DeletedUser1003

Guest
Εδώ μπορείτε να μοιραστείτε με όλους μας τα αντικείμενα που βρίσκετε από δουλειές που κάνετε.

Προσοχη! Απαντήσεις με εικόνες σαν σκουριασμένο ξυράφι ή μπλέ μπαντάνα κτλ, θα σβήνονται. Nα δείχνετε μόνο τα "καλά" αντικείμενα

Επίσης θα πρότεινα να βάζουμε μόνο εικόνες (μαζί με κάποιο σχόλιο αν το επιθυμείτε φυσικά), αλλά να μην κάνουμε ποστ μόνο για να πούμε "μπράβο ρε μεγάλε", "είσαι πολύ τυχερός", "εγώ δεν έχω βρει τίποτα τόσο καιρό" κτλ.

Αναφορές ΜΟΝΟ από τον Ελληνικό κόσμο 1 και τα screenshot θα παρακαλούσα να μην είναι πάνω από 640x480 pixels.

Good Luck Folks ;)


Για το πως μπορείτε να κάνετε ένα Screenshot, διάβαστε ΕΔΩ

EDIT: Το παλιό θέμα που υπήρχε σβήστηκε γιατί ο κύριος που το έκανε δεν θέλει να έχει δικά του μηνύματα εδώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
και ενα φυλαχτο απο εμενα λιγο παλια αναφορα αλλα ειναι αρκετα πολυτιμο.. ;)

Untitled.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ξεκινάω πρώτος λοιπόν. :p

Ενώ έκανα εμπόριο με ινδιάνους μια ώρα , βρήκα τη γνωστη και μυστήρια σε όλους μας πέτρινη αλυσίδα! :D
 

Συνημμένα

  • Πετρούλα FTW.jpg
    Πετρούλα FTW.jpg
    90,7 KB · Προβολές: 959

DeletedUser

Guest
ejdkq9.jpg


Να ρωτήσω γιατί σβήστηκε το θέμα που υπήρχε ήδη, ενώ θα μπορούσαν να σβηστούν τα (πολλά όντως) άκυρα posts;:confused:
 

DeletedUser

Guest
Να εγκαινιάσω και εγω το νεο θέμα με ένα φυλακτό.

vfgz02.jpg
 

DeletedUser293

Guest
drop.jpg

Κι επειδή με ρωτήσαν και στο παρελθόν ναι επέζησα με κάτω από 100 ζημιά...

@Greeniaris:Να ρωτήσω γιατί δεν γράφεις το όνομα του; Είναι ένα από τα παλιότερα μέλη του φόρουμ που βοήθησε πάρα πολύ με συμβουλές και απαντήσεις σε ερωτήσεις μελών. Ένας από τους λίγους που βοήθησε τόσο στην ανάπτυξη της ελληνικής κοινότητας του παιχνιδιού.
 

DeletedUser

Guest


Γειά σημαία καλά είναι.Παντος δύο δεν το περίμενα.Ψαχνω δυο μερες συνεχεια μαλλον γιαυτο.:D:D:D
 

DeletedUser1885

Guest
o9fplc.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
metalikh_sfera.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1193

Guest
ολατα λεφτα αυτη δουλεια
 

Συνημμένα

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    105,1 KB · Προβολές: 552
Κορυφή