Δημοσκόπηση για το premium ''Κατευνασμός Σαμάνου'' στον κόσμο 1

Επιθυμείτε την προσθήκη του premium ''Κατευνασμός Σαμάνου"?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    419
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4385

Guest
θελεται να αλαξεται η χρησει του σαμανου γιατι ομως με σβολους ?μια προταση απο μενα .δημιουργειστε μια δουλεια (καταναγκαστικα εργα π.χ οπου δουλευοντας καποιες ωρες θα μπορεις να κατεβασεις μερος του σαμανου φυσικα θα πρεπει να ανηκεις σε πολη και να μην εισαι λιποθυμος.)αλλιως θα χαθει ολη η γοητεια του παιχνιδιου
 

DeletedUser4509

Guest
ΟΧΙ στην καταστροφη του παιχνιδιου.
Μπειτε σε full premium server και καντε οτι θελετε με τα λεφτα σας.
 

DeletedUser97

Guest
μου διαφευγει κατι?

τι ειναι ο σαμανος?
 

DeletedUser978

Guest
θελεται να αλαξεται η χρησει του σαμανου γιατι ομως με σβολους ?μια προταση απο μενα .δημιουργειστε μια δουλεια (καταναγκαστικα εργα π.χ οπου δουλευοντας καποιες ωρες θα μπορεις να κατεβασεις μερος του σαμανου φυσικα θα πρεπει να ανηκεις σε πολη και να μην εισαι λιποθυμος.)αλλιως θα χαθει ολη η γοητεια του παιχνιδιου

ΕΤΣΙ ΣΟΣΤΩ
 

DeletedUser

Guest
και εγω ενα μεγαλο ΟΧΙ

βαλτε μια εργασια κ μετα απο καποιες ωρες εργασιας να πετυχαινεται ο "κατευνασμος του Σαμανου"

:sh :tmbl
 

DeletedUser

Guest
θελεται να αλαξεται η χρησει του σαμανου γιατι ομως με σβολους ?μια προταση απο μενα .δημιουργειστε μια δουλεια (καταναγκαστικα εργα π.χ οπου δουλευοντας καποιες ωρες θα μπορεις να κατεβασεις μερος του σαμανου φυσικα θα πρεπει να ανηκεις σε πολη και να μην εισαι λιποθυμος.)αλλιως θα χαθει ολη η γοητεια του παιχνιδιου

συμφωνώ με το polukarpos
 

DeletedUser

Guest
ενα μεγαλο ναι κι απο μενα ,κατα τη γνωμη μου δεν χαλαει το παιχνιδι ουτε επηρεαζει νεους παιχτες απλα διευκολυνει καπως τους παλαιοτερους. με τοσες νεες αποστολες και τοσα ρεσκιλλ δεν γινεται χωρις κατευνασμο σαμανου , εκτος αν πρεπει να περιμενει καποιος 2-3 μηνες, οπως εκανα , που το θεωρω χασιμο χρονου.
 

DeletedUser

Guest
οχι

οχι εγώ έχω κάνει 2 φορές σαμάνο στον κόσμο 1 με το υπάρχον σύστημα και εχω χάσει εκτός από πολλά λεφτά και πολύ εμπειρία θεωρώ οτι είναι άδικο για όλους εμάς που έχουμε κάνει χρίση σαμανο μέχρι τώρα.
 

noolas

Νέο Μέλος
Ψηφίζω όχι. Ο κατευνασμός μέσω του pre θα είναι ανεξέλεγκτος και θα χαλάσει κατά πολύ τη στρατηγική και τη μεθοδικότητα στο παιχνίδι.
Καλός ο κατευνασμός, αλλά θα μπορούσε να γίνει με άλλο τρόπο, πχ με αποστολές μια φορά σε όλο το παιχνίδι ή δύο ή με μηδενισμό όταν φτάσει ο σαμάνος σε μια ανώτατη τιμή και στις ικανότητες και στις ιδιότητες. Με pre επαναλαμβάνω τα πράγματα θα είναι ανεξέλεγκτα
 

DeletedUser3190

Guest
Εγώ προσωπικά άρχισα το παιχνίδι και το συνεχίζω επειδή το pre δεν είναι απαραίτητο για να γίνεις ένας μεγάλος παίκτης.Έχω παίξει ορισμένα παιχνίδια και τα παράτησα μετά από μισώ χρόνο επειδή οι λεφτάδες με νίκαγαν κάθε λεπτό.Λοιπόν αν είναι τώρα να βάλουμε premium για τον σάμανο μετά για να αποκτήσεις πχ το χρυσό όπλο και να καταντήσει σαν τον κόσμο Arizona το παιχνίδι δεν θα έχει καμία λογική και όπως είπε ο noolas<<Ο κατευνασμός μέσω του pre θα είναι ανεξέλεγκτος και θα χαλάσει κατά πολύ τη στρατηγική και τη μεθοδικότητα στο παιχνίδι. .>>Λοιπόν αυτά από εμένα και ψηφίζω ένα μεγάλο ΟΧΙ!!!
 

DeletedUser3057

Guest
ενα ωραιο οχι απο μενα:))

δεν μπορω να καταλαβω.οποιος θελει να δωσει χρηματα στο παιχνιδι,υπαρχει η αριζονα γιαυτο.τσαμπα την βαλαμε δλδ???απλα τα πραγματα.μην τον χαλασετε κ αυτον τον κοσμο.ειπαμε απο την αρχη οχι πρεμειουμ εδω.αρχισαμε παλι τα ιδια??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ναι και εγω!! ηταν τρελο να κατεβενει μονο 10$ καθε μερα εγω επρεπε να περιμενω 50 μερες για να μ παει παλι 50$ εαν γινεται να μπει σε ολους τους κοσμους!(αν και δν παιζω με πρεμιουμ)
 

DeletedUser3920

Guest
Εγω ψηφισα θετικα....Μην παρεξηγηθω ομως..ειμαι υπερ του κατευνασμου του σαμανου αλλα παντα με μετρο...Μην φτασουμε στο ακραιο σημειο να ειμαστε την μια μερα μονομαχοι και την αλλοι οχυρομαχοι.Πιστευω καλο θα ηταν αν δυναται να εχει βαθμιαια αυξηση της τιμης(σε σβολους) αναλογα με τον αριθμο χρησης του συγκεκριμενου πριμιουμ....Οσο πιο πολυ τον χρησιμοποιεις τοσο πιο πολλα να χρειαζεται να δωσεις..Θεωρω πως αυτο ειναι διλειδα ασφαλειας για την καλη χρηση της δυνατοτητας αυτης.Θα βοηθησει στην βελτιωση του παιχνιδου πολλων απο εμας καθως ειναι αδυνατο να διαχειριστεις ενα σαμανο ο οποιος σου εχει επιβαλλει το δικο του μνημονιο και ζηταει υπερογκα ποσα(τροπος του λεγειν),ιδιαιτερα με τα νεα δεδομενα του παιχνιδιου,,,,


Vaggos17:w:w
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή