ΜΑΥΡΑ ΒΟΥΝΑ

  • Δημιουργός θέματος Phoinikas
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser315

Guest
παρε και κανα καλο ρουχο και θα φτασουν
το κιτρινο πουκαμισο πχ
βαλε και 2 lvl ολα εμφανιση και χαρισματικοτητα
και να δεις για ποτε ανοιγει
 

DeletedUser

Guest
Serfer αν δεν έβαλες σχεδόν καθόλου χαρισματικότητα/εμπόριο/εμφάνιση είναι επόμενο να μη σου ανοίξει.
Και αφενός είσαι και τυχοδιώκτης lvl 35 και αφετέρου για τη συγκεκριμένη
δουλειά υπάρχουν φθηνά και καλά ρούχα.

Κίτρινο πουκάμισο (που έγραψε πριν ο Anodinos), γκρι μπόουλερ και γκρι παπούτσια
εργασίας δίνουν σύνολο 69 πόντους.
Και δεν είναι καθόλου ακριβά
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εχω ολλα αυτα τα ρουχα αλλα και παλι δεν φτανω αυτα που ζηταει...εκανα απο την αρχει λαθος και τωρα εφαγα πακετο....:(
 

DeletedUser

Guest
γιαυτό υπάρχει ο σαμάνος...δεν δίνει άμεση λύση όπως τα ρούχα βέβαια αλλά σταδιακά μπορείς να διορθώσεις τα λάθη σου.και από την στιγμή που είσαι τυχοδιώκτης και λογικά δεν έχεις πρόβλημα με τα $ εύκολα διορθώνεται.
 

DeletedUser

Guest
αυτό κάνω τώρα φιλε μου...μαζεύω λεφτά...άργησα να καταλάβω το ότι είναι τυχοδιώκτης
:d
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα παιδια ...
ηθελα να ρωτησω ποτε ξεκλειδωνει η αποστολη Μαυρα Βουνα (Σέλωσε το άλογό σου) για το μαστιγιο τυχοδιωκτη???
πρεπει να ολοκληρωσεις πρωτα την αποστολη μπαρμαν στο 33 level???η δεν παιζει ρολο??
τωρα ξεκιναω το πιασιμο αλογων (x5 λασσο) κ
εχω ολοκληρωσει την αποστολη Μαύρα βουνά (Προμήθειες)
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα παιδια ...
ηθελα να ρωτησω ποτε ξεκλειδωνει η αποστολη Μαυρα Βουνα (Σέλωσε το άλογό σου) για το μαστιγιο τυχοδιωκτη???
πρεπει να ολοκληρωσεις πρωτα την αποστολη μπαρμαν στο 33 level???η δεν παιζει ρολο??
τωρα ξεκιναω το πιασιμο αλογων (x5 λασσο) κ
εχω ολοκληρωσει την αποστολη Μαύρα βουνά (Προμήθειες)

H σειρά αποστολών θα συνεχιστεί όταν γίνεις lvl 35.
 

DeletedUser474

Guest
μαύρα βουνά

καλημέρα παιδιά θέλω να ρωτήσω οποιον έκανε τα μαύρα βουνά στο εμπόριο με τους ινδιάνους 9 ώρες παίρνουμε τον θησαυρό η έχει κάτι άλλο ;
 

DeletedUser280

Guest
και παλι κοντα σας, πιο σοβαρος απο ποτε, :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

για πες μας και κατι αλλο ρε θοδωρα, επειδη στο γουεστ στατς αυτο με το λεβελ 35 για το μαστιγιο δεν υπαρχει, παρα το ανακαλυπτεις μονο σου καποια στιγμη, μηπως υπαρχουν κι αλλα τετοια σστη συνεχεια. μηπως δηλαδη σου λεει ξανα καποια στιγμη, οτι πρεπει π.χ να φτασεις λβλ 40 για να συνεχισεις;
 

DeletedUser

Guest
και παλι κοντα σας, πιο σοβαρος απο ποτε, :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

για πες μας και κατι αλλο ρε θοδωρα, επειδη στο γουεστ στατς αυτο με το λεβελ 35 για το μαστιγιο δεν υπαρχει, παρα το ανακαλυπτεις μονο σου καποια στιγμη, μηπως υπαρχουν κι αλλα τετοια σστη συνεχεια. μηπως δηλαδη σου λεει ξανα καποια στιγμη, οτι πρεπει π.χ να φτασεις λβλ 40 για να συνεχισεις;

Blondy καλώς ήρθες πίσω στην παρέα μας!!!
Όχι... μετά το lvl 35 η σειρά αποστολών συνεχίζεται και ολοκληρώνεται κανονικά.
Δεν υπάρχουν άλλες απαιτήσεις, εκτός από υπομονή και επιμονή για να
νικήσουμε τον Jacob και τον Mugridge (για όποιον τον πολεμήσει :) )
 

DeletedUser280

Guest
μάλιστα καταλαβα, να σαι καλα ρε.
respect στον καλυτερο pure adventurer της δύσης.
 

DeletedUser184

Guest
ασήμι

την αξίνα την βρίσκουμε μόνο για το ασήμι??
 

DeletedUser

Guest
γεια σε ολους. ηθελα να ρωτησω, τι θα γινει αν παρω το θησαυρο και αντι να ολοκληρωσω την αποστολη παω και τον πουλησω??? καταρχας γινεται? και αμα ναι, η αποστολη χαλαει τελειως 'η μπορω απλα να ξανακανω το τελευταιο βημα (που μου δινει το θησαυρο) και ολα θα ναι ενταξει ???????
ευχαριστω.
 

DeletedUser

Guest
δεν γνωρίζω την εξέλιξη που θα έχει η σειρά αποστολών αν κάνεις αυτό που λες.
καταρχήν δεν ξέρω αν μπορείς να πουλήσεις τον θησαυρό, θα πρέπει αν δοκιμάσεις.
αλλά προφανώς, αν μπορεί να πουληθεί, λογικά θα σταματάνε οι αποστολές αλλιώς θα
είχαμε γίνει όλοι πλούσιοι πουλώντας τον συνέχεια :d
 

DeletedUser

Guest
πουλαααα

περνεις 2 θησαυρους, τον εναν τον πουλας τον αλλο τον δινεις για να συνεχισεις παρακατω ;)
 

DeletedUser

Guest
Ρε μη λέτε ότι θέλετε. Ένας είναι ο θησαυρός, τον παίρνεις στο βουνό και τον δίνεις στον Jacob. Μετά νικάς τον Jacob τον ξαναπαίρνεις και τον δίνεις στον Mugridge
 

DeletedUser

Guest
Ξανασμίξιμο

στην αποστολη πριν το ξανασμίξιμο τον θησαυρο που παιρνεισ δεν τον δινεις πισω, τον κρατας για παρτη σου. ελεος
 

DeletedUser

Guest
ρε μη λέτε ότι θέλετε. ένας είναι ο θησαυρός, τον παίρνεις στο βουνό και τον δίνεις στον jacob. μετά νικάς τον jacob τον ξαναπαίρνεις και τον δίνεις στον mugridge

ακριβώς!!!
ένας είναι ο θησαυρός και απλά αλλάζει χέρια.
 
Κορυφή