Πτώση CCP Headquarters...

DeletedUser

Guest
επειδη εβλεπα την μαχη χτες οι τσαμπατζηδες κ οι συμμαχοι τους ηταν τελεια οργανομενοι! μαλλον τους εκανε καλο η παρεα με τον ανοδινο κ πηραν λιγη απο την τελειοτητα του! δυστυχως οι αμυνομενοι δεν τα πηγαν κ τοσο καλα δεν ειχαν κ αρκετη υποστυριξη απο τους φιλους τους για λογους αγνωστους πχ GU (τι σκατα εχει παθει ειναι τελειως γτπ πλεον) που ειδα μεσα μονο 3-4 ατομα (κ η συμμαχια των gu οπως εχουν παραδεχτει παλιοτερα κ ατομα απο DMU ειναι υπολογιση δυναμη στα οχυρα) ελπιζω η απαντηση των ccp να ειναι συντομη για το χαβαλε ολων μας.....
 

DeletedUser735

Guest
Και το οχυρό που έχασε η CCP εψές δεν το πήρε η Dead Man.
Οι ΤΣΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ το πήρανε!

σε καθε μαχη που πηγαινουμε δεν ειμαστε ατομα μονο απο την dmu αλλα απο ολες τις συμμαχιες μας.
με αυτο το σκεπτικο η dead man δεν εχει κερδισει σε κανενα οχυρο...:eek:
 

DeletedUser2157

Guest
κοιταξτε να οργανω8ειτε λιγο γιατι χασατε την μπαλα και αφηστε την αριθμολαγνεια! θελουμε δυνατους αντιπαλους για να μην τα παρατησουμε!!!
 

DeletedUser

Guest
σε καθε μαχη που πηγαινουμε δεν ειμαστε ατομα μονο απο την dmu αλλα απο ολες τις συμμαχιες μας.
με αυτο το σκεπτικο η dead man δεν εχει κερδισει σε κανενα οχυρο...:eek:

σνομπάρω να απαντήσω!
δεν το πιάσατε το νόημα από το τραγουδάκι του ανθολογίου όπως πολύ σωστά παρατήρησε ο... τον ξέχασα...
 

DeletedUser

Guest
σνομπάρω να απαντήσω!
δεν το πιάσατε το νόημα από το τραγουδάκι του ανθολογίου όπως πολύ σωστά παρατήρησε ο... τον ξέχασα...

εγω απο οτι καταλαβα οι τσαμπατσηδες ειναι ο κυνηγος σωστα;

υ.γ.και τους κλεβουμε τοσο καιρο τα οχυρα;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τζίζους Κράιστ....!:confused:
Το ποιηματάκι είναι απάντηση στη ***** που σας έπιασε πάλι!
1-0
1-1
1-2
2-2
...
Όχι, εκείνο το οχυρό ήταν τον Black Pirates...
Ε, και το άλλο είναι των TZAMΠΑΤΖΗΔΩΝ!!


Υ.Γ: Αν δεν κάνω λάθος, οι ΤΣΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ θεωρούν τους εαυτούς τους ανεξάρτητους όπως γράφει και στο τετράγωνό τους...!


edit by joahna. Προσοχη στον τρόπο εκφρασης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Πεστε οτι θελετε,εγω ειδα οτι ηταν Φουλ Επιθεση vs Φουλ Αμυνα (-2) και η μαχη ηταν καταπληκτικη.Ας δουμε και αλλες τετοιες μαχες στο μελλον.Ισως σταματησει και αυτη η "τακτικη" του "κανω-150-επιθεσεις-και-οτι-μου-κατσει" απο ολες τις μεριες γιατι πραγματικα καταστρεφουν τις μαχες οχυρων.
Πραγματικα θα ηθελα να βλεπω τετοιες μαχες καθε μερα.

ΥΓ.Ειμαι πλεον απο τους πιο μαχογυρισμενους στον κ1...χθες κερδισα και το μεταλλιο βετερανου νικητη οχυρου,το μεταλλιο βετερανου μαχητη το εχω απο 23/11...
 

DeletedUser315

Guest
ρε συ φροντμαν
πες μας μια σοβαρη μαχη που κατακτήσατε οχυρό μας
μονο οταν πηρατε το κεντρικο μας 100 vs 104

εμεις σας πηραμε 3
94 vs 93
128 vs 125
118 vs 140

η πλειονότητα των επιτιθεμένων ηταν dmu φυσικά ομως τις νίκες τις οφείλουμε και στους συμμάχους μας
 

DeletedUser

Guest
ξεκολλείστε... πεταει ο άλλος 2 νούμερα για να τσακώνεστε και εσείς τσιμπάτε...

όποιος έχει μάτια βλέπει πόσοι από κάθε συμμαχία πάνε σε κάθε μάχη, πόσοι είναι online, πόσοι μαλακίζονται και ποιοί κάνουν τα σχέδια και καινοτομούν...

δε χρειάζεται ούτε να κομπάζετε, ούτε να δείχνεστε. Ας πιστεύει ο καθένας ότι θέλει.

Η DMU κατεβαίνει στις μάχες της πάντα με συνέπεια και συγκέντρωση. Και βοηθάει τους συμμάχους στο βαθμό που της αναλογεί ή που της ζητείται.

ΥΓ. Και η GU δεν βοήθησε στο CCP τόσο επειδή 37 αστέρια της είχαν πέσει 2 ώρες πριν με κάτω τα χέρια προσπαθώντας να πάρουν το HD οχυρό...:D:D:D:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οπα ρε εσυ ριππερ ηρεμισε λιγο ειπαμε οι dmu ειναι δυνατη σαν οικογενια αλλα μην κανεις και ετσι ενα οχυρο πειραμε υπαρχοθν και αλλα δεν θα παροθμε το δικο σας πισω?
 

DeletedUser

Guest
οπα ρε εσυ ριππερ ηρεμισε λιγο ειπαμε οι dmu ειναι δυνατη σαν οικογενια αλλα μην κανεις και ετσι ενα οχυρο πειραμε υπαρχοθν και αλλα δεν θα παροθμε το δικο σας πισω?

όταν μεταφράσει κάποιος τα λεγόμενα σου στα ελληνικά πιθανά να απαντήσω. και δεν κάνω κάπως...ρε!
 

DeletedUser

Guest
οπου θ βαλε υ. πες 3 φορες αμπρα καταμπρα πετρο πιστεψε στην μαγεια κ θα αποκαλυφθει το νοημα.....
 

DeletedUser

Guest
ρε συ φροντμαν
πες μας μια σοβαρη μαχη που κατακτήσατε οχυρό μας
μονο οταν πηρατε το κεντρικο μας 100 vs 104

εμεις σας πηραμε 3
94 vs 93
128 vs 125
118 vs 140

η πλειονότητα των επιτιθεμένων ηταν dmu φυσικά ομως τις νίκες τις οφείλουμε και στους συμμάχους μας

δεν έχω να σου πω τίποτα!
μπράβο σας!!!
 

DeletedUser

Guest
σε ευχαριστούμε που μας επιβραβεύεις

Δε χρειάζεται να με ευχαριστείς φίλε μου!
Εγώ ήμουν πάντα με τους Dead Man και εσύ προσωπικά είσαι το ίνδαλμά μου!
Έχω μπλέξει όμως με αυτούς τους καραγκιόζιδες στην ppr_power και δε με αφήνουν να μιλήσω... :(
 

DeletedUser2065

Guest
Ρε παιδια, μόλις πριν λιγες μέρες βγήκαν στο φόρουμ οι αρχηγοί των CCP κ DMU, και εξηγησαν πως το οτι κάποιος είναι μέλος μιας πόλης, δεν εκφράζει και την οικογένεια που ανήκει με την κάθε χαζομάρα που λέει στο forum, τωρα κάποια παιδάκια που προφανώς μπορεί να μην εχουν συναναστραφεί καν απο τηλεγραφείο με την ηγεσία της οικογένειας που ανήκουν -και ναι, μιλάω για συγκεκριμένα άτομα- βγαίνουν εδώ και γράφουν την χαζομαρούλα τους να ανέβει λίγο το Postcount να κάνουν το σπαμ τους και να δείξουν οτι είναι ορκισμένοι υπερασπιστές του ονόματος της πόλης(οικογένειας τους) και ολα τα συναφή. Αν δεν το έχετε πάρει χαμπάρι, αντίπαλοι εισταί και είμασται, μεσα στο παιχνίδι.. Εκτος κάποιους αν τους αρέσει να "κλέβουν" τις εντυπώσεις (η να νομιζουν, οτι το κάνουν) μεσα στο φόρουμ λέγοντας διάφορες υποκειμενικές χαζομάρες του τυπου, κερδίσαμε 3 χάσαμε 5 κτλ. Κοιτάξτε, προσπαθήστε να κάνετε τον εαυτό σας καλύτερο και μην προσπαθείτε να μειώσετε τον αντίπαλο, γιατί όσο πιο άξιος ο αντίπαλος τόσο πιο άξιος είσαι και εσύ, και το να κοιτάς τη δική σου πρόοδο είναι πιο εποικοδομιητικό απο το να προσπαθείς να υποσκάψεις σε ένα φόρουμ τον αντίπαλό σου.

Συγγνώμη αν έγινα κουραστικός, αλλα ήθελα να εκφράσω την αποψή μου, και να σημειώσω: αντιπροσωπεύοντας τον εαυτό μου.
Edit #15 ( :p ) : Και sorry που απάντησα 3 μέρες μετα το τελευταίο ποστ αλλα τώρα τα διάβασα..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1509

Guest
ρε παιδια, μόλις πριν λιγες μέρες βγήκαν στο φόρουμ οι αρχηγοί των ccp κ dmu, και εξηγησαν πως το οτι κάποιος είναι μέλος μιας πόλης, δεν εκφράζει και την οικογένεια που ανήκει με την κάθε χαζομάρα που λέει στο forum, τωρα κάποια παιδάκια που προφανώς μπορεί να μην εχουν συναναστραφεί καν απο τηλεγραφείο με την ηγεσία της οικογένειας που ανήκουν -και ναι, μιλάω για συγκεκριμένα άτομα- βγαίνουν εδώ και γράφουν την χαζομαρούλα τους να ανέβει λίγο το postcount να κάνουν το σπαμ τους και να δείξουν οτι είναι ορκισμένοι υπερασπιστές του ονόματος της πόλης(οικογένειας τους) και ολα τα συναφή. αν δεν το έχετε πάρει χαμπάρι, αντίπαλοι εισταί και είμασται, μεσα στο παιχνίδι.. εκτος κάποιους αν τους αρέσει να "κλέβουν" τις εντυπώσεις (η να νομιζουν, οτι το κάνουν) μεσα στο φόρουμ λέγοντας διάφορες υποκειμενικές χαζομάρες του τυπου, κερδίσαμε 3 χάσαμε 5 κτλ. κοιτάξτε, προσπαθήστε να κάνετε τον εαυτό σας καλύτερο και μην προσπαθείτε να μειώσετε τον αντίπαλο, γιατί όσο πιο άξιος ο αντίπαλος τόσο πιο άξιος είσαι και εσύ, και το να κοιτάς τη δική σου πρόοδο είναι πιο εποικοδομιητικό απο το να προσπαθείς να υποσκάψεις σε ένα φόρουμ τον αντίπαλό σου.

συγγνώμη αν έγινα κουραστικός, αλλα ήθελα να εκφράσω την αποψή μου, και να σημειώσω: αντιπροσωπεύοντας τον εαυτό μου.
Edit #15 ( :p ) : και sorry που απάντησα 3 μέρες μετα το τελευταίο ποστ αλλα τώρα τα διάβασα..

ωραια τα ειπες εχεις δικιο;)
 

DeletedUser

Guest
Αααχ.. Λίγο θέλαμε και θα το παίρναμε πίσω...

ΚΑΤΑΡΑ!! :mad:
 
Κορυφή