Ζητείται μασέρ...

  • Δημιουργός θέματος kementari
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλος και ο τσοκρης..Αλλα δεν ξερει τι εστι ,
δονητης με καρφια, βαθουλοματα, εξωγκοματα στο κεφαλακι και γευση σκορδοστουμπη.
Ask for κουπα να δεις τι παει να πει.

χμμμ ... αναφέρεσαι σε μένα ή
μου φαίνεται? :p
 

DeletedUser

Guest
σουτερ εισαι εμπειρος σπαμμερ αρα ξερεις πιστευω οτι ακομα κι αν αλλαξεις το μηνυμα σου οι μοντς το βλεπουν...;) οταν λες μεγαλα ποοοοοοσο μεγαλα για γινε ποιο σαφης να μπορουν να σου απαντησουν τα παιδια...;);)
 

DeletedUser

Guest
ο anser μου χρωσταει 20 ευρω επειδη ειναι n00b...δεν ειχα να του τα δωσω και μου ζητησε να του κανω μασαζ στο ποδι...

εγω καταλαβα...ετσι νομιζω δλδ...αλλα γιατι να θελει να κανει κανεις μασαζ στο ποδι του?για να περασουν τα αθροιτικα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγω καταλαβα...ετσι νομιζω δλδ...αλλα γιατι να θελει να κανει κανεις μασαζ στο ποδι του?για να περασουν τα αθροιτικα?

οχι, επαθα τραυμα στο μπασκετ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εχω το μηνυμα του σουτερ σε αποκλειστικοτητα...1 ευρω/το γραμμα!!!!προσφορα...:p
 

DeletedUser3409

Guest
34fkwwi.jpg
Aramb , LMBT, HHP
Αρχικά πρέπει να σας πω πως είμαι ένας ντόπιος του saliaro-fertro, Έχω μεταφερθεί πίσω στην πατρίδα μου μετά από 7 χρόνια που ζούσα ως σκλάβος σε γαλέρες και στο εξωτερικό, κυρίως στις μεγάλες φυτείες του Νότου. Η καριέρα μου ως μασάζ θεραπευτής άρχισε το 2010 μετά την ανέλιξη μου σε μια περιζήτητη επαγγελματική θέση ως επιστάτης στις φυτείες στο κέντρο του Μπικίνι … εκεί εξασκήθηκα στις τεχνικές χαλάρωσης με μαστίγωμα σε ομόχρωμους μου… όπως ο Eksatmisis & Polaretti… από μεγάλους δασκάλους του βούρδουλα και των τεχνικών του Μαστιγίου… ενδεικτικά σας αναφέρω τον Dark Fox… και την Vayia. Μετά την μετεγκατάσταση μου στο saliaro-fertro παρακολούθησα μία από τις πιο εδραιωμένες και σεβαστές σχολές μασάζ στη χώρα, κερδίσα την εθνική πιστοποίηση μου ως μασάζ θεραπευτής, στη Δυτική Σχολή Χαλαρωτκών Σπουδών της Σαλιαρούπολης. Στη συνέχεια, συνέχισα με προχωρημένα επίπεδα εκπαίδευσης για την απόκτηση της Πιστοποίησης Σύμβουλος Ολιστικής Υγείας, δηλαδή ανήκω από πλευράς γνώσεων στα ελίτ επίπεδα γνώσεων στη θεραπεία μασάζ.
Μετά την ολοκλήρωση της εκπαίδευσης μου, εξασκήθηκα πάνω σε εκτρώματα της φύσης όπως ο Serra… και μάλιστα τον οδήγησα στο να δημιουργήσει ένα μέρος απόλυτης χαλάρωσης το Νew Saliar όπου όποιος θέλει πάει και τον δέρνει με την βρεγμένη σανίδα… εκεί έμαθε την τεχνική και ο Tsokris…. Ως θεραπευτής, εγώ προσωπικά πιστεύω ότι θα βρείτε το πρόγραμμα μου να είναι το πιο ενδιαφέρον και ευπροσάρμοστο, ενώ φέρνω και το πιο θεραπευτικό όφελος για εσάς. Σας προσφέρω διάφορες μορφές του μασάζ ξυπόλυτος, ορισμένες από τις οποίες έχω ταξιδέψει εκτενώς για την εκπαίδευση με την αρχικούς ιδρυτές και προγραμματιστές της τεχνικής.
Τεχνικές που ενσωματώνονται στο σύνολο της μασάζ θεραπείας μου είναι οι εξής:

Παραδοσιακή μασάζ

Σουηδικά (χρειάζονται ξανθές σουηδέζες για να πραγματοποιηθούν)
Νευρομυϊκή
Deep Tissue
Trigger Point
Μυοπεριτονιακή Τύπου
Παθητική Κοινή Χαρμάνια
Λεμφικό
Pre-Natal Μασάζ
Ρεφλεξολογία
Αρωματοθεραπεία
Λάσπη αναδίπλωσης και Scrubs
Θερμαινόμενη Stone Massage (σε αυτή την τεχνική σας παίρνω με τις πέτρες)
Ayurvedic Θεραπείες
Barefoot Μασάζ




Υ.Γ. η κυρία mpoun δεν απαντούσε και έτσι αναγκάστηκα να δημοσιοποιήσω την αίτηση μου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μασαζ δεν ξερω να κανω αλλα εχω πλουσιο "εσωτερικο κοσμο"...

χάχα κανεις δεν θέλει να ξέρει τι έχεις μέσα σου φιλε :) αν και νομίζω με λίγη φαντασία μπορούμε να καταλάβουμε :) και δεν εννοώ τίποτα πιο πονηρό από αυτό που φαντάζεσαι!
 

DeletedUser

Guest
λοιπον μετα απο σκεψη αποφασιστηκε ο αραμπ να αναλαβει το μαζαζ της παλαμης μας
η ντολορες μετα το απιθανο τελεμαρκετινκ βιογραφικο της θα ειναι υπευθηνη για τη ρεφλεξολογια μας (πατουσες )
και το υπολειπο κορμι μου δεν μπορω να φανταστω να το κουραρει αλλος εκτος τον σερα ........
κεμενταρι ετοιμασε τα απαρετητα να γινουν οι προσληψεις πλζ
 

DeletedUser

Guest
μπορω να δωσω και εγω ενα χερακι ...αν εχετε κανα πιασιμο να σας ληθουν τα νευρα
Image.ashx
 

DeletedUser3473

Guest
τωρα που ο απο πανω ο ακατανομαστος...επιασε και δευτερη δουλεια...
θελω να εκδηλωσω ενδιαφερων για την θεση,
ειμαι ενας νεος στην ανεργια....λυπηθητε με....
 
Κορυφή