ΜΑΥΡΑ ΒΟΥΝΑ

  • Δημιουργός θέματος Phoinikas
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
ισως

ακριβώς!!!
ένας είναι ο θησαυρός και απλά αλλάζει χέρια.

μπορει να ειναι κ ετσι, εγω οπως το διαβαζω στο west stats, δειχνει οτι ο ενας σου μενει, τεσπα στο εμποριο ινδιανων ειμαι, κοντος ψαλμος αληλουια :)
 

DeletedUser

Guest
μπορει να ειναι κ ετσι, εγω οπως το διαβαζω στο west stats, δειχνει οτι ο ενας σου μενει, τεσπα στο εμποριο ινδιανων ειμαι, κοντος ψαλμος αληλουια :)

Μα... στο weststats αν δεις...στο τέλος (ξανασμίξιμο) δίνεις τον θησαυρό στον Mugridge και παίρνεις 225 XP ;)
Από κει και πέρα...άνθρακες ο θησαυρός ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
επιτελουςςςςςςςςςςςςς, νικησα τον jacob και τελιωσα τις αποστολες! Τωρα παιδια τι να παρω με τα 11 χιλιαρικα, πηρα το καφε σαλι και μου μενουν αλλα 9.500 λεω να το παιξω dueller τωρα κα δεν ξρω τι να παρω περιεργο βαμβακερο η δερματινο καπελο?? (ιδια λεφτα περιπου) (σορρυ αν βγαινω off-topic απλα ηθελα μια συμβουλη.
 

DeletedUser

Guest
επιτελουςςςςςςςςςςςςς, νικησα τον jacob και τελιωσα τις αποστολες! τωρα παιδια τι να παρω με τα 11 χιλιαρικα, πηρα το καφε σαλι και μου μενουν αλλα 9.500 λεω να το παιξω dueller τωρα κα δεν ξρω τι να παρω περιεργο βαμβακερο η δερματινο καπελο?? (ιδια λεφτα περιπου) (σορρυ αν βγαινω off-topic απλα ηθελα μια συμβουλη.

θα πάρεις αυτό το οποίο χρησιμεύει περισσότερο σ' αυτό που εσύ θέλεις να γίνεις :)
 

DeletedUser

Guest
Οπως μια καλη ταινια, ετσι και ενα καλο quest πρεπει να εχει καλο επιλογο. Ξερει κανεις απο τους ανωτερους σε lvl παιχτες τι γινεται στο τελος ο Mugridge?
 

DeletedUser

Guest
Οπως μια καλη ταινια, ετσι και ενα καλο quest πρεπει να εχει καλο επιλογο. Ξερει κανεις απο τους ανωτερους σε lvl παιχτες τι γινεται στο τελος ο Mugridge?

Με το τέλος των αποστολών (ο,τι τέλος και να διαλέξουμε) ο φίλος μας εξαφανίζεται.
Το που πάει είναι άγνωστο, μόνο οι προγραμματιστές του West γνωρίζουν :D
Φήμες λένε ότι ετοιμάζει την εκδίκησή του αλλά εμείς θα τον περιμένουμε
με το χέρι στην σκανδάλη, ελπίζοντας να μας φέρει καλύτερα items :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Με το τέλος των αποστολών (ο,τι τέλος και να διαλέξουμε) ο φίλος μας εξαφανίζεται.
Το που πάει είναι άγνωστο, μόνο οι προγραμματιστές του West γνωρίζουν :D
Φήμες λένε ότι ετοιμάζει την εκδίκησή του αλλά εμείς θα τον περιμένουμε
με το χέρι στην σκανδάλη, ελπίζοντας να μας φέρει καλύτερα items :rolleyes:

:ο Πολυ ενδιαφερον, θα σε πριξω λιγο ακομα ομως, αλλα πως και ολα αυτα? μεχρι τωρα εχουμε μια πολυ καλη σχεση στο σημειο που ειμαι. Γιατι να του την εχουμε στημενη :p ?
 

DeletedUser

Guest
:ο πολυ ενδιαφερον, θα σε πριξω λιγο ακομα ομως, αλλα πως και ολα αυτα? μεχρι τωρα εχουμε μια πολυ καλη σχεση στο σημειο που ειμαι. γιατι να του την εχουμε στημενη :p ?

ευελπιστώντας ότι θα εμφανιστεί πάλι σε νεώτερες αποστολές, δεν είναι
λογικό να θέλουμε να του πάρουμε ο,τι αντικείμενα θα έχει να μας προσφέρει? ;)
πάντως εγώ δεν θάθελα να τον αντιμετωπίσω σε μονομαχία, προτιμώ να τον
ξεγελάσω όπως θα κάνω αύριο που θα τον συναντήσω κάτω δεξιά στο χάρτη :d
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ

αφου δινεις τον θησαυρο στον τυπο αυτο βγαζει 3 αποστολεσ...πια νομιζετε οτι ειναι η καλυτερη???τον κυνηγας?τον πολεμας?η τον αφηνεις?
 

DeletedUser

Guest
εγώ θα κάνω πόλεμο πόσο δύσκολος θα είναι; θα πάρω νέα items και θα του δόσω φιλάκι εγώ θέλω να επιστρέψει με καλα duelning skils αλλά θέλω το κομμάτι σιμιώματοσ part 1:D:):p
 

DeletedUser

Guest
ναι είναι πραγματικά πολύ καλός..δεν τον νίκησα ακόμα που θα μου παει όμως??θα του ξεγελάσω..:d
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα και απο εμενα οη αποστολεσ μαυρα βουνα
λεει σε καπιο βρεσ ανατολη και δυση στον χαρτη οταν τα βρεισ αυτα τα σημεια πςσ τα επεισημενησ ?αφου δεν μπορεισ αλλα και δεν σου δηνη να κανησ κατι
αν καπιοσ εχει κανη αυτη την αποστολη παρακαλς οπωσ μου πει τι ακριβςσ πρεπι να γυνη για να βγει γ
γιατι εφαγα 2 μερεσ γυρησα ξανα στον καραφλα και τιποτα
 

DeletedUser

Guest
διαβασε ξανα την αποστολη πρεπει να πας 2 απο κατω δεξια να βρεις το σημειο να πατησεις αποδοχη μετα τερμα αριστερα και μετα καπου στην μεση για πυξιδα μπορεις και αναποδα οπως βολευεσαι οπου εισαι πιο κοντα
 

DeletedUser

Guest
πηγα και δεν μου εβγαλε τιποτα
βασικα μου ελεγε δεν μπορεισ να κανησ αλλεσ αποστολεσ
και τωρα τον εβαλα να κσανα παει με εργασια στησ γραμεσ τρενου
 

DeletedUser184

Guest
σημαίνει

Σημαίνει ότι έχεις αποδεχτεί αποστολές απο άλλους έλεξε και ακύρωσε αποστολές απο άλλους δηλαδή τον σερίφη, τον waupee,Μπάρμαν Henry Walker και την Maya
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ερωτηση..... ειμαι στο τελος... Μαύρα βουνά (Πιθανότητα 1)

Σερίφης John Fitzburn: Βρες τον Mugridge και δείρε τον. Δείξε του ότι κανείς δεν μπορεί να παίζει παιχνίδια μαζί σου. Athan Lioneye. Αλλιώς ο κόσμος θα γελάει μαζί σου.

Συμβουλή: Η τοποθεσία του Mugridge είναι σημαδεμένη με μια μικρή τελεία στον μικρό χάρτη. Είναι νοτιοανατολικά.


κ δεν μπορω να βρω την τοποθεσια ...???? μηπως καποιος που εχει παει θυμαται σε ποιο σημειο του χαρτη ειναι???????????

ψαχνω νοτιοανατολικα εχω φαει ολο το χαρτη κ πουθενα .... δεν ξερω τι να κανω...??????

κατι γινεται δεν μπορει ... 2 ωρες ψαχνω απελπιστικα... ξερει κανεις μπορω να κανω ακυρωση αποστολης κ να διαλεξω τη δευτερη??? η θα τις χασω ολες..??


τον βρηκα τελικα (μφφφφφφφφ).. ειναι κατω κατω δεξια ισα που φαινεται ... καλα που θα γινει η αναβαθμιση αυριο κ θα αλλαξουν το ροζ χρωμα σε ασπρο να φαινεται καλυτερα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εγω ειμαι 10 επιπεδο και εχω παρει την αποστολη

Μαύρα βουνά (Που είναι ο αγγελιαφόρος;)

Μπάρμαν Henry Walker: Θέλεις να βιώσεις μεγάλες περιπέτειες; Δεν μοιάζεις με τυχοδιώκτη. Τέλος πάντων... Έχω ένα πακέτο για εσένα. Παρακαλώ πήγαινέ το στον Steve Chuck, είναι ο κουνιάδος μου. Δεν μπορώ να το πάω μόνος μου, και υπάρχουν πολλοί κίνδυνοι. Μπορείς να το πας αντί για εμένα; Σε παρακαλώ!

Συμβουλή: Η τοποθεσία του Steve είναι σημαδεμένη με μια άσπρη τελεία στον μικρό χάρτη. Πρέπει να τελειώσεις αυτήν την αποστολή και να πας το πακέτο στον Steve στον χάρτη

λεει ασπρη τελεια
αλλα στην εικονα εχει αλλο χρωμα!!
και τσεκαρα ολους τους χαρτες και δεν βλεπω τελεια!!!!
δεν εχω επιλεξει αλλη αποστολη
ολες τις αποδεχομουνα οταν ειχα τα υλικα!!!
αυτην την αποδεχτηκα μπας και μου βγαλει την τελεια

ξερεις κανεις γιατι δεν την βλεπω?!?

πρεπει να κοιταω πιθαμη προς πιθαμη τον μεγαλο χαρτη δηλαδη !!!
χαζο δε θα ηταν να χασουμε τοσο χρονο!!

ελπιζω να αντιμετωπιζετε και εσεις το προβλημα για να βρουμε μαζι την λυση!!
 
Κορυφή