Εκκλησία [προσευχή]

  • Δημιουργός θέματος invenemy
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser8

Guest
Ε, αμαν ουτε μια τοση δα συνωμωσια δεν μπορουμε να κανουμε....
Ενταξει λοιπον αφου το καταλαβατε κ αυτο θα σας πω πως εχει...
Με το να εχουμε μονο Χριστιανικο Ναο ωθουμε τις μαζες προς τα εκει, με πολυ λεπτο τροπο ομως δεν μπορεις να πεις !
Λοιπον ναι , Το βατικανο ειναι πισω απο αυτο .
Ο ιδος Ο Παπας ειχε την ιδεα να φτιαξουν το "The-west" για να γυρισει ο κοσμος στην Εκκλησια .
Τι καταλαβες τωρα που το εμαθαν ολοι , Ε ?


le3ikooooo
 

DeletedUser

Guest
pedia,den ksero an ftei ayto ala panta prin pao gia monomaxies proseyxome kai stis teleytees 16 exo xasi 3(apo ton idio cowboy kai oi 3 pu itan 3lvl monomaxias ligotero apo mena kai ime stratiotikos,malon proseyxithike perisotero!)!!!
 

DeletedUser

Guest
Enas allos sto xeno server me proseyxh eixe energeia sto 200 gia mia ebdomada(exakribomeno)
 

DeletedUser

Guest
egw paidia eixa kanei proseuxi k meta piga gia alesma sporwn k vrika mple koureli k 2 temaxia aleuri(dn i3era pws n t pw):rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
εγω ανα 2 rest παω ενα τεταρτακι στην εκκλησια κ ολα μου πανε καλα για την ωρα .
:)
 

DeletedUser

Guest
Ναι, πιστεύω η Βοήθεια έχει δίκιο που λέει ότι "πολλή προσευχή δεν κάνει καλό"...:cool:
 

DeletedUser

Guest
το πολυ το κυριε ελεησον το βαριετε κ ο θεος !
 

DeletedUser

Guest
ναι, πιστεύω η βοήθεια έχει δίκιο που λέει ότι "πολλή προσευχή δεν κάνει καλό"...:cool:

δεν λέει αυτό...
λέει "δεν είναι χρήσιμη η συχνή προσευχή."

άλλο δεν είναι χρήσιμη, άλλο κάνει κακό.
 

DeletedUser

Guest
δεν κανεις μια ετσι απο περιεργεια ποτε δεν ξερεις...
 

DeletedUser

Guest
paidia egw ekana tin proseuxoula m kai ton evala n kanei 1 duwro k 1 wra duo doulies m sxetika megalo pososto tuxeis gia n vrw antikeimeno..etc gia na dokimasw..... ante n doume
 

DeletedUser

Guest
φαντάζεσαι ειλικρινά ότι είσαι ο πρώτος με αυτή την απορία και δεν κανεις καν τον κοπο να ψάξεις στα υπάρχοντα θεματα?
 

DeletedUser

Guest
εγω τον εβαλα να κανει προσευχη κ πηγα για κατουρημα. οταν γυρισα, η προσευχη ειχε τελειωσει!!!

οπως καταλαβαινετε πηγα για χεσιμο...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή