Οχυρά

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser305
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser305

Guest
1 10 Ιαν 2010 12:16 π.μ. DA-Rethymno City 120 [Υπεράσπισαν το οχυρό] 85 ΤΣΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ ALAMO
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
καλησπέρα σε όλους..
προτείνω εδώ να βάζουμε τις επικείμενες μάχες οχυρών, αποτελέσματα και σχόλια....π.χ. εχθές (επειδή είμαι και νέος στο παιχνίδι με τα οχυρά και έχω δει μέχρι τώρα 5-6 μάχες μόνο), έπαθα πλάκα με μια μάχη που προκάλεσαν οι τσαμπατζήδες σε ένα ρεθυμνιώτικο μεγάλο οχυρό...ειλικρινά συγχαρητήρια για αυτούς που έκαναν την επίθεση, δεν είχα ξαναδεί κάτι τέτοιο...το πάλεψαν μέχρι τέλος και η αναλογία ήταν: 120 αμυνόμενοι και 85 επιτηθέμενοι....και όμως έχασαν λόγω γύρων....αφού η διάρκεια ήταν πάνω από μία ώρα και οι γύρες περίπου 54...αν δε κάνω λάθος...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ήταν μια κουραστική και δύσκολη μάχη. ήμουν στην επίθεση και έζησα μέχρι τέλους κάνοντας 2500 ζημιές. συγχαρητήρια στους φίλους επιτιθέμενους και τους αμυνόμενους , που αν και δεν αντεπεξήλθαν όσο θα περίμενε κανείς, έληξε το "μάτς" ισοπαλία!
 

DeletedUser

Guest
οντωσ ηταν απο τισ καλυτερεσ μαχεσ που εχω λαβει μεροσ αλλα και που εχω παρακολουθησει. ημουν στην αμυνα και του οχυρου και εμεινα μεχρι το τελοσ αλλα οι επιτιθεμενοι κρατησαν μια πολη τακτικη μεχρι το τελοσ και δεν εκαναν λαθοσ κινησεισ στην πλειοψηφια και για αυτο ελειξε η μαχη απο γυρουσ. μπραβο σε ολουσ
 

DeletedUser305

Guest
Eγώ δεν γνωρίζω ακόμα καλά από οχυρά, αλλά δεν θα έπρεπε να υπάρχει κάποιος που θα κατευθύνει τα πράγματα και θα καθοδηγεί τις κινήσεις μέσα στη μάχη..? Για παράδειγμα δεν έχω καταλάβει γιατί οι αμυνόμενοι κατεβαίνουν κάτω...Εχθές για παράδειγμα με το που κατέβηκαν μέσα σε λίγη ώρα οι επιτήθέμενοι τους έπαιξαν τόσο καλά που τους ανέβασαν άρον άρον επάνω...
Πάντως εγώ εχθές χάρηκα πολύ τους Τσαμπατζήδες...
Έπαιξαν πάρα πολύ σωστά....
Τελικά μήπως όμως δεν θα έπρεπε να υπάρχουν γύρες...?

Και ένα άλλο γιατί ανεβαίνουν στους πύργους μερικοί από τους επιτηθέμενους και οι άλλοι κάθονται σαν κότες πίσω...? Αυτό το λέω για άλλες μάχες που έχω δει.....Εντάξει πηγαίνεις για xp αλλά η ουσία είναι ότι πάς να βοηθήσεις τους συμμάχους και να πάρεις το οχυρό....
Αυτό ειλικρινά δεν μπορώ να το καταλάβω....
 

DeletedUser

Guest
πιστεύω πως στην επίθεση η πιο λάθος κίνηση των επιτιθεμένων είναι να ανέβουν στους πύργους ενώ οι αμυνόμενοι είναι ακόμα πολύ περισσότεροι και συγκεντρωμένοι σε ένα σημείο...
 

DeletedUser

Guest
ναι ειναι αλιθεια η μαχη μου αρεσε και εμενα παρα πολυ.πολεμισαμε μεχρι τελους και προσπαθισαμε να εφαρμοσουμε το σχεδιο.ευχαριστουμε !!!θα υπαρξουν και αλλες τετοιες μαχες
 

DeletedUser305

Guest
Μάχη ανάμεσα σε:
CCP-CALMA 42 [Πήραν την σημαία] 50 Dead Man Texas
----------------------
Και εχθές η μάχη αυτή ήταν από τις κορυφαίες...
Οι Dead πήραν ένα μικρό οχυρό που ήταν ουσιαστικά απόρθητο μέχρι εχθές...
Αν δείτε το νεκροταφείο θα δείτε πως ήταν η κατατάσταση πριν από τη χθεσινή μάχη....Ειλικρινά τα παιδιά δούλεψαν πολύ καλά το σχέδιο....Και φυσικά είχαν και καλούς παίκτες μέσα...Και οι άμυνα έπαιξε δυνατά....Ήταν τελικά πολύ καλή και αυτή η μάχη...Συγχαρητήρια σε όλους....
 

DeletedUser

Guest
και εχθες η DMU και οι συμμαχοι κερδισαν αλλη μια μαχη στην αμυνα για το ΤΣΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ fort.πολυ καλη μαχη αν και η αμυνα που παιξαμε ηταν για κλαματα ενα λαθος εκαναν οι επιτιθέμενοι ..δεν θα πω τι .. και δεν κερδισανε .
ενα μπραβο απο εμενα στον nikosmorfes που κρατισε μονος του τον πυργο τον μονομαχων ουτε ξερω για ποσους γυρους
 

DeletedUser

Guest
Τσαμπατζήδες ξυπνάτε!!
Οι dead man προσπαθούνε να σας βγάλουν άχρηστους!!!

Dead Man και ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ μην τον ακούτε..να σας κάνει να αλληλοσφαγείτε προσπαθεί χωρίς λόγο και αιτία!!
(απλά αγνοήστε το μήνυμα του frontman:cool:)
 

DeletedUser

Guest
Dead Man και ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ μην τον ακούτε..να σας κάνει να αλληλοσφαγείτε προσπαθεί χωρίς λόγο και αιτία!!
(απλά αγνοήστε το μήνυμα του frontman:cool:)

Τσαμπατζήδες μην ακούτε τον Zekapacho!
Θέλει να σας κρατήσει για πάντα υποχείρια των Dead Man!!!
:D
 

DeletedUser

Guest
αστεία η προσπαθεια frontman να εισαι σιγουρος πως σας περιμενουμε ενωμενοι αυριο στο ran tan plan fort
 

DeletedUser

Guest
αστεία η προσπαθεια frontman να εισαι σιγουρος πως σας περιμενουμε ενωμενοι αυριο στο ran tan plan fort


Τσαμπατζήδες μην ακούτε τον GIANNH TSARO!!!
Ο frontmnan προσπαθεί να σας ανοίξει τα μάτια!

Σε όλες τις μάχες λένε "οι dead man και οι σύμμαχοι"!!
Σε λίγο καιρό θα λένε "οι dead man και τα γιοσουφάκια τους"!!


Πείτε ΟΧΙ στη χούντα των Dead Man!!!
 

DeletedUser305

Guest
Κατανομή Οχυρών

Παιδιά βάζω εδώ κάτι που έφτιαξα εχθές....
Θέλει λίγο δουλειά ακόμα ώστε να προσαρμόσουμε και τις υπόλοιπες κατηγορίες οχυρών αλλά να βάλουμε και αρίθμηση....Καλό θα ήταν να ενημερώνονταν όλοι όσοι παίζουν στο κόσμο.1 έτσι ώστε να γνωρίζουμε αν έχουν στη κατοχή τους π.χ Οι τζαμπατζήδες πάνω από ένα οχυρά και έτσι θα ξεχωρίζαμε ποια οχυρά βρίσκονται στη κατοχή υπερσυμμαχιών θα βάζαμε και χρωματισμό και θα φαινόταν καλύτερα....
Δείτε όμως λίγο αυτό και πείτε απόψεις για να το κάνουμε καλύτερο.....
http://forum.the-west.gr/attachment.php?attachmentid=383&stc=1&d=1263482142
 

Συνημμένα

  • Kατανομή Οχυρών.jpg
    Kατανομή Οχυρών.jpg
    92,5 KB · Προβολές: 405
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στους ran tan plan και στους Tσαμπατζήδες που υπεράσπισαν το οχυρό τους με θάρρος και τόλμη!!!
 

DeletedUser735

Guest
δεν εχω τι να κανω για αυτο γραφω.
εξαλλου δεν εχω να αποδειξω τιποτα.
 
Κορυφή