Μαχες οχυρου Daltons vs CCP

  • Δημιουργός θέματος gogoulinos21
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
τελικα γογουλινε μονο για να τραβας βιντεο εισαι καλος γιατι στην μαχη επεσες αμεσως απο δικια σου βλακεια
 

DeletedUser

Guest
ναι πηγα να το παιξω ηρωας και με τσαλαπατησαν..:d:d
 

DeletedUser

Guest
χαχα εγώ πάντως ήμουνα στο μεσαίο..εργάτης 1ος σε αριθμών κτυπημάτων και 1ος σε συνολική ζημιά!
 

DeletedUser

Guest
να πουμε και μερικα πραματα για την μαχη
ηταν 67 επιτιθεμενοι και 128 αμυνομενοι

δηλαδη η επιτιθεμενοι ηταν λιγο περισσοτεροι απο τους μισους αμυνομενους
αρα δεν υπηρχε καμια περιπτωση να παρουμε το οχυρο

οι 67 επιτιθεμενοι επεσαν και επεσαν 32 αμυνομενοι

οι αμυνομενοι ειχαν μεγαλες απωλειες για μια τετοια μαχη γιατι καναν περιπατο εξω απο το οχυρο και ετσι επεσαν περισσοτεροι αμυνομενοι

προσωπικα εγω διατηρησα το αρχικο μου σημειο και αντεξα μεχρι τους τελευταιους γυρους

παιζει μεγαλο ρολο η τυχη στο ποσο εμπειρια θα παρεις γιατι εγω εκανα 1556 damage και πηρα μονο 179 exp

αυτα απο μενα :cool:
 

DeletedUser

Guest
Για το XP ένας παράγοντας είναι και το πόσους γύρους κρατάει η μάχη. Σκληρές μάχες που κρατάνε πολλούς γύρους, προφανώς δίνουν μεγαλύτερη εμπειρία σε όποιον επιζήσει. Παίζει ρόλο και το damage, αλλά είναι ένας αρκετά πολύπλοκος αλγόριθμος που το υπολογίζει.
 

DeletedUser

Guest
εγω που εκανα μονο 300 ζημια γτ δεν ημουν μεσα πηρα 109 εμπειρια.
 

DeletedUser

Guest
εγώ που έμεινα μέχρι το τέλος ζωντανή και πήρα:

μάχη για ccp headquarters
183 πόντοι εμπειρίας.
 

DeletedUser

Guest
εγω στον πρωτο γυρο επεσα γιατι ημουν μπροστα μπροστα και πηρα μονο 50 ποντους εμπειριας:p
 

DeletedUser

Guest
Για να δουμε τι θα κανουν τα daltonia το βραδυ!!!Θα περασουμε καλα πιστευω:p:p
 

DeletedUser317

Guest
αν γεμίσει το οχυρό ζόρικα να το πάρετε! εκτός και αν έχετε καμιά θαυματουργή τακτική!
 

DeletedUser

Guest
Μεχρι τωρα δεν εινια πολλοι απο ccp (συμφωνα με τον αριθμο αυτων που βρισκονται τωρα στο οχυρο) αλλα την τελευταια ωρα-μισαωρο ερχεται ο πολυς ο κοσμος.
Καλη μαχη σε ολους!
 

DeletedUser

Guest
Δεν πιστευω να γεμισει!!!
τα daltoνια χαλασαν 10000$ και δεν ηρθα στην επιθεση που μας καναν.Και θα κανουν αμυνα τωρα?????
Για να δουμε..καλη τυχη σε ολους
 

DeletedUser

Guest
δεν πιστευω να γεμισει!!!
τα daltoνια χαλασαν 10000$ και δεν ηρθα στην επιθεση που μας καναν.και θα κανουν αμυνα τωρα?????
για να δουμε..καλη τυχη σε ολους

και εμας η calma-νιωτες χαλασαν 10000$ και οταν ξεκινησε η μαχη ειδαμε 7 ατομα επιθεση και μονο 1 απο calma.
 

DeletedUser317

Guest
μην ξεχνάς ότι στην άμυνα έρχονται όλοι οι περίεργοι για εμπειρία!
η άμυνα γεμίζει σχεδόν πάντα! στην επίθεση είναι ζόρικο να μαζέψεις κόσμο!
 

DeletedUser

Guest
η σφαγη των ccp σχεδον τελειωσε,μονο τα κεφαλια μεινανε.ποια ειναι τωρα η καλυτερη συμμαχια?ποιοι ειναι οι καλυτεροι στα οχυρα?επιτελους ειδατε οτι δεν ειναι τοσο ευκολες οι μαχες οσο νομιζατε.
 

DeletedUser

Guest
παιδια εγω ειμαι ουδετερος αλλα πρεπει να παω την αληθεια και μονο την αληθεια.Απο την στιγμη που η στατηγηκη αμυνας ειναι στο κεντρο δν υπαρχει περιπτωση να πεσει οχυρο.Φυσικα αυτο ισχυει αμα ειναι 128vs128.δεν υπαρχει καλη και κακη συμμαχια σε μαχες.υπαρχει μονο το νουμερο και η στρατηγηκη αμυνας
 

DeletedUser

Guest
χαιρεσαι παλουκι ε???
ειμασταν 40 ατομα λιγοτερα και παιξαμε σωστα..δεν τρεξαμε να κρυφτουμε στις γωνιες σαν εσας..
συγχαρητηρια σε ολους..ηταν φοβερη μαχη!
 
Κορυφή