Δημιουργία υπογραφών, avatar

DeletedUser

Guest
Τι είναι αυτό?

Θα είναι μια ομάδα από 5 άτομα που ξέρουν να δημιουργούν υπογραφές, avatar. Θα μας ζητούν τα μέλη τι θέλουν και κάποιο μέλος τις ομάδας θα τους την φτιάχνει.

Τα μέλη μας

Μέχρι στιγμής υπάρχει ένα άτομο. Και αυτό είναι:

Rafaellos G9


Τι θα πρέπει να λέτε όταν θα θέλετε μια υπογραφή/avatar

Τύπος: [avatar, υπογραφή, ]
Χρώμα: [το χρώμα που θέλετε]
Κείμενο: [το κείμενο που θέτετε]
Μέγεθος: [σε εικονοστοιχεία, π.χ. 40Χ40]


θέλουμε συμμετοχή παιδιά!
 

DeletedUser

Guest
Αιτήσεις για ένταξη στο γκρούπ

Όπως αναφέρθηκε προηγουμένως, κατά καιρούς θα προσλαμβάνονται καινούργια άτομα στην ομάδα. Για να μπείτε στην ομάδα, χρειάζονται μόνο λίγες απαιτήσεις:

• Να περνάτε κάποιες ώρες online ώστε να μπορείτε να απαντάτε σε αιτήματα μελών.
• Να έχετε τουλάχιστον τις βασικές γνώσεις προγραμμάτων επεξεργασίας εικόνων (GIMP, PhotoShop, Paint.NET κ.τ.λ)

Μπορείτε να υποβάλετε τις αιτήσεις σας σε μορφή e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση Rafaellos.G9@gmail.com με θέμα "Αίτηση για ομάδα".


Οι αιτήσεις σας πρέπει να περιλαμβάνουν τα εξής:

Το χρόνο που περνάτε online.
• Την εμπειρία σας σχετικά με τα προγράμματα επεξεργασίας εικόνων.
• Το τι προγράμματα επεξεργασίας διαθέτετε.
• Το MSN ή το Skype σας ώστε να διευκολύνεται η επικοινωνία μεταξύ των μελών.

Όπως και στις αιτήσεις για διαχειριστή παιχνιδιού, έτσι και εδώ οι αιτήσεις που δεν πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις θα απορρίπτονται.

Υπάρχουν ελεύθερες θέσεις.

Οι αιτήσεις είναι ΑΝΟΙΧΤΕΣ
 

DeletedUser

Guest
τι θα κερδιζουν οσοι συμμετεχουν στην ομαδα?δεν νομιζω καποιος να φτιαχνει υπογραφες και αβαταρ και να χαλαει χρονο ετσι...
 

DeletedUser

Guest
δεν κερδιζεις κατι, ειναι ακριβως το ιδιο που κανουμε και στις φυλετικες

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?t=8417

ακριβως ομως χαχαχα

μονο μην μου πεις οτι εχεις παει και εκει και βασανιζεις τους ανθρωπους...γιατι καπου πηρε το ματι μου αυτο...

κατ' αρχάς να καλωσορίσουμε τα καινούργια μέλη του γκρούπ, gas21, niko0ola και foxako. παιδιά μπράβο, καλή συνέχεια με τις υπογραφές και τα σχετικά και ελπίζουμε να μην βαρέσετε κόκκινα. :ρ
 

DeletedUser

Guest
κοιτα αν ειναι να χαλασω την ωρα μου και να μην παρω και κατι οχι δεν θα το κανα...εκτος κι αν εστω υπηρχε καποιος τροπος να φανεις κι εσυ...ας πουμε να εχεις βαλει κι εσυ μια μικρη υπογραφη και να μην την σβησει ο αλλος για να φενεται ο δημιουργος...εστω αυτο...
 

DeletedUser

Guest
πατε καλα θελετε αμοιβες για να κανετε κατι δημιουργικο που θα ευχαριστησει τα υπολοιπα μελη?τι να σας πω μετα λετε εμενα χαζο και βλακα.
 

DeletedUser

Guest
αργκονιαν που θες να γινεις γρηγοριαν θα συμμετεχεις???αν ναι τοτε οκ...εχεις πολυ ελευθερο χρονο και μπραβο σου...αν οχι τοτε μην μιλας καλυτερα...
 

DeletedUser3473

Guest
εγω δεν θελω να εχω υπογραφη...μου φτανει ο pablo!!
ενιωσα την αναγκη να το μοιραστω μαζι σας...
δεν κανω σπαμ...οχι...οχι...
 

DeletedUser315

Guest
Αιτήσεις για ένταξη στο γκρούπ

Όπως αναφέρθηκε προηγουμένως, κατά καιρούς θα προσλαμβάνονται καινούργια άτομα στην ομάδα. Για να μπείτε στην ομάδα, χρειάζονται μόνο λίγες απαιτήσεις:

• Να περνάτε κάποιες ώρες online ώστε να μπορείτε να απαντάτε σε αιτήματα μελών.
• Να έχετε τουλάχιστον τις βασικές γνώσεις προγραμμάτων επεξεργασίας εικόνων (GIMP, PhotoShop, Paint.NET κ.τ.λ)



Λοιπόν οσο αφορά αιτηση

δεν μπορω να περνάω ωρες ονλαιν για να απαντάω
δεν εχω ιδεα απο σχεδιασμό εικόνων με GIMP
ουτε με PhotoShop
ούτε Paint.NET
ούτε κατι αλλο
όποτε γράφω εδω για να μη με υπολογίζετε για την θεση
 

DeletedUser

Guest
Λοιπόν οσο αφορά αιτηση

δεν μπορω να περνάω ωρες ονλαιν για να απαντάω
δεν εχω ιδεα απο σχεδιασμό εικόνων με GIMP
ουτε με PhotoShop
ούτε Paint.NET
ούτε κατι αλλο
όποτε γράφω εδω για να μη με υπολογίζετε για την θεση

Οποιος θέλει μπαίνει
 
Κορυφή