DeletedUser

Guest
πρέπει η βάγια να είχε πάνω της 10800 επειδή αν λιποθυμήσεις ένας εμένα και έχω 10800 θα πάρει 10800 αξίας ντροπ...
 

DeletedUser3436

Guest
ρε...δεν πρεπει να εχεις λεφτα πανω σου εσυ ο αλλος που λιποθυμαει πρεπει να εχει.(ειχαν ολοι 10000$ πανω τους απο πληριφοριες που εχω)

αου αου ποναου..
 

DeletedUser3541

Guest
πόσα λεφτά είχες πάνω σου?
Δεν είχα χρήματα μαζί μου.



ρε...δεν πρεπει να εχεις λεφτα πανω σου εσυ ο αλλος που λιποθυμαει πρεπει να εχει.(ειχαν ολοι 10000$ πανω τους απο πληριφοριες που εχω)

αου αου ποναου..

To ΑΟΥ ΑΟΥ ΑΟΥ είναι πολεμική κραυγή, κάνε κλικ στον σύνδεσμο και θα καταλάβεις.
 

DeletedUser3436

Guest
ναι αλλα εμενα σαν μαχερια ηταν αυτο που βρηκες..
 

DeletedUser

Guest
λίγο έλεος ρε παιδιά, πόσες φορές πρέπει να το πούμε? οδηγό για σκρίνσοτ έχει στο 1ο ποστ, εδώ δεν δουλεύουν τα λινκς από τις αναφορές
 

DeletedUser3436

Guest
λίγο έλεος ρε παιδιά, πόσες φορές πρέπει να το πούμε? οδηγό για σκρίνσοτ έχει στο 1ο ποστ, εδώ δεν δουλεύουν τα λινκς από τις αναφορές


αυτα ειναι Current Activity: Βλέπει το θέμα Δημιουργία screenshot

χαχα και κατι ασχετο.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΑΣ :eek:
 

DeletedUser2677

Guest
πρέπει η βάγια να είχε πάνω της 10800 επειδή αν λιποθυμήσεις ένας εμένα και έχω 10800 θα πάρει 10800 αξίας ντροπ...

χαχαχχαχα,εγω που κολλαω παλι???
αααα,επειδη με λιποθυμισε λες??
οχι αυριανε,δεν ισχυει αυτο που λες!
δεν ειχα 10.800.
κ εξαλλου αμα λιποθυμουσε κ αλλους τι θα γινοταν?
βαγγελη,συγχαρητηρια κ παλι!!!!
 

DeletedUser

Guest
χαχαχχαχα,εγω που κολλαω παλι???
αααα,επειδη με λιποθυμισε λες??
οχι αυριανε,δεν ισχυει αυτο που λες!
δεν ειχα 10.800.
κ εξαλλου αμα λιποθυμουσε κ αλλους τι θα γινοταν?
βαγγελη,συγχαρητηρια κ παλι!!!!

οκ δεν το ήξερα
 

DeletedUser3504

Guest
tsarlatanos.png


Πρωτη φορα τοσο ακριβο drop
 

DeletedUser3504

Guest
vol1ii.png


Απλα παιδες το βαζω γιατι ειναι λιγο σπανιο μαλλον να το βρεις απο τετοια δουλεια
 

DeletedUser

Guest
παιδες συγγνωμη που δε βαζω ντροπ αλλα θελω να ρωτησω..μπορει καποιο να μου δωσει το link για το ευρηκα ευρηκα στο ελληνικο φορουμ για ντροπ ξενων κοσμων?εχω ψαξει και δε το βρησκω πουθενα
 

DeletedUser

Guest
εχω βρει κι αλλα τρελα και τα πολυαω οπως μαργατιρεβιο κολιε απο φλογοβολο πριν 2 μηνες περιπου!τον σταυρο ηδη τον ποολυησα!
 
Κορυφή