ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΗΣ ΕΚΕΧΗΡΙΑΣ ΜΑΧΩΝ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4428
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4428

Guest
βλεπω οτι ακομα μπαινουν μαχες

lucky kostas απο πολη φαντασμα

Όνομα οχυρού: Ο τάφος του Ινδού
Πόντοι: 10400
Μάχη οχυρού: Αύριο η ώρα 6:38 μμ
Απόσταση: 00:33:43








εγω ακομα δεν εχω παρει απαντηση απο τουσ ηγετεσ τησ αριζονασ οποτε μετα τισ 9 θα βαρεσω οχυρο ενημερωνω γιατι βλεπω οτι η απαντηση ηρθε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4509

Guest
Οποτε σας βολεβει εσας παιδια ολοι θα κανουμε οτι θελετε και σας βολεβει :hh:w
Εξαλου εσεις ειστε τα παντα... ο ηλιος, ο αερας του Κ6.
Ουπς... flamings?Οχι απλα η απαντηση μου:
Δυο γαιδαροι μαλονανε σε ξενο αχυρωνα...:dr
 

DeletedUser

Guest
εμενα μετραει η γνωμη μου η δε πιανω για ηγετης ?
 

DeletedUser4428

Guest
dionisis εισαι ηγετησ η καπου συμβουλος?
λακορα για μενα μετραει η γνωμη σου για τουσ δικουσ σου δεν ξερω αν μετραει η γνωμη σου.
 

DeletedUser

Guest
οι δικοι μου 15 ατομα ειναι , αρα νομιζω οτι συμφωνουν μαζι μου και εγω συμφωνω μαζι σου
 

DeletedUser

Guest
δε ξερω τι λεει ο λακορας, μαλλον θα πρεπει να φτιαξετε μια πολη οι 2 σας τωρα που συμφωνειτε

εχω αλλα σχεδια για το πασχα
 

DeletedUser

Guest
Αντε! Πειτε και οι υπολοιποι ηγετες την γνωμη σας,μην ανησυχειτε για τον Ρούζβελτ, τον Στάλιν και τον Τσώρτσιλ, μπλεξαν σε κινηση λιγο εξω απο την Γιαλτα, αλλα οπου να ναι θα ερθουν.
 

DeletedUser4509

Guest
dionisis εισαι ηγετησ η καπου συμβουλος?

Ειμαι ηγετης της αγνωστης πολης Flamig Spurs και συμβουλεβω τον εαυτο μου(!) Τι δεν παιζεται με μικρα και ασημαντα σκουλικακια?

Αλλα πραγματηκα ποιοι ειστε τελος παντων και πρεπει να κανουμε οτι λετε εσεις?Δεν θελετε πανω απο 4 μαχες τη μερα, δεν θελετε μονομαχιες πριν τα οχυρα, το ενα σας ξυνιζει το αλλο σας βρωμαει... μηπως θα πρεπει να παρουμε αδια για να αναπνεουμε και να παιζουμε στον Κ6?

Εκεχιρια υπαρχει απο μονη της in-game οποτε χρειαζεται... (η οποτε θεωρουν οι διαχειριστες οτι χρειαζεται) Κανεις δεν θελει να σουβλισει laptops. Πιστευω οτι αν πρεπει να αλλαξει κατι δεν θα πρεπει να το αποφασησεται 4-5 ατομα "ηγετες-συμβουλοι" αλλα με δημοψηφησμα. Τωρα αν μιλατε ετσι στο φλου και εγω εχω κανονισει σε 1 μηνα να παω σε μια συναυλια μπορουμε να κανουμε κατι?
 

DeletedUser4428

Guest
το μονο που εχω να απαντησω ειναι οτι οπωσ και αν βγαλετε την κακια σας και την δυσαρεσκεια σας δεν ξερετε να απαντησετε με ενα ναι η ενα οχι .και την μονη καραμελα που λετε και μασατε συνεχεια ειλικρινα αναρωτιεμαι δεν εχετε βαρεθει ?και προσεχτε αν αυτα που λετε τα λετε και στουσ αλλουσ κοσμουσ ή εκει απαντατε διαφορετικα?
 

DeletedUser4509

Guest
(για να μην το ξανα ξεκαθαρισω) Απαντω και παλι εκπροσωποντας τον εαυτο μου και... την υπερ-πολη μου.Κακιες-δυσαρεσκιες δεν υπαρχουν οπως ειπα και πιο πισω θα πρεπει να ξεκαθαρισει αν μιλαμε για μονιμη εκεχυρια ή για φλου πραγματα...
Αν ειναι για κατι σοβαρο δεν θα αποφασισουνε 4-5 ατομα-ηγετες-συμβουλοι-κολυμβητες-(...κτλ) Απαντηστε μας λοιπον! Περι τινος μιλαμε? Να μην μπλεκομε και εγω μεσα στα ποδια σας...

Και που κολλανε οι αλλοι κοσμοι? Το post ειναι στο thread:
Κόσμοι --> Arizona --> Πόλεις και Οχυρά
Δεν βλεπω αλλους κοσμους εδω γυρω :blk Νομιζα οτι μιλαγαμε για τον Κ6...:w
 

DeletedUser4456

Guest
Μετά απο επισημη αποφαση της Ενωσης, ειμαστε συμφωνοι για την Εκεχειρία λόγω των Άγιων αυτων ημερών, συνεπως η συμμαχία μας ευχεται σε ολους Καλό Πάσχα!
 

DeletedUser1777

Guest
ευχαριστω πολυ για τις κατατοπιστικες απαντησεισ σας.Να εχετε ενα ομορφο Πασχα και Καλες Γιορτες.Απο οτι καταλαβα δεν συμφωνειτε οποτε βαραμε κανονικα.

Θα είμαστε δίπλα σας.. :p πάντα οφ...
 

DeletedUser

Guest
Μετά απο επισημη αποφαση της Ενωσης, ειμαστε συμφωνοι για την Εκεχειρία λόγω των Άγιων αυτων ημερών, συνεπως η συμμαχία μας ευχεται σε ολους Καλό Πάσχα!


Για εμας τους βουδιστες δεν υπαρχει εκεχειρια , σας ευχομαστε καλες πασχαλινες μαχες


Υπαρχηγος συμμαχιας ΟΜΙΤΖΙ κ 3 ΜΠΕΚ
 

DeletedUser4509

Guest
Για οποιον δεν αντεχει:
Ρυθμισεις -> Διακοπες -> Ενεργοποίηση κατάστασης διακοπών
Δεν ποναει, το εχω κανει και εγω, ουτε θα μας λειψετε :)):lf:D
 

DeletedUser

Guest
Σας παρακαλώ να χαμηλώσετε τους τόνους και να προσέχετε πως εκφράζεστε. Ειρωνίες δεν θα γίνουν ανεκτές. Η συμπαίχτρια σας έκανε μια πρόταση. Είτε συμφωνείτε είτε όχι. Δεν είστε καν υποχρεωμένοι να απαντήσετε και εδώ στο φόρουμ, μπορείτε να μιλήσετε με πμ.
 

DeletedUser4509

Guest
Σας παρακαλώ να χαμηλώσετε τους τόνους και να προσέχετε πως εκφράζεστε. Ειρωνίες δεν θα γίνουν ανεκτές. Η συμπαίχτρια σας έκανε μια πρόταση. Είτε συμφωνείτε είτε όχι. Δεν είστε καν υποχρεωμένοι να απαντήσετε και εδώ στο φόρουμ, μπορείτε να μιλήσετε με πμ.

Αυτο λεω και'γω! Οτι αν ειναι να προτηνουν κατι να μας το πουνε να κανουμε δημοψυφησμα οπως παντα. Τωρα ερχεται εδω στο Forum του παιχνιδιου και ζητα απο τους 4 ηγετες να πουν αν θελουν εκεχειρια? Helloοο υπαρχει και Skype, in-game πμς, τηλεφωνα και περιστερια. Δλδ αυτοι δεν μας ειρωνεβοντε οταν σε ενα δημοσιο forum μας ζητανε να ΜΗΝ συμμετεχουμε σε συζητησης, να μην κανουμε μαχες και νομιζουν οτι 4 ατομα ελενχουν τον κοσμο... Δλδ αν ειχαν ολα τα οχυρα οι OMG με την Ενωση θα βγαιναν εδω και θα λεγανε οτι "απο τοτε μεχρι τοτε δεν θα γινουν μαχες!" (?)

Εγω δεν ειρωνεβομαι κανεναν, ειμαι ηγετης της πολης μου. Δεν παιζω στον Κ6 εγω? Δλδ αν θελω εγω δεν μπορω να βαλω μαχη αυριο, θα με κανουν ντα επιδει το αποφασησαν οι... 4? Ειπα τη γνωμη μου δλδ ΟΧΙ και δι δεν συμφωνω να αποφασησουν οι 4. Μεταξυ τους in-game ας κανουν οτι θελουν για να μην χασουν τα οχυρακια τους.

Εξαλλου εαν θελω γυρναω παλι στην πυγη και δεν ξερω που θα βγαλει αυτο... γενικος κατεβητε απο το καλαμι γτ το πραγμα ξεφευγει...
 

DeletedUser

Guest
λοιπον διονυση αφου δε μιλαει κανενας αλλος ας κανονισουμε εμεις οι δυο τι θα γινει το πασχα στον αριζονα
 

DeletedUser2571

Guest
εμενα με καθαιρεσαν πραξικοπηματικα απο την ηγεσια της πολης μου, αλλιως την παρασκευη τα μεσανυχτα θα δηλωνα μια μαχη, να γινει ακριβως την ανασταση...
κοκκινα αυγα, λαμπαδες και τετοιες χαζομαρες δεν με αγγιζουν, εδω εχουμε πολεμο!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή