Ζητείται μασέρ...

  • Δημιουργός θέματος kementari
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
...με παιχνιδιάρικη διάθεση, για την πόλη "Έκπτωτοι Άγγελοι".

Θα πρέπει να διαθέτετε χαρτί με βούλα (οι μουτζούρες απο καφέ δεν πληρούν τις προδιαγραφές)
θα πρέπει να γνωρίζετε την μέθοδο "σιγάααα τσούυυυυ ρε" (οποιαδοίποτε άλλη μέθοδο θεωρείτε αυθαίρετη και διώκεται ποινικώς)
οι κατευναστικοί ήχοι (....εεεετσι, χαλαρώωστε) εκ μέρους του / της μασέρ θα θεωρηθεί ως ύπουλος εξορκισμός με κατάληξη την κατάληξη του / της εν λόγου μασέρ

τα βιογραφικά θα σταλούν στην mpoun
οποιοσδοίποτε τρόπος εξαγοράς της αδέκαστης mpoun θα έχει ως αποτέλεσμα την άμεση πρόσληψη του ατόμου

Εκ της διευθύνσεως
 

DeletedUser

Guest
θελετε κ φωτογραφια ολοσωμη με μαγιο η χωρις?
 

DeletedUser

Guest
Είμαι HD-Villa en el Oeste τώρα, μπορώ να κάνω αίτηση? :p
 

DeletedUser

Guest
Aμα στειλω εγω βιογραφικο θα διαβαζει μεχρι μεθαυριο η κυρια mpoun..!
Σαν την αγια γραφη ειναι.
 

DeletedUser

Guest
μασαζ δεν ξερω να κανω αλλα εχω πλουσιο "εσωτερικο κοσμο"...
 

DeletedUser3409

Guest
...με παιχνιδιάρικη διάθεση, για την πόλη "Έκπτωτοι Άγγελοι".

Θα πρέπει να διαθέτετε χαρτί με βούλα (οι μουτζούρες απο καφέ δεν πληρούν τις προδιαγραφές)
θα πρέπει να γνωρίζετε την μέθοδο "σιγάααα τσούυυυυ ρε" (οποιαδοίποτε άλλη μέθοδο θεωρείτε αυθαίρετη και διώκεται ποινικώς)
οι κατευναστικοί ήχοι (....εεεετσι, χαλαρώωστε) εκ μέρους του / της μασέρ θα θεωρηθεί ως ύπουλος εξορκισμός με κατάληξη την κατάληξη του / της εν λόγου μασέρ

τα βιογραφικά θα σταλούν στην mpoun
οποιοσδοίποτε τρόπος εξαγοράς της αδέκαστης mpoun θα έχει ως αποτέλεσμα την άμεση πρόσληψη του ατόμου

Εκ της διευθύνσεως
Στέλνω Βιογραφικό..............
 

DeletedUser

Guest
Ζητείται μασέρ...
...με παιχνιδιάρικη διάθεση, για την πόλη "Έκπτωτοι Άγγελοι".

Διαθετω κ παπυρο που πιστοποιηει τισ ικανοτητεσ μου κ στο μμμμμμμμ μερεντ μουατσου γουτσου
Επισης αμα το κρεββατι σας δεν εβρισκε στην καταλληλη θερμοκρασια , μπορω να το ζεστανω με μοναδικα μαγευτικο τροπο μμμμμμμμ τσουτσουρο ουαου
Διαθετω διδακτορικο στη δημιουργια κεριων κ αιθεριων ελαιων αρωματικων/ ψυχοχαλαρωτικων μυστικη συνταγη που πηρα απο τον Wapuee γιατι αν μη τι αλλο ξερουμε να κανουμε κ ατμοσφαιρα (τυχαιο? δενομιζω)
Επισης ξερω να δωροδωκω κ τουσ πελατες με το μισθο μου κ τις φοτο μου εν δραση γιατι το κανω για την απολαυση, στην mpoyn θα κολλησω ;ρ

Με εκτιμηση
Dolores Koynamoyta

PS ενα ζητω μονο το ντυσιμο μου να μην το αλλαξω καθοτι τσουτσουρι
 

DeletedUser

Guest
αμα βουτηξω μια βρεγμενη σανιδα να δεις μασαζ που θα εχετε ολες σας ....σαν δεν ντρεπεστε λεω γω
 

DeletedUser

Guest
αμα βουτηξω μια βρεγμενη σανιδα να δεις μασαζ που θα εχετε ολες σας ....σαν δεν ντρεπεστε λεω γω

αχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα
συγνωμη κυριε ποιος ειστε , ο νοικιαρης του μασατζιδικου?
 

DeletedUser

Guest
αμα βουτηξω μια βρεγμενη σανιδα να δεις μασαζ που θα εχετε ολες σας ....σαν δεν ντρεπεστε λεω γω
ερασιτέχνες ρε. πάνε να σου φάνε τη δουλειά. δε ξέρουν όμως τι εστί σανίδα αλειμμένη με αρωματική αιθέρια κοπριά από τον δία. πάντα φρέσκια. κλείστε τώρα ραντεβού με τον τσόκρη και δε θα χάσετε...
 

DeletedUser

Guest
ερασιτέχνες ρε. πάνε να σου φάνε τη δουλειά. δε ξέρουν όμως τι εστί σανίδα αλειμμένη με αρωματική αιθέρια κοπριά από τον δία. πάντα φρέσκια. κλείστε τώρα ραντεβού με τον τσόκρη και δε θα χάσετε...

Καλος και ο τσοκρης..Αλλα δεν ξερει τι εστι ,
δονητης με καρφια, βαθουλοματα, εξωγκοματα στο κεφαλακι και γευση σκορδοστουμπη.
Ask for κουπα να δεις τι παει να πει.
 

DeletedUser

Guest
καλος και ο τσοκρης..αλλα δεν ξερει τι εστι ,
δονητης με καρφια, βαθουλοματα, εξωγκοματα στο κεφαλακι και γευση σκορδοστουμπη.
Ask for κουπα να δεις τι παει να πει.

εχει κατι σε παστιτσιο?...τζατζικι?...
 

DeletedUser

Guest
...με παιχνιδιάρικη διάθεση, για την πόλη "Έκπτωτοι Άγγελοι".

Θα πρέπει να διαθέτετε χαρτί με βούλα (οι μουτζούρες απο καφέ δεν πληρούν τις προδιαγραφές)
θα πρέπει να γνωρίζετε την μέθοδο "σιγάααα τσούυυυυ ρε" (οποιαδοίποτε άλλη μέθοδο θεωρείτε αυθαίρετη και διώκεται ποινικώς)
οι κατευναστικοί ήχοι (....εεεετσι, χαλαρώωστε) εκ μέρους του / της μασέρ θα θεωρηθεί ως ύπουλος εξορκισμός με κατάληξη την κατάληξη του / της εν λόγου μασέρ

τα βιογραφικά θα σταλούν στην mpoun
οποιοσδοίποτε τρόπος εξαγοράς της αδέκαστης mpoun θα έχει ως αποτέλεσμα την άμεση πρόσληψη του ατόμου

Εκ της διευθύνσεως

I'll send an application!:p

+10 γιατι ο τσοκρις ειναι τρελοοοοοοοος
 

DeletedUser

Guest
το τσόκρι τρελό είναι, αιτήσεις δε βλέπω να στέλνετε ομως
η πιο καλή θα δημοσιευτεί εδώ, για να δούν όλοι πως διαλέγουμε τους υπαλλήλους μας
στην mpoun οι αιτήσεις έτσι;
 

DeletedUser

Guest
τι εγινε σπανακοτυροπιτακι? εφυγα και ξεσακωσαμε???
ας πουμε τα δικα μας με την ευκαιρια...τι γινεται? τι νεα? ποτε θα βρεθουμε?
 
Κορυφή