Δημοσκόπηση για το premium ''Κατευνασμός Σαμάνου'' στον κόσμο 1

Επιθυμείτε την προσθήκη του premium ''Κατευνασμός Σαμάνου"?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    419
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
oxi

εγω λεω με ενα τεραστιο

οχι

διοτι παλι θα ψαχνουμε να βρουμε τισ λυσεισ και παλι θα μασ ριχνουνε βαν οι αγαπητοι διαχειριστεσ..
αφηστε ετσι το παιχνιδιιιιι
 

DeletedUser

Guest
ναι. γιατι αλλιως θα μεινει στασιμο το παιχνιδι μου
 

DeletedUser4254

Guest
ναι!!!!!!!! πρέπει να γίνει αυτό σε όλους τους κόσμους γιατί ο σαμάνος ζητάει τρελά λεφτά.....
 

DeletedUser

Guest
Oχι βεβαια.Α ρε Νεοελληνες,στην ρεμουλα ειστε πρωτοι.Εγω λεω να δινουμε και 100 ευρω στους γερμανους εφ απαξ και να μας κανουν 99 lvl κατευθειαν.Ετσι για να μην μαθουμε να προσπαθουμε ποτε στην ζωη μας.Τελικα μας φταινε παντα ολοι οι αλλοι και ποτε ο ιδιος ο "μικρος" εαυτος μας.Καλημερα σας...
 

DeletedUser

Guest
Όχι... Ήδη στον Arizona γίνεται χαμός. Έχεις λεφτά; Όλα οκ... Δεν έχεις; Δεν ανεβαίνεις...Χαλάει το παιχνίδι έτσι...
 

DeletedUser318

Guest
se olous tous kosmous nai ! ( sorry gia ta greeklish den exw ellinika sto pc tora )
 

DeletedUser3541

Guest
Διαφωνώ!

Εγώ έχω κάνει προσεκτική χρήση του σάμανου στον κ1 (είμαι 85 level) αλλάζοντας 5-7 ικανότητες κάθε εβδομάδα και έτσι πληρώνω μόνο 250$ & 50$ για ιδιότητες και ικανότητες αντίστοιχα!

Φυσικά κατανοώ ότι ένα παιχνίδι για να συνεχίσει να υπάρχει χρειάζεται να "βγαίνει" οικονομικά. Ο κατευνασμός του σαμάνου αλλάζει όλο το παιχνίδι και κατά κάποιο τρόπο αδικεί παίκτες σαν κι εμένα. Premium μπορεί να μπει σε άλλα σημεία του παιχνιδιού χωρίς να επηρεαστούν οι όποιες ισοροπίες!

ΥΓ. Σημαντικό που μας δίνεται η δυνατότητα να ψηφίσουμε για ένα τέτοιο θέμα!
 

DeletedUser474

Guest
ΝΑΙ

ναι

ναι και πάλι ναι και την πρώτη φορα ναι είχαμε πει και αν με ρωτήσετε πάλι πάλι ναι θα πω
 

DeletedUser3861

Guest
Ναι

παιδια ναι, δεν αλλαζει η λογικη του παιχνιδιου, απλη διευκόλυνση ειναι..!!
 

DeletedUser

Guest
πάτε να καταστρέψετε το παιχνίδι..
κ βέβαια οχι όπως θα πει κ ο μεταξάς σε λίγες μέρες..
 

DeletedUser

Guest
ενα μεγαλο οχι κ απο εμενα..

θα χασει καθε ενδιαφερον
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή