδου και τα αλλα 50+
 

DeletedUser

Guest
καλημερα, μπορει καποιος να μου εξηγησει τι ακριβως κανουμε με το ματωμενο ρουχο?
το βρηκα, το πηγα στον σεριφη και μου ειπε να παω νοτια να βρω τον δοτη της αποστολης.
ψαχνω στον χαρτη αλλα ολες οι ασπρες τελειες που αντιστοιχουν στους δοτες μου δινουν αποστολες που εχω ηδη κανει.
πηγαινοντας ξανα στο σεριφη δεν μου βγαζει τις οδηγιες γι΄αυτη την αποστολη.
αν εχει σημασια ειμαι 70 επιπεδο
 

DeletedUser

Guest
ψαξε καπου στη μεση του χαρτη για ενα δοτη που λεγετε ιδιοκτησια. πηγαινε εκει και θα σου εμφανιστουν και αλλοι δοτες. Μην πας σε 1 δοτη που λεγετε λιβαδι στο δασος και ειναι 1 τετραγωνο κατω και αριστερα του τετραγωνου της ιδιοκτησιας γιατι δεν ξερουμε τι κανουμε εκει. Θα υπαρξει και μια δοτρια αποστολης που λεγετε χορευτρια και σου δινει απο αριστερα την ομπρελιτσα και απο δεξια το μπαστουνακι :cool:
Τα υπολοιπα βρες τα μονος σου :p
Α και που 'σαι, μολις πας σε ολους αυτους, μιλα στο σεριφη και κανε εξι δουλειες. τσαρλι, πυρομαχικα, εξημερωση αλογων, πριονισμα ξυλου, αγκαθια και ταμπακο :rolleyes:
για ο,τι αλλο θες στειλε μου πμ γιατις δεν μπορω να πω και πολλα εδω περα :D
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ευκολη ειναι η αποστολη απλα δωστε λιγη προσοχη στα στοιχεια και ο γριφος λυνεται ευκολα!
 

DeletedUser

Guest
ψαξε καπου στη μεση του χαρτη για ενα δοτη που λεγετε ιδιοκτησια. πηγαινε εκει και θα σου εμφανιστουν και αλλοι δοτες. Μην πας σε 1 δοτη που λεγετε λιβαδι στο δασος και ειναι 1 τετραγωνο κατω και αριστερα του τετραγωνου της ιδιοκτησιας γιατι δεν ξερουμε τι κανουμε εκει. Θα υπαρξει και μια δοτρια αποστολης που λεγετε χορευτρια και σου δινει απο αριστερα την ομπρελιτσα και απο δεξια το μπαστουνακι :cool:
Τα υπολοιπα βρες τα μονος σου :p
Α και που 'σαι, μολις πας σε ολους αυτους, μιλα στο σεριφη και κανε εξι δουλειες. τσαρλι, πυρομαχικα, εξημερωση αλογων, πριονισμα ξυλου, αγκαθια και ταμπακο :rolleyes:
για ο,τι αλλο θες στειλε μου πμ γιατις δεν μπορω να πω και πολλα εδω περα :D

αισχος.δεν ειναι να πεις κατι το μαθαινει το μισο west.WELL DONE PALOUK σε τι φορουμ το εβαλες?που το βλεπει ολος ο κοσμος 1?
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω,
τωρα μου βγαζει ολους αυτους τους δοτες
 

DeletedUser

Guest
αισχος.δεν ειναι να πεις κατι το μαθαινει το μισο west.WELL DONE PALOUK σε τι φορουμ το εβαλες?που το βλεπει ολος ο κοσμος 1?

ρουφ ρουφ
μεχρι και ο APOELLI μου εστειλε μηνυμα στον κ5 για να τα μαθει και επειδη δεν με νοιαζει το να χασω τη χαση μου [που δε θα γινει] του τα ξερασα ολα :eek::p
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια μηπως πρεπει να κανουμε τις εργασιες κοντα στην κατοικια?
γιατι παροτι φοραω την φωτογραφια δεν μου τα δινει με τιποτα!
 

DeletedUser

Guest
οριστε πηγα επιπεδο 50,με το πρωτο 2ωρο το πηρα

τυχαιο
δε νομιζω
 
Κορυφή