Πτώση CCP Headquarters...

DeletedUser

Guest
Το κεντρικό οχυρό των ισχυρότερων αντιπάλων μας στο παιχνίδι, είναι πλέον στα χέρια μας.
Συγχαρητήρια σε όλους!
Ήταν μια μάχη που κερδήθηκε δίκαια, από εξαιρετικούς παίκτες με σχέδιο καλά επεξεργασμένο και ακόμα καλύτερα εκτελεσμένο...
Δεν περιαυτολογούμε, γιατί ό,τι και αν προγραμματίζουμε, όσο και αν ξενυχτάμε, αν οι σύντροφοί μας δεν τηρήσουν κατά γράμμα το πλάνο δεν γίνεται τίποτα και το γνωρίζετε οι περισσότεροι.
Αλλά σήμερα όλα εξελίχθηκαν σύμφωνα με το καλύτερο δυνατό σενάριο, παρά τις έξυπνες κινήσεις των αμυνόμενων.
Η τύχη, η ικανότητα η συμμετοχή ακόμα και ο καιρός ήταν με το μέρος μας (μας κράτησε μέσα η βροχή και είμασταν σχεδόν όλοι online!)
Φίλοι και σύμμαχοι κινήθηκαν υποδειγματικά σύμφωνα με τις οδηγίες.
Η νίκη ανήκει σε αυτούς.
Σε προσωπικό επίπεδο θα πω κάτι με όλη μου την ειλικρίνεια. Δεν θα ήθελα να είμαι στην θέση του Athan στον τελευταίο γύρο. Έχω βρεθεί σε παρόμοια κατάσταση και δεν είναι καθόλου ευχάριστο...
Θα μιλήσω μαζί του και ingame.
Αλλά θα πω σε όλους τους αντιπάλους και φίλους το αυτονόητο:
Ήταν μια μάχη για μας. Ο πόλεμος συνεχίζεται...
(Άντε, αν θέλετε, να τον σταματήσουμε για λίγες μέρες μέσα στις γιορτές)
Υ.Γ. Κοσμιότητα από όλους, σας παρακαλούμε. Και ιδίως από τους DMU.
Αν θέλετε να το συζητήσουμε για το πλάνο, για τα λάθη εκατέρωθεν, οκ, ας γίνει. Αλλά προσωπικές αιχμές, βολές, χολές και τα παρόμοια ας τα αποφύγουμε...
 

DeletedUser8

Guest
ενα μπραβο απο εμενα, αν και δεν παρακολουθισα την μαχη φανταζομαι πως θα ηταν το ,λιγοτερο, καλη.

υ.σ οσο περναει ο καιρος τοσο μετανιωνω που σταματισα να παιζω στον 1
 

DeletedUser2352

Guest
τιποτα δεν ειναι τυχαιο.

Πολλές φορές στη ζωή, μας «τυχαίνουν» καταστάσεις που αναρωτιόμαστε αν θα μπορούσαμε να τις αποφύγουμε. Είναι όμως έτσι; Μπορούμε άραγε να αποφύγουμε κάτι που εξαρχής έχουμε επιλέξει;

Αναρωτηθήκαμε ποτέ γιατί έχουμε έρθει σε αυτή τη ζωή; Καθώς περνούν τα χρόνια και αναλογιζόμαστε πως έχουμε ζήσει, συνειδητοποιούμε ότι τίποτα δεν μας χαρίζεται. Ότι όλα αποκτώνται με κόπο.

Τίποτα δεν είναι τυχαίο σε αυτή τη ζωή.

Κάποιοι από εμάς έχουν ένα χάρισμα. Μας πέρασε ποτέ από το νου γιατί μας δόθηκε; Ίσως αυτό χάρισμα δεν είναι μόνο για μας. Ίσως να μας δόθηκε για να το μοιραστούμε με κάποιους. Και μέσα από αυτό να προσφέρουμε ότι καλύτερο υπάρχει μέσα μας…

Συμπέρασμα...

Ο Hernando επεστρεψε σημερα, ξανασυνδέθηκε στο game, εντελώς τυχαία; Να είμαι γουρλής; ....τιποτα δεν ειναι τυχαίο...

Σε αυτήν την ζωή... Η DMU μαζί με τους φίλους της... Τα κέρδισε όλα με το σπαθί της... τιποτα δεν ειναι τυχαίο...

Παιδιά που γνώρισα απο κοντά, σπάνια σε ύθος και χαρακτήρα, αλλά και παιδιά που τους θεωρω φίλους και θα γνωρίσω στην πορεία, αξίζουν τέτοιες νίκες. Τίποτα δεν είναι τυχαίο...

Τι κάνει κάποιον άξιο να τον ακολουθούμε και να τον θέλουμε αρχηγό μας; Οι καλύτεροι αρχηγοί είναι δίκαιοι, έχουν αυτοπεποίθηση, αποφασίζουν για το καλό της ομάδας, προσφέρουν σταθερότητα, ασφάλεια και εμπιστοσύνη. Τίποτα δεν είναι τυχαίο, οτι απο την DMU και τους ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΤΗΣ πέρασαν και ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ τέτοια άξια άτομα, που φέρνουν τέτοιες ΜΕΓΑΛΕΣ ΝΙΚΕΣ.

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.

Συγχαρητήρια σε όλους! σε όσους το οργάνωσαν και όσους συμμετείχαν.

p.s:
1. Για τους φίλους να πω... μην κλαίτε γιατι τελείωσε, χαμογελάστε γιατι συνέβη.
2. Μην προσπαθείτε πολύ σκληρα. Τα καλυτερα έρχονται όταν δε τα περιμένεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πολύ καλή μάχη συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν και σε όσους θυσιάστηκαν για το καλο της ομάδας,σε αυτήν την μάχη πολλές φορες συμπαίκτες μας έμπαιναν μπροστά μας για να μας προστατέψουν ενδιαφερομενοι πρώτα για την ομάδα και μετά για την προσωπική δόξα και το χρ [ένα παράδειγμα ήταν το palouki που για 4+ γύρους τράβαγε όλα τα χτυπήματα μονος του].Γιαυτο η dmu και οι υπόλοιποι σύμμαχοι έκαναν δυνατό came back γιατί έχουν οργάνωση,πειθαρχία και ενδιαφέρονται για όλους. θεωρώ πως ακόμα είναι αρχή και έρχονται και άλλες τέτοιες μάχες. τέλος ο athan φέρθηκε σαν σωστός captain πέφτοντας τελευταίος αφού κατάφερε και εξουδετέρωσε πολλές φορες τα πήρα μας.
 

DeletedUser315

Guest
έβαλα το κοκκινο πουκάμισο μου,για να μη φανουν τα αιματα(των αντιπαλων μ)
και όρμισα στην μαχη
αυτή μάλιστα, ηταν μάχη με έψιλον κεφαλαίο
αν και έπεσα στον 14ο γύρο(ο ανώδυνος ποτε δεν πέφτει στον 13ο το θεωρει γρουσουζιά)
κάθισα και ειδα ολη την μαχη
και πραγματικά η συμμετοχή ολων ηταν φοβερή και αξίζουν μπράβο σε ολους
όσους λειτούργησαν βάση σχεδίου

μπραβο και στους αμυνομενους που το πάλεψαν μεχρι τελους
ο πόλεμος συνεχίζετε
ας κρατήσουμε ζωντανό το παιχνίδι
 

DeletedUser1241

Guest
Αν και η ημερα δεν ξεκινησε καλα για μας οφειλω να πω ενα καλημερα σε ολα τα μελη του forum και να δωσω συγχαρητηρια στους αντιπάλους μας για τη σημαντική νίκη τους.
Επαιξαν σωστά και νίκησαν, παίξαμε λανθασμένα και χάσαμε :mad:
Και πάλι συγχαρητήρια για την προσπαθεια σας.
 

DeletedUser

Guest
Amondin ευχαριστουμε για τα συγχαριτιρια σου αλλα το παιχνιδι ειναι ακριβως για αυτον τον σκοπο να χανουμε και να νικαμε και εσεις πειρατε το οχυρο τον συμαχων μας (Dead Man) και δεν πανε πισω οι συμαχοι μας αρα ουτε εσεις μην πατε αφου ειναι φανερο πως στον Κ1 στο τελος θα ειστε εσεις και οι Dead Man δεν θα υπαρχουν αλλοι και τιμη μας που ειχαμε τοσο καλους αντιπαλους και να ξερετε πως και ο χαμενος εχει τιμη :)
 

DeletedUser735

Guest
συγχαρητηρια και σε εμενα στους επιτιθεμενους.
το σχεδιο ηταν αρκετα καλο και δειξαμε οτι μαθαινουμε απο τα λαθη μας(αυτο ειναι ιδιαιετερα σημαντικο).
απο εκει και περα περαν του καλου σχεδιου ειχαμε και παρα πολλους online.
αντιθετα απο εμας οι αμυνομενοι δεν επαιξαν καλα αλλα ειναι κατι που δεν θελω να το σχολιασω.
καλημερα :)
 

DeletedUser2065

Guest
Ενα μεγάλο μπράβο στους 258 παίκτες ξεχωριστά. Δεν πήρα μέρος στη μάχη αλλα χάρηκα να την απολαύσω, ασχέτως που το αποτέλεσμα ηταν υπέρ για την πλευρά που υποστηρίζω, και το αντίθετο να γινόταν την ίδια διασκεδαση θα μου χάριζε, απλά τώρα μπορώ να χέρομαι για μερικούς φίλους μου. Ενα προσωπικό μπράβο στον φίλο μου Silenzio, ο οποιος αποδεικνύει οτι είναι πολυ χαρισματικός ηγέτης, και πάνω απ'όλα καλός ανθρωπος και συμπαίκτης. Επίσης το ίδιο και για τον Athan Lioneye, αν και δεν τον γνωρίζω, απ'ότι βλεπω είναι και αυτος ενας παίκτης με εξαιρετικές ηγετικές ικανότητες. Το μονο καλό που αποκομίζω απο αυτη την νίκη των συμμάχων μου είναι το πείραγμα που θα κάνω στον φίλο μου τον Νικόλα (Zaitsev) στο skype :D
 

DeletedUser

Guest
συγχαρητηρια στους επιτιθεμενους..κερδισαν καθαρα και με το σπαθι τους.

σκορ κοσμου1 γραψατε 2-2.

αναμενουμε τη συνεχεια
 

DeletedUser

Guest
Αρχικα ενα μπραβο στους επιτιθεμενους, εχτος απο το σχεδιο μαχης, την συμμετοχη και την στρατηγικη ειχαν και απολυτη πειθαρχια, το κλειδι ουσιαστικα για την νικη.

Επισης μπραβο και στους αμυνομενους, οσοι μαζευτηκαν δηλαδη :p

Για να μεινει ενδιαφερον το παιχνιδι χρειαζομαστε αυτο το παρε δωσε, ποσο μαλλον οταν βγουν και τα μαγαζια.

Εκει που θελω να μεινω ειναι οτι επισημα η GU εχει κεφαλη.

Αρα φοβου τον Hawkman παιδες. Φοβου τον Hawkman.


Υ.Γ: Οντως καποιοι εχουν 1 χαρισμα, αλλοι το εχουν 81 :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Μπράβο σε όλους αμυνόμενους και επιτιθέμενους...

Ιδιαίτερα συγχαρητήρια για το εμπνευσμένο σχέδιο... ίσως και να ήταν μια καινοτομία στο παιχνίδι που δε την αντιγράψαμε από πουθενά κι αυτό μετράει πολύ.

Το δωράκι της DMU για τα γενέθλια της άργησε 4 μέρες αλλά άξιζε!!

Happy bday Dead Man Gulch :D
 

DeletedUser

Guest
συγχαρητηρια σε ολους!χαμενους και νικητες,μικρους μεγαλους.αν και δεν καταφερα τιποτα εξωφρανικο οπως αλλες φορες,μπορω να πω οτι η μαχη ηταν εξαιρετικη.

υγ.παραξενευτηκα που η αμυνα δεν φουλαρε.
 

DeletedUser

Guest
με την σειρά μου να δώσω τα συγχαρητήρια στους αντιπάλους.
επίσης να δώσω ένα μεγαλο μπράβο στους συμμάχους που ήρθαν και μας βοήθησαν στην άμυνα. ήταν τόσοι πολλοί που αναγκαστήκαμε να πετάξουμε πολλούς έξω..... ξεχειλίσαμε εκεί μέσα. ασφυκτιούσαμε! χωρίς αυτούς θα χάναμε από τον 5ο γύρο.
 

DeletedUser

Guest
συγχαρητηρια στους επιτιθεμενους..κερδισαν καθαρα και με το σπαθι τους.

σκορ κοσμου1 γραψατε 2-2.

αναμενουμε τη συνεχεια

Ποιο 2-2.Τα οχυρά στο g8 είναι 6 για Deadman και 2 για ccp

Εκει που θελω να μεινω ειναι οτι επισημα η GU εχει κεφαλη.

Αρα φοβου τον Hawkman παιδες. Φοβου τον Hawkman.


Υ.Γ: Οντως καποιοι εχουν 1 χαρισμα, αλλοι το εχουν 81 :rolleyes:
what?
Εκεί που φυτρώνουν οι Μαργαρίτες δεν έχει νόημα.Ούτε ένα σημαντικό οχυρό δεν έχετε
 

DeletedUser

Guest
whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat?

Και πως ειπαμε οτι κρινεις τα σημαντικα οχυρα;
Υπαρχει καποια μπαρα που αναλογα με τις μαχες ανεβαινει και το κρινει;
Γιατι δεν εχω δει κατι τετοιο.
Βεβαια μπορει να βλεπεις και εσυ δρακους. Τοτε παω πασο :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Κοίταξε στο παιχνίδι δεν υπάρχει και το καλύτερο σύστημα αξιολόγησης.Μέχρι πρότεινος σημασία είχαν οι μονομαχίες.Τώρα όμως έχουν οι μάχες οχυρού.Κι εσείς κρατάτε οχυρά χαμηλής σχετικά σημασίας και παίζετε μόνοι σας στις δικές σας κομητείες γιατί δεν μπορείτε να είστε ανταγωνιστικοί απέναντι σε μας ή τους ccp
 
Κορυφή