Κόσμος 6 (Arizona)

DeletedUser

Guest
Τυχοδιώκτες και Μονομάχοι, Χτίστες και Στρατιώτες όλων του σέρβερ μαζευτείτε.

Ο Αριζόνα ανοίγει σε 7 μέρες.

Όποιος θέλει μπορεί να μας πει τι θα προκύψει και τι έχει ακούσει ότι θα παιχτεί. Τι χαρακτήρα θα πάρει και πως θα παίξει.

Κυκλοφορεί φήμη, ότι πολλά μεγάλα ονόματα θα πάρουν μέρος, ακόμα και κάποιοι που είχαν σταματήσει. Προβλέπεται χαβαλές για τους πρώτους μήνες.

Φυσικά περιμένουμε και νέες εγγραφές, αλλά είναι ωραίο να βλέπεις παλιές καλές/κακές φάτσες.

Επίσης, προφανώς θα παιχτεί και πολύ πρίμιουμ από κάποιους. Θα ήταν συνετό να αποφύγετε άσχημα σχόλια πάνω σε αυτό το θέμα. Ο καθένας παίζει όπως θέλει.

Γιαυτό κρατήστε χαρτζιλίκια, σταματήστε την συλλογή καρτών Power puff girl, κόφτε τσιγάρα και ποτά,

ο Αριζόνα αρχίζει. Have fun.
 

DeletedUser

Guest
θα παιξω στρατιωτακι. στην ωρα των θρησκευτικων σημερα ετοιμαζα τη στρατηγικη μου. μουαχαχαχα
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω μια αναλογη εμπειρα απο αριζονα.



43461783.png
[/URL]

ουπς.δεν φενεται καλα.


δεν θα αποκαλυψω παιρετερω στοιχεια οσον αναφορα χαρακτηρα και ονομα.
 

DeletedUser

Guest
θα ειναι σαν τον beta? επειδη παιζω στον βετα και ξερω...:D
 

DeletedUser

Guest
θα παιξω στρατιωτακι. στην ωρα των θρησκευτικων σημερα ετοιμαζα τη στρατηγικη μου. μουαχαχαχα



Το καλυτερο εκανες. Ποιος παρακολουθει θρησκευτικα στις μερες μας anyway.

Κατα πασα πιθανοτητα θα γινω χτιστης. Μου χρωστανε πολλες μαπες, μην τους χαλασω το χατιρι :p
 

DeletedUser

Guest
ναι ετσι θα ειναι περιπου.
ο ναπο ονομαζεται "ran tan plan", εργατης 77 λεβελ φουλ σημαδι, 36ος στην γενικη καταταξη και εχω και τον κωδικο του :p
 

DeletedUser

Guest
και γω α γινω χτίστης. ψάχνω ομάδα χτιστών :dd
 

DeletedUser

Guest
Το καλυτερο εκανες. Ποιος παρακολουθει θρησκευτικα στις μερες μας anyway.

εχουμε κ μια ****... τεσπα, εσεις να ερχεστε τακτικα να με βαρατε για να παιρνετε τα... $ (το εσεις ειναι για τους επιθετικους μονομαχους :w)
 

DeletedUser

Guest
ναι ετσι θα ειναι περιπου.
ο ναπο ονομαζεται "ran tan plan", εργατης 77 λεβελ φουλ σημαδι, 36ος στην γενικη καταταξη και εχω και τον κωδικο του :p

ξεχασες τις παυλες αναμεσα απο το ραν ταν πλαν ειμαι 35 στην γενικη καταταξη δεν εχεις τον κωδικο μου και πλεον ειμαι οχυρομαχος.
 

DeletedUser

Guest
Ο/Η napoleon 1;89257[B έγραψε:
δεν εχεις τον κωδικο μου[/B]

ναι καλα. παρακολουθω καθε κινηση σου και ετοιμαζομαι για το μεγαλο ΧΑΚ! :grr
 

DeletedUser

Guest
ρε θα φτιαξει κανεισ καμια καλη πολη να με βαλει; η να φτιαξωγω να μπειτε σεισ;
 

DeletedUser

Guest
νουμπς, μην ξεφευγετε απο το θεμα, θα φαμε λουκετο.

εμενα παντως δεν με εχουν στρατολογησει ακομα.
προς το παρων ειμαι ενας μοναχικος οικοδομος, τα βραδια παιζω μπουζουκι σε ενα στεκι για να βγει το μεροκαματο και εχω ερωτευετει εκει την τραγουδιαρα... ωπα κατι μου θυμιζει αυτο
 

DeletedUser

Guest
για 2 πολεις ξερω. 1 των γογουλινος και εβεντερ προνταξιονς και 1 που δεν θυμαμαι ποιανου ειναι
 

DeletedUser

Guest
Dark fox!Σε στρατολογώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!Εγώ θα κάνω πόλη και δεχόμαστε όλους και όλες!!!(Dark fox,ενδιαφέρεσε αλήθεια?)
 
Κορυφή