Δημιουργία υπογραφών και Avatar

DeletedUser

Guest
δεν ειναι αγγελακι και δεν ειναι αηδια!!ειναι η μπεμπε λιλι απο το αλτερ... και δεν σου ξαναμιλαω ετσι για να μαθεις!!!:mad:
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι αγγελακι και δεν ειναι αηδια!!ειναι η μπεμπε λιλι απο το αλτερ... και δεν σου ξαναμιλαω ετσι για να μαθεις!!!:mad:

α δλδ ειναι σουπερ σταρ...η μπεμπε λιλι εχει καμια σχεση με την μπελε σταρ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αααααα!!!μπεμπε λιλι λεω!!και μην συνεχισουμε την συζητηση γιατι θα φωναζουν για σπαμ και θα εχουν και δικαιο....:confused:
 

DeletedUser

Guest
Casavir δες αυτό και πες μου...

casavir.jpg
 

DeletedUser3436

Guest
καλα λεω εγω ολο με λεφτ φορ ντεντ ασχοληται...αληθεια μπορεις να κανεις κανενα αβαταρ?αφου ξερω πως σου αρεσει κανε ενα λιγο αιματηρα γραμματα(σαν να σταζουν κτλ) και λιγο σκοτεινο απο πισω(οχι μαυρο απλα μια σκοτεινη εικονα (και για πιο τρελο ποστ σκοτεινη εικονα του σκοτους))
 

DeletedUser

Guest
καλα λεω εγω ολο με λεφτ φορ ντεντ ασχοληται...αληθεια μπορεις να κανεις κανενα αβαταρ?αφου ξερω πως σου αρεσει κανε ενα λιγο αιματηρα γραμματα(σαν να σταζουν κτλ) και λιγο σκοτεινο απο πισω(οχι μαυρο απλα μια σκοτεινη εικονα (και για πιο τρελο ποστ σκοτεινη εικονα του σκοτους))

Όχι ρε δεν με αρέσουν τέτοια παιχνίδια...σοβαρά...
Πάω να φάω κάτι γιατί μόλις ξύπνησα και μετά θα δω τι μπορώ να κάνω με το αίτημά σου...:rolleyes:
 

DeletedUser3436

Guest
Όχι ρε δεν με αρέσουν τέτοια παιχνίδια...σοβαρά...
Πάω να φάω κάτι γιατί μόλις ξύπνησα και μετά θα δω τι μπορώ να κάνω με το αίτημά σου...:rolleyes:

δεν ενοουσα εσενα για τον κασα(απο μαονι:confused:)βιρ ελεγα
 

DeletedUser3436

Guest
τιποτα...το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.

edit:μαλλον θελει λιγο πιο μικρη για να φενετε καθαρα...νομιζω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλη η υπογραφη,αλλα ηταν καθαρα ειρωνικο ποστ(οχι οτι το συνηθιζω)και δεν παιζω left for dead :p
 

DeletedUser

Guest
γυρισα κι εγω, συγγνωμη που ελειπα για τρεις μερες αλλα ειχε πεσει το ιντερνετ...
λοιπον θελει κανεις καμια εικονα ή υπογραφη, τπτ;
 
Κορυφή