Κόσμος 6 (Arizona)

DeletedUser

Guest
ελα κάρολε μην ασχολείσε ρε...αστους να λένε οτι θέλουν νο πρόμπλεμ...δεν πρόκειτε να σχολιάσω..


υγ:σε περίπτωση που σχολίαζα,θα έλεγα:πεστα ρε καρολε!:))

υγ2:Αδειασε ρε το inbox...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ψωναρες... αν ο μαϊστραλις παιξει στρατιωτη την βαψατε! με τοση τυχη που εχει θα βρει το Hernando σετ με ολα τα θρυλικα οπλα απο τα 70 λεβελ και θα σας θερισει :p:dr
 

DeletedUser482

Guest
για τελευταία φορά σας λέω πως έχετε ξεφύγει...
αν δεν αλλάξετε ύφος και δεν επανέλθετε στο θέμα, θα κλειδωθεί.
 

DeletedUser

Guest
εγω θα γινω μονομαχος με φουλ στοχευση-σημαδι-αποφυγες!
 

DeletedUser3504

Guest
καλα θα κανεις αλλα εχε στην ακρη του μυαλου σου και την εμφανιση γιατι χωρις αυτη εαν πεσεις σε μονομαχο η στρατιωτη με τακτικες φουλ θα βαρας μυγες
 

DeletedUser

Guest
ντιμι αστους να καιγονται και θα δουμε !

υ.γ παιδες συγνωμη που ξεφυγα αλλα σας χρεαοταν!:p:p:cns
 

DeletedUser

Guest
λογικό ήταν...όλοι θέλουν να πανε με τους καλύτερους:lf


MOYAXAXAXAXAXAXAXAXA MOYAXAXAXAXAXAXA (Σατανικό γέλειο)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οχι για αυτο αλλα επειδη ειμαι στους καλυτερους!!!εκει ανηκωψ ρε αδελφε πως το λενε??χαχαχ!:lf:D
 

DeletedUser

Guest
παιδια εσείς που θα κάνετε πόλη,θα πάρετε όλα τα πρέμιουμ μαζί?ειμαι πολύ περίεργος :))
 

DeletedUser

Guest
παιδια εγω ποτε δεν θα βαλω πρεμιουμ διοτι θελω να παιζω το παιχνιδι με την αξια μου!!:))
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω δωσει ενα γερο χαρτζιλικι στην ιννο, οποτε θα τις τα "κρατησω" απο τον κ6
 

DeletedUser

Guest
οχι τίποτα :)) έχουμε όμως ως ρεκόρ οικοδόμησης της πόλης ... μέρες!και ελάχιστο τις ...!!!κάναμε προπόνηση μπήκαμε σε όλους τους αριζόνα και είδαμε ποιος είναι ο πιο γρηγορος τρόπος και τον βρήκαμε...

υγ:για τις τελίτσες όποιος θέλεις να μάθει ας μου στήλει πμ αν είναι απο την πόλη...δεν θα μπω σε λεπομέριες εδω...

υγ2:πιστεύω πως θα τα πάμε αρκετά καλά και ας δεν θα βάλουμε...

υγ3:αυτο που λέει ο μεντ νομίζω πως είναι το πιο σωστό

υγ4:Wow πολλά υστερόγραφα σήμερα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Σωστος ο ντιμι!!
Εγω προσωπια θα γινω πολυ καλος εργατης οποτε θελω να παω σε μια ενεργη πολη!!:lf:)):))
 

DeletedUser

Guest
οχι τίποτα :)) έχουμε όμως ως ρεκόρ οικοδόμησης της πόλης ... μέρες!και ελάχιστο τις ...!!!κάναμε προπόνηση μπήκαμε σε όλους τους αριζόνα και είδαμε ποιος είναι ο πιο γρηγορος τρόπος και τον βρήκαμε...

υγ:για τις τελίτσες όποιος θέλεις να μάθει ας μου στήλει πμ αν είναι απο την πόλη...δεν θα μπω σε λεπομέριες εδω...

υγ2:πιστεύω πως θα τα πάμε αρκετά καλά και ας δεν θα βάλουμε...

υγ3:αυτο που λέει ο μεντ νομίζω πως είναι το πιο σωστό

να σου πω ρε παλικαρι .. μηπως την παραπιστεψες ....???


Anser,τωρα με τα καινουργια premium ειναι το θεμα ρε.. χαχαχα
 

DeletedUser3788

Guest
χωρίς το πρέμιουμ βροχή δεν κατεβαίνει.από το πρώτο λεπτό όλα!!
 

DeletedUser

Guest
εχω κ1 εβαλα 1 φορα premium 4-5 φορες κ3 και αλλες τοσες κ4 στο 2 το σταματησα και τωρα κραταω για τον κ6
 
Κορυφή