Διαγωνισμος τσιαττιστών παμε!!!!

  • Δημιουργός θέματος sorkos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2581

Guest
αυτο για τον σορκοσ και τον αλεξισ φυγας.

εεεε ακουσα που το στομα σου τη λεξη την καλη σου
εεεε εσσου λαλο του jαιρεμαι αμμα να κοψω jαι δαμε σορκε(φυγα)την jιεφαλι σου.
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ εθελα τα τραουκια μας να καποιος να τα γραφει ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ τζιαι να τα παρουμε τωρα επισημο κριτηριο να δουν ποιος εχει λαθη να δουν ποιος εχει λαθη!
 

DeletedUser2581

Guest
αυτο για τον σορκοσ και τον αλεξη φυγα
εεεε νακομα εναρκεψαμε jιαρκεψες να τα χανεις
εεεε να παρετησεις jαι κανει πολλα καλα μπου καμνεις.
 

DeletedUser4999

Guest
εε ουλο για μενα λες χώρις να ξέρεις χώρις να ξέρεις
τζαι έναν εν το σίουρο πώς μόνο τρουθκια λέεις μόνο τραούθκια λέεις
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ αλοπος εννα μενηες λιονταρι θυμωμενο ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ να μουγγαριζει να βουρα τζιαι να σιει που τον βουρκουρα αδροπον δακκαμενον αδροπον δακκαμενον!
 

DeletedUser2581

Guest
αυτο για τον σορκοσ και τον φυγα
εεεε λαλο σου το αλλα ξανα σορκε(φυγα)μου jαιπιμενο
εεεε εισαι λιονταρι σα λαλεις αλλομος ψοφισμενο αλλομος ψοφισμενο.
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ αλοπος εφουμιστηκες ποσο εισαι τζιαι μεγαλος ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ μα να σου διεξω Αχυρον πως εισαι ενας ΓΑΡΟΣ πως εισαι ενας γαρος!
 

DeletedUser2581

Guest
εεεε εγιο εjai γριαζουμαι σορκε μου ποσ εχαρη
εεεε jαι ο δικος μου ωκεανος σημερα θα σε παρει.
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Τζιειντου δικου σου ωκεανου ξερω τη δυναμην του ξερω την δυναμη του ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ τζιαι γιωνι ειμαι ετοιμος να κοψω την ροη του να κοψω ητν ροη του!
 

DeletedUser2581

Guest
εεεε εγιο ειμαι ωκεανος jαι σου εισαι μια λαντα
εεεε ομως jαι ιστο τσιαττισμα αφου εχω το χαρισμα εθα σου thκιο αμαντα.
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕ εντο νομιζω αχυρον πως ειμαι γιω μια λαντα ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ τζιαι οσο τζιαι αν μαχεσαι παλε να χαννεις παντα παλε να χαννεις παντα
 

DeletedUser2581

Guest
εεεε θα καμω γιο την ραshι σου μαυρη σαν το τομαρι
εεεε να σου το πο ποηριστα περκιμον μαθεις τσιαττιστα επκιαστης με λιονταρι επκιαστης με λιονταρι.
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ορε παιδια τι κανετε βρεεεεε αντ μην τσακουνιστιιιιι
 

DeletedUser2581

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ορε παιδια τι κανετε βρεεεεε αντ μην τσακουνιστιιιιι

γιατι ρε φιλε ωραιο δεν ειναι?
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ λαλεις πως εισαι λιονταρος μα ομως επελλαρες ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ εσου εισαι ενα προβατο μαζι με κουελλαρες μαζι με κουελλαρες
 

DeletedUser2581

Guest
εεεε εσσου περνα η τραουθκια ποσες φορες σου ειπουν ποσες φορες σου ειπουν
εεεε εσπασα το ξυλο μου μα πανω σου παχτυπουν μα πανο σου παχτυπουν.
 

DeletedUser315

Guest
εεεεεε γω δεν ξερω τσιαττιστά
εεεεε κι ειπα στον εαυτό μου παρατηστα

εεεε τεσι ειπα να τσιαττιστοποιησω ενα γωνστο κματι
εεεεε και να σας μπω στο ματι

εεεεε να το χελιδόνι
καιιιιιιιι η άνοιξη ακριβή
γιααααα να δύσει ο ήλιος
θεεεεεε λει δουλειά πολύ
 

DeletedUser2581

Guest
αυτο για τον σορκος, τον ανοδινος και τον αλεξη φυγα.

εεεε εννα σου δωκω γιο ραφτι jαι να σε καμο μαυρο jαι να σε καμο μαυρο
εεεε jαι να σου σπασω τα πλευρα jαι ρε σορκε(ανοδινε, φυγα) εσσου παιρνα επκιαστις με ναν ταυρο επκιαστης μεναν ταυρο.
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ντο νομιζω αχυρον πως εισαι ενας ταυρος
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ τζιαι να σε καμω να βουρας φυτα να μου φυτευκεις
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ τζιαι μεστα αγκαθκια εννα πας τζιαι χωστρα να γυρευκεις τζιαι χωστρα να γυρευκεις!
 

DeletedUser2581

Guest
εεεε εγιο εjαι φοουμεσε εισαι νας αχαμεκκις εισαι νας αχαμεκκις
εεεε jαι να σε καμω να βουρας να κλωνεσαι να λαχτοπατας jαι χωστρα να γυρευκεις jαι χωστρα να γυρευκεις.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή