Δημιουργία υπογραφών και Avatar

DeletedUser

Guest
μπορειτε να μου κανετε μια με max μεγεθος να εχει μια εικονα σαν και αυτην:http://3.bp.blogspot.com/_lQg0I8v_v...BEc/cx94q3AhaJw/s400/the_witcher_playfuls.jpg η σαν αυτην στο προφιλ μου(να ειναι ως φοντο) να γραφει ELEMENT X(μπροστα) και απο κατω CCP και χρωματα μαυρο και κοκκινο?

ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μπορειτε να μου κανετε μια με max μεγεθος να εχει μια εικονα σαν και αυτην:http://3.bp.blogspot.com/_lQg0I8v_v...BEc/cx94q3AhaJw/s400/the_witcher_playfuls.jpg η σαν αυτην στο προφιλ μου(να ειναι ως φοντο) να γραφει ELEMENT X(μπροστα) και απο κατω CCP και χρωματα μαυρο και κοκκινο?

ευχαριστω

Κάτι τέτοιο;

edit: πες μου αν θες να αλλάξω κάτι!

oooma.png
 

DeletedUser

Guest
το στυλ των γραμματων ειναι ωραιο, αλλα αν ειναι δυνατον να μην ξεχωριζουν τοσο πολυ απο το φοντο και να ειναι πιο μικρα με το ccp κατω απο το element x και στο κεντο.
 

DeletedUser

Guest
Ορίστε
000x.png


αν αλλάξω τα χρώματα θα είναι πολύ σκοτινή και δεν θα είναι ωραία

edit: σου φτιάχνω και με την άλλη εικόνα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Sorry για το double post

ορίστε

73333069.png


πες μου για κάποια αλλαγή που επιθιμής!!
 

DeletedUser

Guest
πιο ωραια ειναι αυτη με την μαυρη εικονα.απλος κανε πιο μικρα τα γραμματα και βαλε το element x αριστερα και το CCP ΔΕΞΙΑ ΚΑΘΕΤΑ καπως ετσι
C
C
P
(δηλαδη θελω να φεναιτε η εικονα και τα γραμματα δεξια και αιστερα να καλυπτουν το μαυρο κενο που υπαρχει.κανονισε οπως θες το element x ωστε να καλυπτει το κενο εκει.)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πιο ωραια ειναι αυτη με την μαυρη εικονα.απλος κανε πιο μικρα τα γραμματα και βαλε το element x αριστερα και το ccp δεξια καθετα καπως ετσι c
c
p
(δηλαδη θελω να φεναιτε η εικονα και τα γραμματα δεξια και αιστερα να καλυπτουν το μαυρο κενο που υπαρχει.κανονισε οπως θες το element x ωστε να καλυπτει το κενο εκει.)

μα το κενό μέρος είναι πολύ μικρο για να χωρέσει το ελεμεντ χ
 

DeletedUser

Guest
Κοψε το και βαλτο το ενα κατω απο το αλλο.οπως με το ccp.καντο ele-ment-x η elem-ent-x.οποιο σου φεναιτε πιο ωραιο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν υπαρχει προβλημα.οσο καιρο θες φτανει να βρω αυτο που θα μου αρεσει :p
 

DeletedUser

Guest
avatar

να ειναι η αφιασα που λει WANTED
DEAD OR ALIVE
KLID ISTHOOD10
REWARD
10.000$
Mε κανονικο μεγεθος οπιος μπορει ας μου το φταξει:)
 

DeletedUser

Guest
Θελω αν γινεται μια ακομα εικονα που να γραφει No Aces Left...Η συνθεση ειναι στα χερια σας...:)

Οχι σε μεγεθος μαξ για αβαταρ...σε μεγεθος μαξ για μηνυμα στο φορουμ...:)
 
Κορυφή