Παιχνίδια στο Facebook

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser637
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser637

Guest
west wars στο facebook

Όσοι εχεται Facebook να ξερετε οτι σε λιγες μερες ξεκιναει ενα νεο παιχνιδι απο την Innogames στο Facebook που λεγεται WestWars

http://www.facebook.com/westwars?v=wall

Μπείτε να το δείτε..
 

DeletedUser

Guest
Ωραίο φαίνεται!!

ίσως και να αξίζει να κάτσω να θυμηθώ το pass μου στο face!
 

DeletedUser3810

Guest
τζαματο παιδιά ίδιο με το west είναι αλλά διαφέρει σε λεπτομέρειες.
πολυ ωραίο αλλά αντε να δουμε ποτε θα αρχισει
 

DeletedUser3810

Guest
ναι και οι τιμες στα υψη κατι που δεν συμβαινει στο the-west.
σωστα???
 

DeletedUser637

Guest
εκει πέρα απο οτι καταλαβα θα βγαζεις πολυ ευκολα λευτα..στην αρχη θα δυσκολευτεις λιγο αλλα στην συνεχεια θα τα καταφερεις..Μοιαζει με το Mafia wars στο facebook
 

DeletedUser3436

Guest
κατι σαν το gladiator θα ειναι(εκει που αγοραζεις αντικειμενα)...δηλαδη θα θελει λεφτα(τα κανονικα) για να παρεις καποια αντικειμενα :eek:
 

DeletedUser3810

Guest
ναι και πολυ θα το παρατησουν αλλα απο οτι φενεται στη εικονα ειναι ολα με $ σωστα ή κανω λαθος:confused:
 

DeletedUser

Guest
απλά μερικά τα αγοράζεις και με χρήματα του παιχνιδιού και με κανονικά
 

DeletedUser

Guest
Πολλά αντικείμενα είναι ίδια, γιλέκα, σταυροί, ουίσκια, λάσσα, πίπες:rolleyes: και τα νάγκετς ίδια είναι :p (γιατί άραγε :D:cool:)
 

DeletedUser3810

Guest
αφου το παιχνιδι δημιουργηθηκε απο την Innogames συμφωνα με το west για να το δοκιμασουν και αλλα ατομα και ισως αργοτερα να τους προτεινει να γραφτουν στο west και επισης να λεει οτι το the-west ειναι παρομοιο με το west wars του facebook.
 

DeletedUser3810

Guest
εγω το εγραψα επειδη ειπε οτι υπαρχουν πολλα ιδια προιοντα με το west ξερεις δεν ειμαι εκτος τοπου κια χρονου αλλιως δεν θα εγραφα.:mad:
 

DeletedUser

Guest
είμαι ήδη 25ος στον κόσμο... χαχα και 1ος στην ελλάδα!!
 

DeletedUser

Guest
επειδη ειναι αηδια το facebook θα μεινω πιστος στο κανονικο......
 
Κορυφή