Εκκλησία [προσευχή]

  • Δημιουργός θέματος invenemy
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser315

Guest
egw ena tha pw

# Προσθήκη αοράτου μετρητή προσευχών
# Νέα απαίτηση για αποστολές: μετρητής προσευχών

apo dw kai pera na tis metrate sta daxtyla
 

DeletedUser

Guest
Από όταν μπήκα στο παιχνίδι 1 φορά έκανα προσευχή και μέχρι στιγμής όλα μια χαρά μου πάνε:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
kai ego mia fora ekana prosefxi solo to pexnidi. Pisteva otan protompika sto pexnidi oti gia na pas se mia poli prepi na prosefxi8is. den i3era gia tin ntampela pou eixe sto kato meros.:):)
 

DeletedUser

Guest
ego tis perisoters fores pou exw kani prosefxi meta otan kano mha douleia moudini kai ena kalo antikimeno.
 

DeletedUser

Guest
εκανα προσευχη και πατησα 2 2ωρα στην δουλεια και δεν βρηκα το μαλλι απο τα προβατα.πριν απο 15 λεπτα ειχα βαλει ενα 2ωρο χωρις να κανω προσευχη και βρηκα 2.
 

DeletedUser

Guest
eksartatai file an kaneis polles proseyxes anti gia kalo se kako s vgainei.kane dio ti mera kai se ksexoristes ores.kai einai 8ema tixis kai premium
 

DeletedUser

Guest
pote min kannete prosefxi prin ton ipno mpori to proi n soy er8i anafora kai na lei enas kller se maxerose kai se petakse 200 pedia makria apo tin poli soy
 

DeletedUser

Guest
eida k egw tin kouventa pou kanete k lew mpas k 8elei prosefxi i simaia ?
Ksekinisa me prosefxi k meta ekana oxiro, ageladaris, oxiro k fraktis. Ola 2wra.
Oxi mono den vrika proionta alla den mou edwse k kanena antikeimeno.
TO APOLITO MIDEN !!!
 

DeletedUser

Guest
αυτό με τη εκκλησία κανένας δεν κατάφερε να βρει πως δουλεύει :(
 

DeletedUser

Guest
αυτό με τη εκκλησία κανένας δεν κατάφερε να βρει πως δουλεύει :(

epeidi exei tixaies epiptoseis ston xaraktira. To kaneis dn xerei simainei pos kaneis dn einai sigouros gia tis epiptoseis. Gia paradeigma borei na kaneis proseuxi kai na sou pesei i simaia i kati allo kai iparxei periptosi na <<pe8aneis>> apo pesimo apo alogo i apo dagoma galopoulas
 

DeletedUser

Guest
apanthsh

kanenas den xerei ti kanei h ekklhsia an kai polloi lene pws leitourgei diaforetika gia ton kathena
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Για να το κλείσουμε το θέμα

Α. Η εκκλησία αυξάνει τα προνόμια που έχει ο εκάστοτε χαρακτήρας. Μεχρι 10ο επίπεδο το αποτέλεσμα είναι random.
Β. Η εκκλησία είναι χρήσιμη 2 φορές την εβδομάδα. Kαλύτερα Κυριακή πρωί και Πέμπτη πρωί
Γ. Στην εκκλησία δεν φοράμε όπλο. Δεν πάμε σαν τον Κολοκοτρώνη (καβάλα πάει στην εκκλησιά, καβάλα προσκυνάει, καβάλα πέρνει αντίδωρο απ'του παπά το χέρι) ...οπότε ούτε ζώο μέσα. Τρίτον (γιατί οι καλοί τρόποι το επιβάλλουν) στην εκκλησία βγάζουμε το καπέλο και εισερχόμαστε ασκεπείς!.
Συνεπώς διαλέγετε τα καλύτερα ρούχα που έχετε, τα καλύτερα παπούτσια που έχετε...φοράτε και το σταυρουδάκι σας και ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ και ταπεινά και με κοσμιώτητα προσέρχεστε

ΕΥΚΟΛΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ?
Αντε και καλά αποτελέσματα!
 

DeletedUser

Guest
για να το κλείσουμε το θέμα

α. η εκκλησία αυξάνει τα προνόμια που έχει ο εκάστοτε χαρακτήρας. μεχρι 10ο επίπεδο το αποτέλεσμα είναι random.
β. η εκκλησία είναι χρήσιμη 2 φορές την εβδομάδα. Kαλύτερα κυριακή πρωί και πέμπτη πρωί
γ. στην εκκλησία δεν φοράμε όπλο. δεν πάμε σαν τον κολοκοτρώνη (καβάλα πάει στην εκκλησιά, καβάλα προσκυνάει, καβάλα πέρνει αντίδωρο απ'του παπά το χέρι) ...οπότε ούτε ζώο μέσα. τρίτον (γιατί οι καλοί τρόποι το επιβάλλουν) στην εκκλησία βγάζουμε το καπέλο και εισερχόμαστε ασκεπείς!.
συνεπώς διαλέγετε τα καλύτερα ρούχα που έχετε, τα καλύτερα παπούτσια που έχετε...φοράτε και το σταυρουδάκι σας και τιποτα αλλο και ταπεινά και με κοσμιώτητα προσέρχεστε

ευκολο δεν ηταν ?
αντε και καλά αποτελέσματα!

μπορώ να πω ότι το σκεπτικό σου είναι απόλυτα σωστό και λογικότατο φίλε μου!
 

DeletedUser315

Guest
με αυτο το σκεπτικό εγω θα προτείνω και τα εξης
1.τις κυριακες να φοραμε κυριακάτικα ρουχα για προσευχη
2.να εχουμε μαζι μας λεφτα για το παγκαρι,το νομισμα ενα τεταρτο που παιρνεις απ το γυαλισμα παπουτσιων

:d
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
με αυτο το σκεπτικό εγω θα προτείνω και τα εξης
1.τις κυριακες να φοραμε κυριακάτικα ρουχα για προσευχη
2.να εχουμε μαζι μας λεφτα για το παγκαρι,το νομισμα ενα τεταρτο που παιρνεις απ το γυαλισμα παπουτσιων

:d

Σωστός Anodine :)
Τα κυριακάτικα ρουχα το σκεφτόμουν κι εγώ.
Το νόμισμα ενός τετάρτου δεν μου πέρασε από το μυαλό :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή