Νεες εκδοσεις

DeletedUser184

Guest
που το ποσταρε ο σακης?εγω στον ξενο το βρήκα..
 

DeletedUser3436

Guest
ετσι λεμε τωρα...δεν ξερω αν το πηρες απο εμενα γιατι ακριβως το ιδιο ποστ εβαλα και εγω....χχμμμμ δεν μπορουσες να βαλεις το θεμα απο το ποστ?επρεπε να βαλεις μονο το ποστ? και στο θεμα μας τωρα

η 1,28 φενεται αρκετα καλη η 1,29 τα χαλαει...πολυ!!
 

DeletedUser

Guest
Αναρωτιέμαι πότε το παιχνίδι θα βγει από την beta που είναι τώρα...Αν βγει ποτέ...
 

DeletedUser3436

Guest
τι ενοεις?εδω οχι δεν ειναι beta διοτι φερνουν παντα το τελικο revision απο καθε εκδοση.

σερρα μια χαρα για αυτους που ειναι επιπεδο 90+.κατι εχουν παθει και εκει που εκαναν πραγματα για ολους τους παιχτες ξαφνικα θιμιθικαν τους 99αρηδες,Δεν λεω καλα εκαναν αλλα οχι αποκλειστηκα αυτους ομως
 

DeletedUser

Guest
Beta είναι. Δε προσθέτουν νέο περιεχόμενο. Αλλάζουν κάθε φορά το gameplay και μας κάνουν να ψάχνουμε τον τρόπο παιχνιδιού που θα ακολουθήσουμε μετά από κάθε έκδοση.
 

DeletedUser3436

Guest
αυτο δεν ειναι beta.αποβλακωση ειναι δικια τους
 

DeletedUser184

Guest
γιατι να πάρω το δικο σου?καθε μέρα μπαίνω στο φόρουμ της γερμανίας και της αγγλιας δεν χρείαζομαι τα δικα σου ποστ..
 

DeletedUser3436

Guest
σορρυ αλλα απο τι ειδα ουτε εσυ δεν ξερεις απο που το πηρες :confused:

ειναι ποστ απο τον beta χαχαχα
 

DeletedUser184

Guest
ποιος είπε οτι δεν ξέρω απο που το πήρα?ξέρω πολύ καλα τι κάνω..
 

DeletedUser3436

Guest
δεν αντιλεγω απλα ειπες της γερμανιας και της αγκλιας.........επισης κατα διαβολικη συμπτωση ειναι ιδιο με το δικο μου,,,τεσπα..
 

DeletedUser

Guest
λεει οτι θα δυσκολεψει η αρχη και θα ειναι λογος να το παρατησουν πολλα ατομα εχουμε που εχουμε λιγους παικτες αμα το παρατησουν και αυτοι χαθηκαμε!
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά εγώ νομίζω και η 1.28 αλλά και η 1.29 είναι πολύ καλές...γιατί λέει ότι το maximum των επιπέδων θα γίνει από 99 σε 120. Άρα οι παίκτες που είναι τώρα 99 δεν θα βαριούνται, θα έχουν να ανεβόυν ακόμα 21 επίπεδα...!!;)
 

DeletedUser184

Guest
δεν αντιλεγω απλα ειπες της γερμανιας και της αγκλιας.........επισης κατα διαβολικη συμπτωση ειναι ιδιο με το δικο μου,,,τεσπα..

Μέσα στην Αγγλία συνεπάγεται και beta..Δεν βλέπω ολα τα θέματα καθε μερα γιαυτο δεν το προσεξα.
 

DeletedUser

Guest
Πιστεύω τα updates είναι καλά. Αλλά όταν φουλάρουν στα 120, μετά θα το ξανανεβάσουν το cap; Θα βαρεθούν οι 120...λολ
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια το θεμα ειναι απλο για οσους δεν εχουν ανεβει σε lvl το παιχνιδι θα γινει πολυ πιο δυσκολο
 
Κορυφή