Παιχνίδια στο Facebook

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser637
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ξερει κανεις στον trader στα ρουχα που εχουν αξεια π.x. 940$ και 10 σβολους χρυσου αν τα δινεις και τα δυο μαζι η αν επιλειγης ενα απο τα δυο?
 

DeletedUser3436

Guest
like anser said θελει και τα δυο το ατιμο...εμενα μου εβγαλε σταυρωτο τοξο χωρις να θελει σβολους :D
 

DeletedUser3436

Guest
σε 1 ωρα θα δω τι θα βγαλει

εχω κανει 1992 ζημια σε μονομαχια :cool:

για περαστε με
 

DeletedUser

Guest
εγω τυχοδιωκτης ειμαι, οποτε ενα στο εκατομυριο να σε περασω!
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ξερει κανεις αν αυτο το πραγματακι που μας δινει οταν τελειωσουμε το ραφτινγκ το θελει για κατι πιο μετα;για να ξερω αμα ειναι να το πουλησω:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
εγώ το παράτησα για τα ψαράκια μου... ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! δεν μπήκα σήμερα και θα χάσω το βατράχι!!!!!
 

DeletedUser

Guest
μαγκες τετοια παιχνιδια ειναι πια για εμενα βαρετα.....ξεκινησα μια μερα εφτασα 50 κατι λεβελ και το παρατησα....ακομα και το μαφια γουορς που ειμαι 960 επιπειδο το παρατησα πριν απο κανενα μηνα....δεν λεω στην αρχη ειναι ωραια αλλα μετα μονοτονα!!!!
 

DeletedUser

Guest
μαγκες τετοια παιχνιδια ειναι πια για εμενα βαρετα.....ξεκινησα μια μερα εφτασα 50 κατι λεβελ και το παρατησα....ακομα και το μαφια γουορς που ειμαι 960 επιπειδο το παρατησα πριν απο κανενα μηνα....δεν λεω στην αρχη ειναι ωραια αλλα μετα μονοτονα!!!!

εγω δεν ειχα ξαναπεξει τετοιου ειδους παιχνιδια αλλα τωρα που το λες νομιζω πως εχεις δικαιο!στο τελος θα καταντησει βαρετο.
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον επειδή στη δουλεια καλοκαιριατικα δεν περναε η ωρα μηπως ξερει κανεις τροπο να "σπασω" το κλειδωμενο facebook απο τη δουλεια για να παιζω westwars? (το μονο site που φιλτράρεται στα pc εδω ειναι το fb :/)
δυστυχώς μεσω το "www.unblockbook.net" που είναι ενας τρόπος δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα applications δηλαδή τα παιχνίδια...
 

DeletedUser959

Guest
παιδια ειναι ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει στο facebook its so cool!
 

DeletedUser2675

Guest
το βρίσκω "χαλαρό" και "ψιλοβαρετό"... αν το αναβαθμίσουν πιθανόν να αρχίσει να έχει περισσότερο ενδιαφέρον... για την ώρα συνεχίζω να κάνω αποστολές αλλά πιστεύω ότι σύντομα θα το παρατήσω... (την ίδια άποψη έχω γενικώς για όλα τα παιχνίδια του φατσοβιβλίου...)

ερ. ξέρει κανείς αν μπορείς να ενταχθείς σε πόλη χωρίς να έχεις φίλο κάποιον που να παίζει κι αυτός???
 

DeletedUser959

Guest
nope δεν γινεται γινεται μονο να κανεις 1 συμμορια με πολλα ατομα
 

DeletedUser2675

Guest
οπότε δεν έχεις επιλογή "συμμορίας" αλλά θα πρέπει να δημιουργήσεις τη δική σου προσκαλώντας τους φίλους σου...
 

DeletedUser2993

Guest
The West / Facebook

Μηπως ξερει κανεις ποτε [ή αν] θα βγει το West στο Facebook στα ελληνικα ???
 

DeletedUser

Guest
το west στο facebook υπαρχει αλλα οχι στα ελληνικα
 
Κορυφή