Δε ΛΟΛ θρεντ

DeletedUser1003

Guest
Το θέμα αυτό είναι μια απόπειρα να φτιάξουμε το κέφι όλων μας με:

• Αστείες / Παράξενες εικόνες
• Αστεία / Παράξενα βίντεο
• Ανέκδοτα
• Ότι άλλο θα μας κάνει να γελάσουμε.

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΩ ΠΡΙΝ ΔΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!
 

DeletedUser1003

Guest
να και εγώ :p
 

Συνημμένα

  • lol-i-r-jawz.jpg
    lol-i-r-jawz.jpg
    31,2 KB · Προβολές: 510
  • mpalkoni.jpg
    mpalkoni.jpg
    38,4 KB · Προβολές: 339
  • zestopagwto.jpg
    zestopagwto.jpg
    50 KB · Προβολές: 345

DeletedUser

Guest
find_x_lol_small.jpg

christmas_merry_santa_jokes_funny_yum.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χαχαχαχαχα πολη ορεεσ η φοτο μπραβο ρε παιδια μου φτια3ατε το κεφι,
να σασ πο και εγο ενα ανεκδοτο, ποση μοντσ του δε γουεςτ χριαζοντε για να αλλαξουν μια λαμπα?
 

DeletedUser

Guest
στην δεύτερη εικόνα, κοιτάξτε λίγο καλύτερα από αυτό που θα δείτε με την πρώτη ματια! (Υπαρχουν δυο μορφες ) :p




ΡΕ_ΓΑΙΔΟΥΡΙ.jpg ΤΙ_ΒΛΕΠΕΙΣ!;.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τι δεφτερι δεν τιν καταλαβα ρε σι τι 8εσ να δι3ισ ρε συ?
 

DeletedUser

Guest
να σασ πο και εγο ενα ανεκδοτο, ποση μοντσ του δε γουεςτ χριαζοντε για να αλλαξουν μια λαμπα?

Ενας πρωην, αρκει :p


Να και ενα απο μενα:


Ο Ιησούς, ο Μωυσής και ΕΝΑΣ παπούλης παίζουν γκολφ.

Πιάνει πρώτος ο Μωυσης το μπαστούνι και ρίχνει μία... τσααααφ και η μπάλα πέφτει μέσα σε μία λιμνούλα με νερό, ο χαζουλης. Γέλια κακό εκεί ο Ιησούς. Πάει προς τα εκεί ο Μωυσής, ακουμπάει τη λιμνούλα το ραβδί του και... χρααατς... ανοίγουν τα νερά διάπλατα. Περπατά μέσα στην κοίτη, ρίχνει μία με το μπαστούνι του και να η μπάλα πέφτει λίγο παραπέρα από την τρύπα.

Σειρά του Ιησού:

Ρίχνει μια μακρινή μπαλιά βζζζιιιινν και μπλούμ πάλι η μπαλίτσα μέσα στη λιμνούλα.. Χαχα χαζουλη του λέει εκεί ο Μωυσής. Περίμενε του λέει ο Ιησούς να δεις πως γίνεται ρε χαζουλη που γελάς κιόλας. Πάει λοιπόν ο Ιησούς περπατάει πάνω στα νερά κάνει ένα νεύμα με το χέρι του, η μπαλίτσα τότε ανεβαίνει στην επιφάνεια και στέκεται. Την χτυπά ξανά ο Ιησούς,και αυτή πάει ελάχιστα πιο δίπλα από την τρύπα.

Σειρά ΤΟΥ γεράκου τώρα :

Aλλά με τι καρδιά να παίξει με όλα αυτά που βλέπει. Ρίχνει μια με το μπαστουνάκι του βζζζιιιινν...... και η μπάλα πέφτει μέσα στο νερό και την καταπίνει ένα ψάρι. Εκείνη την ώρα πετάει ένας γλάρος, βουτάει πιάνει το ψάρι από τη λιμνούλα και το καταπίνει. Όπως σηκώνεται να φύγει ο γλάρος πετάγεται ένας κυνηγός μέσα από κάποιους θάμνους και με την καραμπίνα του ρίχνει μια και τον πετυχαίνει. Όπως τον παίρνουν τα σκάγια ο γλάρος ανοίγει το στόμα του και ελευθερώνει το ψάρι.Το ψάρι πέφτει κάτω και όπως σπαρταράει του φεύγει η μπαλίτσα μέσα από το στόμα η μπαλίτσα η οποία χοροπηδά και μπαίνει στην τρύπα!

Ο Μωυσής σχίζει τα διπλώματα του golf και τότε ο Ιησούς γυρίζει και λέει στον γεράκο.
Ρε πατέρα είπαμε να παίξουμε γκόλφ και ΕΣΥ το χαζουλης το θέμα .....
 

DeletedUser735

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=r2eTYzvoUjE Kiss Madiam !! Οποιος ξέρει από ροκ θα γελάσει περισσότερο![/I]

χαχαχαχαχαχα!!!!
πολυ ωραιο!


Υ.Γ.οι kiss ποτε δεν μου αρεσαν


και ενα video απο μενα....
οταν το μαθημα κατανταει κουραστικο και οι μαθητες περνουν ωριαια και βρισκουν την αιθουσα μουσικης μπορουν να κανουν παρα πολλα..... :p

http://www.youtube.com/watch?v=7zCr8dsf6x0
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πολύ καλα! τα έχω ξαναδεί! δυστυχώς μένω κύπρο οποτε δεν έχω την ευκαιρια να τους β΄λέπω συχνα:(
 

DeletedUser

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=r2eTYzvoUjE Kiss Madiam !! Οποιος ξέρει από ροκ θα γελάσει περισσότερο!




DarkFox , το ήξερα αυτο το ανέκδοτο! Είναι πολύ καλό !!!

κορυφη το ειχα δει πιο παλια οταν το πεζαν στο ελλαδα εχεις ταλεντο τι κανει ο ελληνας οταν εχει μερακι και ξυνει τα ..... μαλια του....!!:p
 
Κορυφή