Οχυρά

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser305
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser315

Guest
μμμ καταλαβα εσυ την εχεις μικρη δεν γινεται να εισαι σε ολα τελιειως κυριε ανωδινε! (ψιτ ftontman διαβασα μολις το θεματακι απο την αρχη οι δολοπλοκιες κ η δημιουργια καυγαδων ειναι αποκλειστικα δικη μου δουλεια η του φοξ σε παρακαλω μην μπαινεις στα χωραφια μας για να μην κανεις παρεα στα ψαρια ουμερτα)

έχε χάρη π κλειδώθηκε το θεμα 'πόσο τον έχετε'
θα σ έδινα εκει την απάντηση :d
 

DeletedUser

Guest
εκανα αναζητηση ο κασαβιρ αραγε τι απαντησε? η ο μακακας η ο μπλοντυ που ειναι τα παλικαρια μας??? κλαψ :confused:
 

DeletedUser315

Guest
έχουμε ζήσει επικές στιγμές σε τουτο δω το φόρουμ
 

DeletedUser317

Guest
Αλλου λες οτι ειναι το πρωτο που χτιστηκε και αλλου οτι ειναι το πρωτο maxed.

Και εκει που σου εχω βαλει το κουτακι λετε την ημερομηνια που ιδρυθηκε οχι που maxaristike.
Μην προσπαθεις να μας βγαλεις τρελους τωρα.

http://img403.imageshack.us/i/pseftis.jpg/

βασικα εμενα δεν με νοιαζει και τοσο ποιο χτιστηκε πρωτο αλλα ηξερα οτι θα αρχισοουν τα εμεις αλλο εννοουσαμε κλπ (καλσικη αντιδραση σας)
και επειδη βαριεμαι μεχρι να αρχισει η μαχη ειπα να γελασω λιγο

Ρε άνθρωπε του θεού τι δεν καταλαβαίνεις στην λέξη χτίστηκε;
Και σε παρακαλώ πολύ την λέξη ψέυτης να την βγάλεις από το link!
 

DeletedUser

Guest
yes have.......... ;) (ρε ψυχοτετοιε τι πεταγεσαι? εδω θυμαστε τα παλια με τον ανωδινο μπορει να κλαψουμε στο τελος κ μας στην σπας τι ανθρωποι υπαρχουν πια ελεος)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλα οποιος νοημον ανθωπος διαβασει τι λεει η εικονα μου θα καταλαβει.

δικο μου ειναι το λινκ οτι θελω θα λεει :p

βασικα πλεον το προφιλ αλλαξε οποτε τι το κουραζουμε.λεει κατι για ccp
 

DeletedUser315

Guest
ρε παιδιά γιατι χαλάτε την συζήτησή που κανω με το σερρα?
θα ζητήσω να πεσουν ινφρακτιονς:p
 

DeletedUser315

Guest
αμε

δεν θα αφήσω κανένα να κανει σπαμ στο σπαμ μου
 

DeletedUser

Guest
τι εγινε κανεις αυτο ηταν? μονο ενα 2 απαντησεις? καθολου ξεκατινιασμα ρε που παμε?
 

DeletedUser735

Guest
για ολα φταιει ο σερρα και θα σας πω γιατι.
επιασε φιλιες μαζι μας και επειδη ειναι μεγαλος ρουφιανος ως γνωστον προδωσε τα μυστικα και τις αδυναμιες μας στους ccp και μας κερδισαν!!!!
ουστ προδοτη!
 

DeletedUser

Guest
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι λες? η dmu δεν εχει αδυναμιες μονο τεχνικα προβληματα μην σε ακουσω να μιλας ετσι ξανα! εχει παρει απο την τελειοτητα του ανωδινου
 

DeletedUser315

Guest
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι λες? η dmu δεν εχει αδυναμιες μονο τεχνικα προβληματα μην σε ακουσω να μιλας ετσι ξανα! εχει παρει απο την τελειοτητα του ανωδινου

θα κανω μερικα τηλεφωνήματα στα κεντρικά της dmu να δω τι παίχτηκε
και αν μαθω σερρα οτι έβαλες το δαχτυλάκι σ
μαυρο φιδι π σε φαγε
 

DeletedUser

Guest
συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια των ccp και τους συμμαχους μας για την αρτια μαχη χθες βραδυ και την νικη μας εναντια σε τοσο καλους αντιπαλους !!

συγχαρητηρια και στην ηγεσια των ccp για την αψογη στρατολογηση και οργανωση της μαχης , τα παιδια πραγματικα εδωσαν παρασταση..

παντα τετοια
 

DeletedUser

Guest
και παλι ,γεια στα μπρατσα μας για την ανετη επικρατηση (20 νεκροι στην αμυνα- 50 στην επιθεση !!) και διατηρηση του οχυρου μας CCP colorado χθες βραδυ απο τους ακατανομαστους χαχαχαχα

Φαινεται οτι γυρισε το πραγμα , μαζευτηκαμε και οργανωθηκαμε , και μαυρο μακρυ φιδι που σας εφαγε...

Ετσι για να δημιουργησουμε καποια ενταση

Προσοχη ερχονται κι αλλα
 

DeletedUser

Guest
χωρίς καμία ένταση.

τα καλά ήρθαν.

τα καλύτερα ακολουθούν.
 
Κορυφή