ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΗΣ ΕΚΕΧΗΡΙΑΣ ΜΑΧΩΝ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4428
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4428

Guest
Προτεινω να αποφασισουμε οι αρχηγοι του κ6 ή επισημοι εκπροσωποι τους αν συμφωνειτε να εχουμε εκεχηρια λογω Πασχα ή οχι.
 

DeletedUser

Guest
Θες να πεις οτι δεν θελεις να περασεις την Κυριακη του Πασχα μαζι με το λαπτοπ διπλα απο το αρνι την ωρα που εκτελει ομαλη στροφικη κινηση;
Τι καλυτερο απο το να εχεις το λαπτοπ κολλημενο πανω στο μοτερακι για το γυρισμα του αρνιου...;
Τι καλυτερο απο το να μυριζει το λαπτοπ σου παϊδακια και ετσι να θυμασαι καθε φορα το υπεροχο Πασχα με τις 38 μαχες και τους 96 ελιγμους;
 

DeletedUser

Guest
ναι αμε καντε οτι θελετε εσεις , και θα κανουμε και οτι θελουεμ εμεις , κανενα προβλημα δε χαλαμε χατηρι σε κανεναν
 

DeletedUser

Guest
Θες να πεις οτι δεν θελεις να περασεις την Κυριακη του Πασχα μαζι με το λαπτοπ διπλα απο το αρνι την ωρα που εκτελει ομαλη στροφικη κινηση;
Τι καλυτερο απο το να εχεις το λαπτοπ κολλημενο πανω στο μοτερακι για το γυρισμα του αρνιου...;
Τι καλυτερο απο το να μυριζει το λαπτοπ σου παϊδακια και ετσι να θυμασαι καθε φορα το υπεροχο Πασχα με τις 38 μαχες και τους 96 ελιγμους;

Ομαλη Κυκλικη Κινηση ειναι :p

Ουτε εγω σαν παικτης θελω να περασω ολο το πασχα με το laptop +10 για τον lakora
 

DeletedUser4428

Guest
ευχαριστω πολυ για τις κατατοπιστικες απαντησεισ σας.Να εχετε ενα ομορφο Πασχα και Καλες Γιορτες.Απο οτι καταλαβα δεν συμφωνειτε οποτε βαραμε κανονικα.
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω πολυ για τις κατατοπιστικες απαντησεισ σας.Να εχετε ενα ομορφο Πασχα και Καλες Γιορτες.Απο οτι καταλαβα δεν συμφωνειτε οποτε βαραμε κανονικα.

εγω συμφωνω βρε μαλλον δε καταλαβες καλα
 

DeletedUser3473

Guest
συμφωνα με νεες μετρησεις που εγιναν,
στις μαχες οχυρων εκτος απ τα βασικα ηγεσια, στοχο, αποφυγη, κρυψιμο και αντοχη...
πρεπει να ριξετε σκιλς και στην ιππασια! :blk
 

DeletedUser

Guest
02:35
channelpic-town.png
transparent.png
76
symbol_worker_small_chat.png
DarkFox
: χωρις πλακα, ιππασια


αγαπητε Ougk, θα παρακαλουσα να μην διαρρεεται πληροφοριες.

εκ της διαχειρισεως του ποστ μου
Darkfox
 

DeletedUser

Guest
συμφωνα με νεες μετρησεις που εγιναν,
στις μαχες οχυρων εκτος απ τα βασικα ηγεσια, στοχο, αποφυγη, κρυψιμο και αντοχη...
πρεπει να ριξετε σκιλς και στην ιππασια! :blk
ειναι το βασικο πλεον σκιλλ ολων των οχυρομαχων στον κ6!!!

αγαπητη τιγρακι απο που συμπερανες πως δεν συμφωνουμε???
 

DeletedUser

Guest
Αποκλειστικα πλανα απο την αυλη καποιου συγκεκριμενου ατομου
[SPOIL]
24wtuom.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
fox ποτε ηρθες στο σπιτι μου και τραβηξες τη φωτογραφια ρε :grr
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
Εγω δεν ειμαι σε ηγεσια καμιας συμμαχιας,πηγαινω σε μαχες αλλα ως εκει
Ωστοσο νομιζω πως Μ.Παρασκευη-Μ.Σαββατο-Κυργιακη του Πασχα-Δευτερα του πασχα θα ηταν καλο να σταματουσαμε τις Μαχες οχυρων!
Ποσες ωρες θα ειμαστε ονλινε αυτςες τις συγκεκριμενες μερες?Θα γυρναμε στα χωρια,εκδρομες,επισκεψεις...Εεεε κριμα ειναι να γινονται και μαχες καθως θα ειναι οι μισοι παιχτες μεσα και αυτο αδικει τα αποτελεσματα των μαχων(οχι οτι τωρα που δηλωνονται 10 μαχες την ημερα φενεται το ποιος ειανι καλος και ποιος οχι αλλα τελως παντων..)

Εγω συμφωνω με την πασχαλινη εκεχειρια
 

DeletedUser

Guest
ρε οντως γιατι δεν κανετε ανακωχη αφου ετσι κι αλλιως στις πιο πολλες μαχες οφφ θα ειστε λογο ημερων
 

DeletedUser4428

Guest
συγνωμη δεν θα απαντησω σε κανεναν ξεχωριστα η απαντηση στην ερωτηση μου ηταν απλη .Ενα ναι η ενα οχι και απο ποτε να ξεκινησει και ποτε να τελειωσει οταν εγω βλεπω να γινεται σπαμ δεν θα κατσω και να το ψαξω και πολυ και να πρεπει να καταλαβω τι εννοειτε.Καταλαβαινω οτι εχετε ορεξη για σπαμ.Θελετε να ανοιξω ενα θεμα για να γελασουμε και να κανουμε σπαμ μεσα και εγω.Αλλα εδω η απαντηση ειναι πολυ απλη και χωρισ πολλα λογια.Προσωπικα βλεπω οτι δεν υπαρχει διαθεση και θα κανουμε μαχεσ.Αν εχω καταλαβει λαθοσ ασ μου απαντησουν αυτουσ που ρωτησα με ενα ΝΑΙ Η ενα ΟΧΙ ΚΑΙ ποτε ξεκιναει και ποτε τελειωνει.Και εγω μπορω να κανω χαβαλε και με μαχες δεν εχω θεμα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή