Νεες εκδοσεις

DeletedUser

Guest
πιο ειναι το μεγιστο επιπεδο που μπορει να φτασει ενας παιχτης?:confused:
εψαξα στο φορουμ αλλα δεν βρηκα κατι
 

DeletedUser735

Guest
το 99ο επιπεδο...προς το παρων.
υπαρχει μια φημη οτι σε καποια μελλοντικη εκδοση θα συνεχιζονται τα επιπεδα και μετα το 99
 

DeletedUser

Guest
το 99ο επιπεδο...προς το παρων.
υπαρχει μια φημη οτι σε καποια μελλοντικη εκδοση θα συνεχιζονται τα επιπεδα και μετα το 99

μην με απειλεις εμενα...θα καταληξουμε να παιζουμε μεχρι να βγουμε στην συνταξη...
 

DeletedUser

Guest
μην με απειλεις εμενα...θα καταληξουμε να παιζουμε μεχρι να βγουμε στην συνταξη...

καλα φιλε αμα νομιζεις οτι θα τελειωσεις τοσο ευκολα εισαι γελασμενος εγω μας βλεπω να παιζουμε και μετα τη συνταξηη

μια αλλη ερωτηση υπαρχει καποιο οριο στο επιπεδο μονομαχιας?
 

DeletedUser

Guest
καλα φιλε αμα νομιζεις οτι θα τελειωσεις τοσο ευκολα εισαι γελασμενος εγω μας βλεπω να παιζουμε και μετα τη συνταξηη

μια αλλη ερωτηση υπαρχει καποιο οριο στο επιπεδο μονομαχιας?

Μαλλον οχι...
 

DeletedUser

Guest
δεω ξερω για το επιπεδο μονομαχιας. παντως για τα λβλ εχει ακυστει το μεγιστο να παει απο 99 στα 150. Δεν ειναι σιγουρο. θα μαθουμε στο νεο update ελπιζω
 

DeletedUser3436

Guest
σε 2 μερες θα σας εχω νεα απο την εκδοση 1,28
 

DeletedUser

Guest
ελεινο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιατι να τις δυσκολεψουν και να μην βαλουν καινουριες!!!!!δηλαδη αυτοι που ειναι 99 λεβελ θα ανεβαινουν απλα επιπεδο και εμεις θα παλευουμε να ανοιξουμε 10 εργασιες???:confused:
 

DeletedUser3436

Guest
θα βαλουν και καινουργιες απλα θα δυσκολεψουν τις παλιες.....αυτο θα γινει στην 1,29.Στην επερχομενη 1,28 θα μπει και κατι σαν πωλητης npc και θα αγοραζουμε απο εκει καινουργια πραγματα.Επισης θα μπει και το σεντουκι που το ανοιγουν τα 3 κλειδια και θα εχει μεσα ενα οπλο το οποιο δεν εχει δωσει σε κανεναν διαγωνισμο ουτε ειναι dropable οποτε με βλεπω να πηγαινω για μεγαλα reskill να παρω τα 2 κλειδια :eek:
 

DeletedUser

Guest
εγω στην πορεια ειμαι για το πρωτο!!καλο κουραγιο μας ευχομαστε!
 

DeletedUser3436

Guest
και εγω στο 74 θα παρω το ν2 μετα μπορει στο 99 να παρω το αλλο
 

DeletedUser

Guest
http://forum.westbeta.innogames.de/showpost.php?p=10382&postcount=10

αυτο που φοναζα εγω.Δινουν συμασια στους τερματισμενους και εμας μας γραφουν.Θα δυσκολεψουν τις εργασιες επειδη θα βαλουν 31 επιπεδα παραπανω....μια βλακεια και μιση

καλα οι Ντεβς δεν ξερουν να μετρανε!!!

120 - 99 = 21 οχι 31:confused:
 

DeletedUser3436

Guest
χαχαχα τωρα το προσεξα εγω οτι ειδα απο το ποστ εγραφα χαχα ρε τι *** ειναι

edit by psamdio
Δεν βριζουμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser959

Guest
το ειχε ποσταρει ο σακις :p
ενοω σε αλλο τοπικ ειχε στιλει το λινκ
 
Κορυφή