Δε ΛΟΛ θρεντ

DeletedUser

Guest
game.gif
κλεμμένη....


Γράμμα χωρισμού
_________________________________________________
Αγαπημένε μου,


Αν δε το κατάλαβες, έφυγα. Τα πράγματά μου τα πήρα.
Τα πράγματά σου τα έκαψα.
Ελπίζω η φωτιά να μην εξαπλώθηκε στο διαμέρισμα της μάνας σου, αν και δεν κατάφερα να βρω έναν ικανοποιητικό λόγο γιατί να μην το κάνει.

Ακόμα, λυπάμαι -ειλικρινά- που πασάλειψα τον Ρόμπιν με κόπρανα και φελιζόλ.Είχα πιεί. Σου άφησα πάντως μερικά ρούχα να φορέσεις, αν και καταλαβαίνω ότι θα δυσκολευτείς να τα βγάλεις από την λεκάνη. Συγνώμη. Τα βιβλία σου τα έδωσα για ανακύκλωση. Τα CD ήταν τόσο άθλια που αποφάσισα να τα αφήσω. Τα βινύλια τα χαράκωσα, αλλά, έτσι κι αλλιώς δεν έχεις πλέον πικάπ.

Μετά τον τελευταίο μας τσακωμό σκέφτηκα σοβαρά την σχέση μας και κατέληξα στο συμπέρασμα ότι είσαι μεγάλος ***κας. Έχεις την ευγένεια, την λεπτότητα,την εξυπνάδα και την ευαισθησία ενός πλάσματος που η μοίρα αποφάσισε ότι μπορεί να επιζήσει και χωρίς αυτά. Φυσικά αυτά λένε κάτι και για μένα που έμεινα μαζί σου τους τελευταίους 2 μήνες: Ότι έμενα με ένα ******.

Τουλάχιστον το σεξ τους τελευταίους μήνες ήταν κάτι παραπάνω από ικανοποιητικό. Σε αυτό βοήθησαν οι φίλοι σου.
Μην στεναχωριέσαι, θέλω να ξέρεις ότι ο κόσμος είναι γεμάτος από ηλίθιες ****λες, ικανές να αντέξουν έναν ****** σαν κι εσένα. Αρκεί να είσαι ο εαυτός σου. Σαφέστατα αντίο

PS 1. Ελπίζω να τρως ακόμα τα νύχια σου. Πότισα το γράμμα με ούρα που πήρα απ το νοσοκομείο. Μην ανησυχείς, η σύφιλη θεραπεύεται.

Το ίδιο και οι μύκητες.

PS 2. Όχι όμως και η ηπατίτιδα C.

PS 3. Σε περίπτωση που θα θελήσεις να κάνεις κάτι το ρομαντικό, κουτό και ανώφελο, όπως το να ψάξεις να με βρεις, πρέπει να σου πω ότι τα λεφτά που μου άφησες για να πληρώσω το ενοίκιο τα έδωσα σε δύο Αλβανούς για να σου σπάσουν τα πόδια. Λυπάμαι αλλά είχα μείνει άφραγκη.

PS 4. Η κυρία Μπέλα με ρώτησε τι συμβαίνει και της είπα ότι σε συνέλαβε η αστυνομία για παιδεραστία. Καλύτερα να σταματήσεις τα ιδιαίτερα στις κόρες της ************************************************** *********

Τώρα μπορείτε να διαβάσετε και την απάντηση ΕΚΕΙΝΟΥ

Αγαπημένη μου,

Tο είχα ψυλλιαστεί ότι θα φύγεις εδώ και καιρό, απ' όταν αποφάσισες να διακόψεις το πρόγραμμα απεξάρτησης από το αλκοόλ.... είχες τελειώσει όλα τα ποτά στο σπίτι, την κολώνια και το άφτερ σέιβ μου.

Κατάλαβα ότι έφυγες γιατί ξεβρόμισε το σπίτι... κοίταξα κάτω από το κρεβάτι και είδα ότι τα ρούχα σου έλειπαν. Έφυγες βιαστικά και ξέχασες να απενεργοποιήσεις το σύστημα πυρόσβεσης, με αποτέλεσμα τα πράγματά μου να είναι λίγο βρεγμένα αλλά εντάξει.

Ποιος είναι ο Ρόμπιν; Εγώ δεν είχα ποτέ κατοικίδιο.Προφανώς, μέσα στη ζάλη σου από το ποτό ξέσπασες επάνω σε κάποιο αδέσποτο.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έριξες τα πρόχειρα ρούχα της κηπουρικής στη λεκάνη, αλλά δεν το βρήκα και τόσο σημαντικό. Σημαντικό είναι ότι άδειασε επιτέλους η βιβλιοθήκη από τα Cosmopolitan που θεωρούσες Βίβλο της γυναίκας.

Όσο για τους δίσκους μου, ξέχασες ότι τους έχω μεταφέρει εδώ και καιρό σε mp3; Αν θυμηθείς, στο τελευταίο πάρτι είχαμε χρησιμοποιήσει τα CD για σουβέρ και τα βινύλια για να σερβίρουμε καναπεδάκια.


Χαίρομαι πολύ για τους συλλογισμούς σου, και ελπίζω να δεις κι εσύ κάποτε το video που τράβηξα όταν έπαιρνες ναρκωτικά και έκανες π***ούζα με τους υποτιθέμενους φίλους μου. Ήταν η πρώτη μου παραγωγή πορνό με ερασιτέχνες ηθοποιούς που σου τους γνώρισα σαν φίλους μου.


Λυπάμαι που έφυγες χωρίς να πάρεις και εσύ την αμοιβή σου... που θα ήταν αρκετή με δεδομένο ότι το βίντεο το πούλησα για 20.000 δολάρια. Δεν στεναχωριέμαι, πάντως. Θα βρω άλλη πρωταγωνίστρια για το επόμενό μου βίντεο... έχω αρχίσει ήδη τις συνεντεύξεις.

PS 1,2. Ελπίζω να ξεμεθύσεις σύντομα και να συνειδητοποιήσεις ότι αυτό που μου έστειλες ήταν e-mail. Είμαι περίεργος να μάθω πού έριξες τα ούρα.

PS 3. Τα λεφτά που σου έδωσα ήταν της Μονόπολης, αλλά με το μονοψήφιο IQ σου δεν περίμενα να καταλάβεις...
tok.gif


lol.gif
lol.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Hahahahahahahahahahahahahahah


απλά κορυφαίο ................. που το βρήκες αυτό γιατί τρελαίνομαι για κάτι τέτοια..

Όμως δεν είχε απαντήσει για το PS 4 ? κρίμα :(


P.S μιλάω για το γράμμα χωρισμού (email) :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
12 facts I know about u
1. Your reading my comment
2. Now your saying/thinking thats a stupid fact.
4. You didnt notice that i skipped 3.
5. Your checking it now.
6. Your smiling.
7. Your still reading my comment.
8. You know all you have read is true.
10. You didnt notice that i skipped 9.
11. Your checking it now.
12. You didnt notice there are only 10 facts
 

DeletedUser1885

Guest
Ξυλο παραξηγημενο




Χαρακτηριστικα

Είναι υποκατάστατο διατροφής, (Αν δεν φας τo φαγητό σου θα φας ξύλο), ή διατροφικό συμπλήρωμα σαν το κοκορέτσι
(Αν δεν φας ΟΛΟ το φαϊ σου, θα φας ξύλο), ιδιαίτερα θρεπτικό για τα
παιδιά. Μάλιστα έχει και ιδιότητες ηρεμηστικού (αν δεν καθίσεις ήσυχα
θα φας ξύλο).

Πρόκειται για τροφή που αν
την αφήσεις έξω από το ψυγείο βρωμάει, (Έφαγε βρωμόξυλο), και έχει
αρκετό βάρος (Τον ξυλοφορτώσανε). Πρέπει όμως να το σηκώνουμε με
προσοχή, γιατί μπορεί να πάθουμε σωματικές κακώσεις (Σακατεύτηκε από το
ξύλο).

Τρώγεται όλο το χρόνο (Έφαγε
το ξύλο της χρονιάς). Και τρώγεται στα πεταχτά (Θα σου ρίξω ένα
ξύλο...). Επίσης τρώγεται μόνο με το ένα χέρι (Θα φας ένα χέρι ξύλο).
Ποτέ δεν τρώγεται με δύο χέρια, ή με κουταλοπήρουνα. Αντιθέτως, οι Κινέζοι το χρησιμοποιούν ως κουταλοπήρουνο για να πιάνουν άλλα είδη τροφής. (Τρώνε με ξυλάκια).

Είναι μεγάλης αξίας τροφή,
γι' αυτό συνήθως την φυλάνε μαϊμούδες και αρκούδες. (Έφαγε το ξύλο της
μαϊμούς, ή Θα φάμε το ξύλο της αρκούδας). Φαίνεται όμως ότι οι
μαϊμούδες και οι αρκούδες δεν είναι καλοί φύλακες, γιατί όλο τους το
τρώνε.

Μερικοί το χρησιμοποιούν και
για αντισηπτικό, όμως δεν κάνει γι' αυτή τη δουλειά. (Τον σάπισε στο
ξύλο). Είναι όμως πολύ σκληρό υλικό, και χρησιμοποιείται ως υπόβαθρο
για να σπάνε αντικείμενα (Τον έσπασε στο ξύλο), ή για να τσακίζουν (Τον
τσάκισε στο ξύλο), ή για να διαλύονται στα εξ ων συνετέθησαν (Τον
διάλυσε στο ξύλο).

Ένα άλλο πολύ χρήσιμο
χαρακτηριστικό του ξύλου, είναι η χρήση του από την ιατρική στις
μεταμοσχεύσεις, για ορισμένα μέρη του σώματος. (ξύλινη γλώσσα). Αλλά το
χρησιμοποιούν και στην ανθρωπολογία. (Του μέτρησε τα παΐδια στο ξύλο).

Είναι χρήσιμο υλικό και για
την ηλιοθεραπεία. (Θα σε μαυρίσω στο ξύλο). Αλλά να αποφεύγετε τις
υπερβολές. Δείτε τι έπαθαν οι Αφρικάνοι! Εκτός όμως από το μαύρο χρώμα,
παράγει και άλλες χρωστικές. (Θα σε κάνω μπλε μαρέν από το ξύλο).



Κίνδυνοι

Ένας σημαντικός κίνδυνος,
είναι ότι μπορεί να πάτε για μαλλί και να βγείτε κουρεμένοι! Δηλαδή
μπορεί να γίνετε εσείς τροφή! Γιατί κάτω από ορισμένες προϋποθέσεις,
μπορεί ο καθένας να γίνει ξύλο. Για παράδειγμα, μπορείτε να ξυλιάσετε
από το κρύο! (Ξύλιασα από το κρύο). Και σε αυτή την περίπτωση, αν δεν
προλάβετε να θερμανθείτε εγκαίρως, μπορεί να γίνεται "λεία" κάποιου
πεινασμένου. (Ξυ-λεία). Χαρακτηριστικό παράδειγμα ανθρώπου που
προσβλήθηκε από αυτή την ασθένεια και πέθανε, είναι ο Νίκος Ξυλούρης. Χαρακτηριστικό παράδειγμα θεραπευμένου, είναι ο Πινόκιο.
Και χαρακτηριστικό παράδειγμα ανθρώπων σε φάση ανάρρωσης, είναι η
κουμπάρα μου η Λεμονιά, ο θείος μου ο Τριαντάφυλλος, και οι συκιές της Συγγρού και της Μυκόνου.

Τέλος να προσθέσω ότι η υπερκατανάλωση Ξύλου συνήθως οδηγεί στην ασθένεια "χρόνια φοιτητίαση". Εκφράσεις σαν πάλι τους πλάκωσαν στο ξυλο τους φοιτητές ή ζαρντινιέρα ξυλοφόρτωσε φοιτητή αποδεικνύουν τα λεγόμενά μου.

Διασημοι εμποροι ξύλου

Rambo

Τσακι Τσαν

Ροκυ μπαλμποα

Τζετ Λι

Τσακ Νορις
 

DeletedUser

Guest
Άς ποστάρω και γώ μία αστεία ιστοριούλα-quiz.

Μία φορά και έναν καιρό,σε ένα όχι και τόσο δημοκρατικό βασίλειο ήταν ένας τρελλο-γιατρός.
Αυτός που λέτε ο γιατρός όποιον έβλεπε στον δρόμο, του έλεγε ότι ήταν άρρωστος -και επειδή είχε και πλάτες στην αυλή του βασιλιά (τον είχανε διορίσει υπεύθυνο μάλιστα φαρμακοποιό)- τους ανάγκαζε να πάρουν όλους το ίδιο φάρμακο και μετά τους έβαζε σε καραντίνα. Γέλαγε και πολύ το φχαριστιόταν, όλο τον κόσμο στο χέρι του είχε. Και όποιος διαμαρτυρόταν τον έβγαζε τρελλό.
Κάποια όμως μέρα, κάποιος από την βασιλική αυλή κατάλαβε τις απατεωνιές του και του έδωσε το δικό του φάρμακο, και τον έβαλε σε καραντίνα. Φυσικά όλοι όσοι ήταν σε καραντίνα τόσο καιρό, αρχίσανε να γελάνε υστερικά, μέχρι που πόνεσε η κοιλιά τους.

Ηθικό δίδαγμα της ιστορίας: Γελάστε τώρα που έχει πλάκα :D
 

DeletedUser735

Guest
άς ποστάρω και γώ μία αστεία ιστοριούλα-quiz.

μία φορά και έναν καιρό,σε ένα όχι και τόσο δημοκρατικό βασίλειο ήταν ένας τρελλο-γιατρός.
αυτός που λέτε ο γιατρός όποιον έβλεπε στον δρόμο, του έλεγε ότι ήταν άρρωστος -και επειδή είχε και πλάτες στην αυλή του βασιλιά (τον είχανε διορίσει υπεύθυνο μάλιστα φαρμακοποιό)- τους ανάγκαζε να πάρουν όλους το ίδιο φάρμακο και μετά τους έβαζε σε καραντίνα. γέλαγε και πολύ το φχαριστιόταν, όλο τον κόσμο στο χέρι του είχε. και όποιος διαμαρτυρόταν τον έβγαζε τρελλό.
κάποια όμως μέρα, κάποιος από την βασιλική αυλή κατάλαβε τις απατεωνιές του και του έδωσε το δικό του φάρμακο, και τον έβαλε σε καραντίνα. φυσικά όλοι όσοι ήταν σε καραντίνα τόσο καιρό, αρχίσανε να γελάνε υστερικά, μέχρι που πόνεσε η κοιλιά τους.

ηθικό δίδαγμα της ιστορίας: γελάστε τώρα που έχει πλάκα :d


χαχα!
πολυ ωραια ιστορια!
με ενα μεγαλο ηθικο διδαγμα!
 

DeletedUser637

Guest
papas.png








thisissparta.jpg








karatechicken20resizeuo.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή