ΝΕΑ ΣΕΤ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3436
  • Ημερομηνία έναρξης

Montana Kid

Νέο Μέλος
Και εγω εχω χασει πολλες μονομαχιες. Σιγουρα ειναι πολυ δυσκολοτεροι απο τις καθημερινες μονομαχιες με npc που κανουμε .
Επισης , σε 75 μονομαχιες στην πρωτη κατηγορια δεν βρηκα τιποτα , περα απο καπελα και περιλαιμια. :sad
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
τα χριστουγεννα εμενα δε μ επεφτε τπτ και ας επαιξα και με σβολους τωρα το πασχα θεωρισα σωστο να μη ριξω χρημα διοτι τα σετ δεν με νοιαζουν, οσον αφορα τωρα τις ωρες μπορεις να παιξεις 4 φορες την ημερα, εγω παιζω στις 3 μιας που η δουλεια που κανω με κραταει πολλες ωρες ξυπνια!αλλα τα ντογκ τα κερδισα ενα στο μπαφαλο και ακριβως την ιδια στιγμη στο κολοραντο....αλλα πιασου απο αυτο...μη κοιτας την ουσια!4 μερες τωρα παντως στο κολοραντο ολο χανω!δεν εχω κερδισει ουτε μια μονομαχια εν αντιθεση στο μπαφαλο ποθ κερδιζω και παλι 1 στις 3 θα μου βγαλει αυγο η κατι τετοιο!

Μπορει αυτη την φορα να ειμαι εγω τυχερη τι να σας πω!
 

DeletedUser6861

Guest
παιδες

παιδες πως τα βρισκεις τα σετακια αυτα??
 

DeletedUser5084

Guest
Ηταν σε λοταρια το Πασχα.

Πλεον τα βρισκεις στην αγορα μονο, σε τιμες αναλογες της σπανιοτητας του καθε αντικειμενου. Παντελονια και σακακια ειναι συνηθως αρκετα ακριβα, τα παριφεριακα αντικειμενα φθηνοτερα. Σελες και άλογα... απλησιαστα

Καλυτερα βρες ενα κουμπαρα και αποταμιευσε τα ευρω σου μεχρι τα Χριστουγεννα. Θα σου χρειστουν :w
 
Κορυφή