Δημιουργία υπογραφών, avatar

DeletedUser2824

Guest
λοιπον φοξακο σκεψου πως εδω ειναι φυλετικες μαχες. θα κανω την παραγγελια σε εσενα. θελω μια υπογραφη που να γραφει το κανονικο μου ονομα και επειδη σε εμπιστευομαι με κλειστα ματια, τα υπολοιπα κανε τα εσυ. ειμαι παναθηναικος και δεν μου αρεσει το πολυ εντονο μπλε χρωμα. τι ωρα θα ειναι ετοιμη?
 

DeletedUser

Guest
λοιπον φοξακο σκεψου πως εδω ειναι φυλετικες μαχες. θα κανω την παραγγελια σε εσενα. θελω μια υπογραφη που να γραφει το κανονικο μου ονομα και επειδη σε εμπιστευομαι με κλειστα ματια, τα υπολοιπα κανε τα εσυ. ειμαι παναθηναικος και δεν μου αρεσει το πολυ εντονο μπλε χρωμα. τι ωρα θα ειναι ετοιμη?

αυτό έπρεπε να του στείλεις σε π.μ
 

DeletedUser2824

Guest
οχι ρε γμτ. τωρα διορθωνεται αυτο? ωιμε! ζω ενα δραμα :(
 

DeletedUser184

Guest
μήπως έχεις έρθει εδώ για να αντιγράψεις όλα τα πράγματα απο τις φυλετικές?εδώ δεν νομίζω να βρείς που να κάνουν..
 

DeletedUser

Guest
λοιπον φοξακο σκεψου πως εδω ειναι φυλετικες μαχες. θα κανω την παραγγελια σε εσενα. θελω μια υπογραφη που να γραφει το κανονικο μου ονομα και επειδη σε εμπιστευομαι με κλειστα ματια, τα υπολοιπα κανε τα εσυ. ειμαι παναθηναικος και δεν μου αρεσει το πολυ εντονο μπλε χρωμα. τι ωρα θα ειναι ετοιμη?

Σαν τα το βλεπω μπροστα μου...
Anser
The N00b Leader
Φοντο Εντονο μπλε με το σημα του Ηρακλη...
 

DeletedUser2581

Guest
Υπάρχει κανείς πρόθυμος για να μου κάνει μιαν υπογραφή?
 

DeletedUser2581

Guest
Ρε παιδιά κανένας πρόθυμος που να ξέρει?
 

DeletedUser

Guest
στειλε με με π.μ. τι θες να γραφει!!!

Ξερω κατι λιγα
 

DeletedUser2581

Guest
παιδιά κανείς άλλος που να μπορεί να μου κάνει γιατί ο attilas δεν μπορει να το κάνει. υπάρχει κανείς πρόθυμος?
 
Κορυφή