Γενική συζήτηση για το The West 2.0

  • Δημιουργός θέματος Patikol
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2675

Guest
Στη θέση σου θα διατηρούσα αρχείο μόνο από τις πολύ σημαντικές αναφορές μου, έτσι όχι μόνο θα διατηρήσεις όσες πραγματικά χρειάζεσαι αλλά θα μπορείς να τις βρεις και ευκολότερα.
 

DeletedUser2993

Guest
αν ειχαν ενημερωσει νωριτερα θα μπορουσα να το προλαβω (θελει και μια διαδικασια με τον χρονο της καθε φωτο). 3-4 μερες πριν την αναβαθμιση τι να προλαβω και τι να κανω; αν σκεφτεις οτι εχω και δουλειες και μια οικογενεια πισω μου συν υποχρεωσεις... ε δεν προλαβαινω. και μην μου πεις οτι τωρα τους ηλθε!; αφου κανουν αναβαθμισεις εδω και καιρο και το ξερουν. το ποστ της τζοανας μπηκε μολις χθες. τι να βαλω και τι να αφησω...
τιποτα! δειχνει αδιαφορεια για αλλη μια φορα.

Σε καταλαβαινω, απλα αφου τωρα δεν αλλαζει κατι, ψαξε τις πιο σημαντικες για 'σενα και αποθηκευσε τις...Απο το να τις χασεις οολες...
 

DeletedUser

Guest
Τα θεματα που αφορουν την νέα έκδοση και ερωτήσεις περι αυτής ενώθηκαν.

Παρακαλώ μην ανοίγετε συνεχεια καινούρια θέματα.

Ευχαριστώ
 

DeletedUser3328

Guest
το επιπεδο μονομαχιας γιατι εχει ανεβει τοσο πολυ σε σχεση με πριν??? και τα φορουμ πολεως και συμμαχιας γιαιτι ειναι ετσι?
 

DeletedUser4989

Guest
η μεταφορα παικτων που ακριβως βρησκετε ? η δεν την εβαλαν ακομα ?
 

DeletedUser6273

Guest
το επιπεδο μονομαχιας γιατι εχει ανεβει τοσο πολυ σε σχεση με πριν??? και τα φορουμ πολεως και συμμαχιας γιαιτι ειναι ετσι?

Προφανώς ανέβηκε επειδή η απαιτούμενη εμπειρεία για να ανέβεις επ.μονομαχίας υποτριπλιασιάστηκε διότι πλέον χρειάζεσαι τριπλάσια εμπειρεία, σε σχέση με πριν για να ανέβεις ένα επίπεδο.
 

DeletedUser3876

Guest
ρε παιδιά
για το troll face τι ξέρουμε;
από ότι είδα δεν υπάρχει κάτι στο φόρουμ για αυτό
για όποιους δεν ξέρουν για τι πράμα μιλάω, αν πάτε στην 4η κομητεία και περάσετε τα κάτω σύνορα, όταν ανοίξετε το μίνι χάρτη θα δείτε ένα troll face
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδιά
για το troll face τι ξέρουμε;
από ότι είδα δεν υπάρχει κάτι στο φόρουμ για αυτό
για όποιους δεν ξέρουν για τι πράμα μιλάω, αν πάτε στην 4η κομητεία και περάσετε τα κάτω σύνορα, όταν ανοίξετε το μίνι χάρτη θα δείτε ένα troll face

λογικα θα γινει αργοτερα καποιο event στον συγκεκριμενο χωρο...

*παντως μπορεις να περασεις μεσα απο τα συννεφα και να βγεις απο την αλλη... :D:D:D
 
Κορυφή