Διαγωνισμος τσιαττιστών παμε!!!!

  • Δημιουργός θέματος sorkos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
εεεε jιντου δικου σου λιονταρκου ξερω την δηναμη του ξερω την δυναμη του
εεεε μα γιονι ειμαι ετοιμος να κοψω την ροη του να κοψω την ροη του.

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε γιατ'ς ιγου καταλαβαινουμ'
 

DeletedUser

Guest
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEE εγιω νηβρα τραουιστες παρα βρα τους πελαες να σου το που του ιδιου ραβτιν του Λιοπετριου αλοπος ενεφαες αλοπος ενεφαες!
 

DeletedUser2581

Guest
εεεε να μεν πολλοχουμιζεσε jαι κατι πο σου παει
εεεε πιεννε πισω στο χωρκο jια καμνε jαι τον μισταρκο jαι βλεπε το κουπαη jαι βλεπε το κουπαη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2581

Guest
απαντατε βρε οποιος θελει να ρθει μεσα στη μαχη!
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ φοερες τζιαι παλλικαρκες στα φκια μου ετζιαι ρεσσουν ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ μιτα μου εντζιε θυμωθεις προσεξε τζιοπως της κουφης ιλλιοσο την κκελλε σου ιλλιοσο τη κκελλε σου
 

DeletedUser2581

Guest
εεεε κοψε το ρε σορκε παρετα jαι με λαμνεις παρετα jαι με λαμνεις
εεεε ενει πολλη το αχι σου φκαλλο το συριντζαχι(το συκωτι για οσους δεν ξερουν) σου jαι τιποτεμου καμνεις jαι τιποτεμουκαμνεις.
 

DeletedUser4999

Guest
απαντατε βρε οποιος θελει να ρθει μεσα στη μαχη!

εε τι να που μεν ρε παιι (παιδί) αφού εσυ τζαι ο σορκοσ αφού εσυ τζαι ο σορκοσ
εκάματετο πόλεμο τζαι εσείς οι θτοι μιλάτε εσυς οι θτοι μιλάτε
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ στου τσιαττισματου τη σχολη εχω σου ενα θρανιο ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ τζιαι να σου πο ποιριστα περκι μον βαλεις τσιαττιστα στο τρυπιον σου κρανιον στο τρυπιο σου κρανιον
 

DeletedUser4999

Guest
εεε τσιατιστα είμαι μάστρος καλύτερος που εσενα καλύτερος που εσένα τζαι αμαν θέλεις ρε παιδι έλα να σου μαθω έλα να σου μαθω
 

DeletedUser2581

Guest
στον σορκος: εεεε λαλει πως εν καθηγητης jαιφκαλε τα σκολεια jαιφκαλε τα σκολεια
εεεε ομος δεν ξερει να κρατει πυλε τιν κιμωλια πυλε τιν κιμωλια.

alexis fygas: εεεε ενα κουρπατζι εθελε για ορισμενους μονο
εεεε σαν τουτον πιαστον καμε τον περιτου πονα τονο
φακκα του jαι thκιο τρεις χαμε να σου φοναζει χανναμε εννε ρκουμε αλλο γρονο.
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ κοψε το ρε Παραλιμνιτικο που ρτες να μας πειραζεις ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ εθα τα φηκω στο κρυφο γιατι ενεφερες συντροφο πηλε να τες μοιραζεις?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2581

Guest
αυτο ατον σορκο και στον ale3is fygas μαζι:
εεε γιατενεμεινες ρε σορκε(fyga) ιστο χωρκον σαν ησουν
εεε jιρτεσ δαμε που πολεμο να σε πατο μεστο λαιμο οσπου να φκει ψυσhι σου.
 

DeletedUser4999

Guest
εεεε κοψε λιο τα δημητρίακα γιατι επιαες αερα γιατι επιαες αερα
τζαι τζιαμε που εν να σε δω με ακομα 3 μαζί εν τα φκαλις πέρα εν τα φκαλις πέρα
 

DeletedUser

Guest
Αυτο για τον αχυρονα και τον αλεξη φυγα
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ αλοπος ενισε μακρα τζιη τεγνη εννα το δειξει τζιε ννα το κρινει το κοινο πιος εννα τες τυλιξει!
 

DeletedUser

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Νουμπ σορκο φυε πουδαμε νουμπ σορκο φυε πουδαμε
τζιαι εκαμες μου τα καρπουζια τζιαι εκαμες μου τα καρπουζια!!!!
Βαρκουμαι να ρκουμαι καθε φορα στα fora τζιαι να θωρω 5-6 θεματα τζιαι να θωρω 5-6 θεματα
Στα οποια εκφραζεις τους πονους σου στα οποια εκφραζεις τους πονους σου
Γιατι ειλικρινα δεν με κοφτει γιατι ειλικρινα δεν με κοφτει
Παντα ξεκινας λογομαχιες με τους αλλους παντα ξεκινας λογομαχιες με τους αλλους
Τζιαι τελικα τρωεις μπαν ζιαι τελικα τρωεις μπαν
τζιαι ανηπωμονω εγιωνη τζιαι ανηπωμονο εγιωνη
που εν να φαεις τον μονιμο που εν να φαεις τον μονιμο
τζιαι εν να χαιρομαι εγιω τζιαι εν να χαιρομαι εγιω
σαν τον ομονοιατη που βαζει γκωλ (σπανιο) σαν τον ομονοιατη που βαζει γκωλ (σπανιο)

οεο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2581

Guest
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Νουμπ σορκο φυε πουδαμε νουμπ σορκο φυε πουδαμε
τζιαι εκαμες μου τα καρπουζια τζιαι εκαμες μου τα καρπουζια!!!!
Βαρκουμαι να ρκουμαι καθε φορα στα fora τζιαι να θωρω 5-6 θεματα τζιαι να θωρω 5-6 θεματα
Στα οποια εκφραζεις τους πονους σου στα οποια εκφραζεις τους πονους σου
Γιατι ειλικρινα δεν με κοφτει γιατι ειλικρινα δεν με κοφτει
Παντα ξεκινας λογομαχιες με τους αλλους παντα ξεκινας λογομαχιες με τους αλλους
Τζιαι τελικα τρωεις μπαν ζιαι τελικα τρωεις μπαν
τζιαι ανηπωμονω εγιωνη τζιαι ανηπωμονο εγιωνη
που εν να φαεις τον μονιμο που εν να φαεις τον μονιμο
τζιαι εν να χαιρομαι εγιω τζιαι εν να χαιρομαι εγιω
σαν τον ομονοιατη που βαζει γκωλ (σπανιο) σαν τον ομονοιατη που βαζει γκωλ (σπανιο)

οεο

φιλε μου το θεμα ειναι ωραιο δες ποσοι απαντανε?
 

DeletedUser2581

Guest
εεεε κοψε λιο τα δημητρίακα γιατι επιαες αερα γιατι επιαες αερα
τζαι τζιαμε που εν να σε δω με ακομα 3 μαζί εν τα φκαλις πέρα εν τα φκαλις πέρα

και για τον σορκο:
εεεε δεν τον φoουμε τιποτε jαι να μου φερουν jιαλλους jαι να μου φερουν jιαλλους
εεεε βουνναμου τουτος σhεπεthκιες μα γιο βουννω πυραυλους μα γιο βουννο πυραυλους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4999

Guest
και για τον σορκο:
εεεε δεν τον φoουμε τιποτε jαι να μου φερουν jιαλλους jαι να μου φερουν jιαλλους
εεεε βουνναμου τουτος σhεπεthκιες μα γιο βουννω πυραυλους μα γιο βουννο πυραυλους.

εε κανονίζε τζαι μόνος εγιώ εν θελω άλλους εγιώ εν θελω άλλους
εν να σου βουνίω μια να δείς το ενα αλλόνα
 

DeletedUser2581

Guest
εεεε εμενα οι πυραυλοι φτανουν ως την Μαδριτη φτανουν ως την Μαδριτη
εεεε jι ταν στιν Κυπρο φιλε μου μα πηραν τους στην Κρητη.
 

DeletedUser

Guest
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE εσσου προππεφτω οσπου ζιω αλλαξε τον σκοπο σου ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ θελεις να πεις για τραουκια ειμαι καλλυτερος σου ειμαι καλλυτερος σου
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή