Βρέθηκε

DeletedUser

Guest
Παιδιά από τι φαίνεται βρέθηκε το ξίφος ξιφομαχίας του Athos !!! :eek: http://gr.weststats.com/Itemstats/?tab=right_arm Όπως δείχνουν και οι στατιστικές ένας είναι ο "μάγκας" που το βρήκε τώρα δεν γνωρίζουμε που πως ποτε αλλα πιστεύω πως θα βουίξουν τα forum όταν ανακαλύψουν ότι βρέθηκε..
 

DeletedUser

Guest
ρε σι τωρα βρεθηκε ?τοτε πως ξεραμε απο πριν οτι υπαρχει ?καποιος το βρηκε πιο νωρις για να ξερουμε οτι υπαρχει
 

DeletedUser

Guest
Ναι δεν έχεις k άδικο εγώ πάντως τώρα το πρόσεξα όμως όπως δείχνει και το site >> Last updated on 30th Nov at 09:49.
 

DeletedUser

Guest
ναι δεν έχεις k άδικο εγώ πάντως τώρα το πρόσεξα όμως όπως δείχνει και το site >> last updated on 30th nov at 09:49.





το αναβαθμισαν προσθετοντας νεα οπλα που εχουν βρεθει και διαφορα αλλα πραγματα..........το ξιφος του αθος μπορει να υπηρχε και πριν, δεν σημαινει οτι με την αναβαθμιση το εβαλαν
 

DeletedUser

Guest
οντως βρεθηκε το σπαθι, απλα δεν ξερουν ακομα αν βρεθηκε καθαρα και τιμια ή βρεθηκε οπως και το young's revolver στον σουηδικο server :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Γιατί πώς βρέθηκε αυτό;;; :confused::confused::confused:



Στην αρχη ειπε οτι το πηρε απο drop μαχης οχυρου. Υστερα ομως βρηκαν οτι ο τυπος ειχε αποκτησει προσβαση σε admin tool και ειχε και πολυ καλες γνωσεις προγραμματισμου. Δηλαδη δημιουργησε το οπλο για την παρτη του, συμφωνα με τα στατιστικα του οπλου απο τα west stats. Φτιαξανε την "τρυπα" στο admin tool αλλα δεν υπηρχε καποια ουσιαστικη κατηγορια εναντιον του, μιας που δεν υπηρχε καποιος συγκεκριμενος κανονας. Παντα υπαρχει ενας πιο εξυπνος απο τον δημιουργο.

Μου θυμιζει τον πρωτο κουλ τυπο που σκεφτηκε να κλεψει τραπεζα απο το ιντερνετ, μεχρι τοτε δεν υπηρχε νομος να το απαγορευει και ετσι την εβγαλε λαδι.

στην τυχη το ειπε

οχι δεν το ειπα στην τυχη -.-

http://img200.imageshack.us/img200/3157/youngsrevolver.jpg



edit by joahna. Αφαιρέθηκαν τα bbcodes απο την φωτογραφία και έμεινε μονο το λινκ αυτής καθότην ήταν πάρα πολύ μεγάλη. Διαβαστε τους κανόνες του φόρουμ
Φωτογραφίες
Επιτρέπεται η εμφάνιση φωτογραφιών χωρίς σχόλιο αν ταιριάζουν στο θέμα.
Οι φωτογραφίες έχουν περιορισμένο μέγεθος (500x500 pixel). Αν θέλεις να εμφανίσεις μεγαλύτερες φωτογραφίες μπορείς να τις ανεβάσεις κάπου αλλού (π.χ. http://image.x0r.gr) και μετά να απλός να γράψεις τον σύνδεσμο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το αναβαθμισαν προσθετοντας νεα οπλα που εχουν βρεθει και διαφορα αλλα πραγματα..........το ξιφος του αθος μπορει να υπηρχε και πριν, δεν σημαινει οτι με την αναβαθμιση το εβαλαν

Ποτε μου δεν είπα ότι έχει να κάνει με το καινούργιο update εννοούσα ότι η σελίδα ανανεώνεται καθημερινά..
 

DeletedUser

Guest
δηλαδι την ειδες χθες και δεν ελεγε οτι καποιος φοραει το σπαθι του αθος και σημερα λεει οτι καποιος το φοραει ?αν ειναι ετσι ισως βρεθηκε σημερα.αν και μπορει να το ειχε απο πριν αυτος και να μην το φορουσε.μονο ενας βρηκε το σπαθι ?
 

DeletedUser

Guest
απλα μονο ενας εκανε Import τα items, ενω ειχε το σπαθι, στα west stats. Δεν χρησιμοποιουν ολοι το west stats. αρα μπορει να το εχουν και αλλοι
 

DeletedUser

Guest
http://img200.imageshack.us/img200/3157/youngsrevolver.jpg

Να σε ρωτήσω κάτι; Ο παίκτης "Below me" είναι δικός σου;;;




edit by joahna. Το ίδιο και σε αυτή την φωτογραφία έμεινε μόνο το λινκ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
να σε ρωτήσω κάτι; ο παίκτης "below me" είναι δικός σου;;;



αυτον τον παικτη απο καπου τον ξερω.νομιζω ηταν εχθρος μου στο αγγλικο κοσμο 10.η απ οτι θυμαμαι καπου τον ειδα και στον κοσμο 1 τον ελληνικο.
 

DeletedUser

Guest
του φοξ ειναι ρε. αφου το ειπε και μονος του: " ο παιχτης πηρε το οπλο με τσατσια"

ποιος αλλος τα κανει αυτα?
 

DeletedUser

Guest
ρε σι τωρα βρεθηκε ?τοτε πως ξεραμε απο πριν οτι υπαρχει ?καποιος το βρηκε πιο νωρις για να ξερουμε οτι υπαρχει

απο που ηξερες εσυ οτι υπαρχει;;η το ειπες ετσι.ξεραμε οτι υπαρχει σαν δεδομενο(στα στατιστικα )και να σμυθικο οπλο αλλα δεν ξεραμε αν το ειχαι βρει κανεις.
 

DeletedUser

Guest
απο που ηξερες εσυ οτι υπαρχει;;η το ειπες ετσι.ξεραμε οτι υπαρχει σαν δεδομενο(στα στατιστικα )και να σμυθικο οπλο αλλα δεν ξεραμε αν το ειχαι βρει κανεις.


για να ανακαλυψουν οτι υπαρχει ενα μυθικο οπλο πρεπει να το παρει καποιος παικτης και να τους πει οτι υπαρχει.αν το ανακαληψαν τωρα δεν θα ξεραμε απο πριν οτι υπαρχει.
 

DeletedUser

Guest
οι μυθικες εκδοχες ολων των οπλων εχουν βγει στα weststats, απλα ειναι ολα αποτελεσμα εικασιων(εκτος απο τα οπλα που εχουν βρεθει φυσικα:):)).
 

DeletedUser

Guest
Εγω παντος δεν εχω δει κανεναν να το φοραει παρακαλω οποιος βρει τον κατοχο του παρακαλω να κανει post μια εικονα...
 
Κορυφή