Βρέθηκε

DeletedUser

Guest
γιατι πολυ απλα βαριουντε

(και κλασικα μολησ το δει ενασ μοντα αυτο που εγραψα θα αρχισει το κλασικο παραλιριμα οτι για να γινει θελει πολυ δουλεια και κοπο και οτι δεν διαθετουν ωρα λογο τισ δουλειασ που κανουνε και διαφορα αλα.. και η θα φαω μπαν η infaction για αυτα που εγρΑΨΑ ΓΙΑ ΑΔΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΑDMIN)

:eek:δεν θελω να παρω το μερος των μοντ αλλα οπως ειπες εχουν δουλειες και αλλες υποχρεωσεις στον αληθινο κοσμο που τις βαζουν σε πρωτη μοιρα.καταλαβες?τωρα αμα βαριουνται δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα.αμα θες καντο εσυ;)
 

DeletedUser

Guest
Kai egv exv doyleia sthn prosopiki moy zωη και δεν λεω κατι για αυτο. αλα εγω το γουσταρω το game και αν μπορουσα θα το εκανα πιστεψεμε
 

DeletedUser

Guest
kai egv exv doyleia sthn prosopiki moy zωη και δεν λεω κατι για αυτο. αλα εγω το γουσταρω το game και αν μπορουσα θα το εκανα πιστεψεμε

με τρελαινει που ξεκινας με γκρικλις και οταν το καταλαβαινεις στην πορεια αλλαζεις σε ελληνικα αλλα τα πρωτα τα αφηνεις οπως τα εγραψες.εισαι κορυφη φιλε.
 

DeletedUser

Guest
με τρελαινει που ξεκινας με γκρικλις και οταν το καταλαβαινεις στην πορεια αλλαζεις σε ελληνικα αλλα τα πρωτα τα αφηνεις οπως τα εγραψες.εισαι κορυφη φιλε.

O PALIOS EΙΝΑΙ ΑΛΙΟΣ ΑΣΕ ΜΗΝ ΤΗΝ ΨΑΧΝΗΣ :p
 

DeletedUser315

Guest
να γραφες και τα ρήματα τουλάχιστον με ει θα ταν ακόμα καλύτερα
 

DeletedUser

Guest
ειναι διαφημηστικο κολπο για να τραβαει την προσοχη πανω του.
 

DeletedUser315

Guest
ρε συ polaretti
το ονομα σ ξερεις τι μ θυμιζει
εκεινη τη διαφιμιση που ελεγε po-po-po-polaretti
με κατι πιγκουίνους
 

DeletedUser3409

Guest
σοκολατένιε μου εσύ.......... ευτυχώς δε διάλεξες το Lila pause
 

DeletedUser

Guest
οχι και σοκολατενιος.....νομιζεις τυχαια ιδρυσαμε το μπικινι???τη γρανιτενια δροσια μου που ξεχειλιζει δεν την βλεπεις??;) ;)
 

DeletedUser

Guest
παιδιά μόλις βγήκε και ο δεύτερος με αυτό το σπαθί. λέτε να είναι ο φοίνιξ μας?
 

DeletedUser

Guest
και ποιος αποκλείει πως η κ*λ*φαρδία του δεν θα φτάσει ως εκεί???? :eek::cool::p:rolleyes:
 
Κορυφή