Αποστολη Τυχοδιωχτη

DeletedUser280

Guest
αν παρεις το καφε σαλι τοτε μπορει να νικησεις και τον μαγκριτζ.
 

DeletedUser

Guest
εγω προτιμισα λογω ικανοτητων να παρω την πιθανοτητα 2!και τα λεφτα στο χερι που λεμε.
 

DeletedUser

Guest
και εγω εχασα τις 2 πρωτες φορες αλλα πηρα μεξικανικη μπαντανα και ρουχα με σθενος και τον νικησα κατευθειαν.σε όλες τις μονομαχίες που ζητάει σε αυτη την αποστολή
 

DeletedUser3195

Guest
και εγω εχασα τις 2 πρωτες φορες αλλα πηρα μεξικανικη μπαντανα και ρουχα με σθενος και τον νικησα κατευθειαν.σε όλες τις μονομαχίες που ζητάει σε αυτη την αποστολή


μην ξεθάβεις ενα τέτοιο παλιό θέμα,αυτό το θέμα γράφτηκε πρίν 8 μήνες.;)
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια σιγα βαλτα ολα σκιφτα ο αδερφοσ μου ηταν 36 λεβελ με μαστιγιο και τον γερο jacob τον εβγαλε με την μια χωρισ ικανοτητεσ μονομαχιασ και χωρισ ρουχα μονομαχιας οσο για το παλιοτομαρο με την πρωτη και αυτον μετα στον μακγριντζ λιποθυμισε του εφερε 800+ ζημια αλλα πηρε την αλλη αποστολη οδυνυρο ξυπνημα 25 κριψημο θελει και 25 εξερετικες κινιτικεσ ικανοτητες και ανταμιβη 1 μαστανγκ 10986$ δεν ειμαι σιγουροσ για το 86 και το καπελο τυχοδιοκτη αλλα μετα εφαγε βαν απο τα 40 λεβελ μπωρουσε να κανει ευαγελισμο - 40 για παγιδα ειχε παρει του χαρναντο
 

DeletedUser2824

Guest
αν καποιος τυχοδιωκτης εχει αναπροσαρμωσει τα στατς του για να ειναι και μονομαχος, τοτε τον βολευει η πρωτη αποφαση που του δινει περα απο τα 9500, και δεκα ποντους, σε αποφυγη και εμφανιση.

αν καποιος τυχοδιωκτης δινει περισσοτερο βαρος στις αποστολες και εχει ανεβασμενα στατς σε εξαιρ.κιν. ικανοτητες και κρυψιμο τοτε φυσικα θα επιλεξει τη δευτερη αποφαση, αφου δεν θα χρειαστει να αλλαξει πολυ τις ικανοτητες του για να τη βγαλει, μποτρει να μη χρειαστει καθολου να τις αλλαξει.

τωρα αν καποιος ανηκει στη δευτερη κατηγορια αλλα δεν ειχε αρκετα ανεβασμενες τις δυο αυτες ικανοτητες για να βγαλει τη δευτερη αποφαση, ε λογικο ειναι να επιλεξει την τριτη.

παιδια συγνωμη που ξεθαβω αυτο το αρχαιο θεμα, αλλα ειδα τον φοξακο να το βλεπει και αυτος και μου κινησε την περιεργεια. εγω κ5 σκεφτομαι να γινω τυχας καταταξης. την τριτη αποστολη δεν την θεωρω και τοσο καλη, οποτε την αποκλειω. μετα ομως ειναι οι αλλες 2. εγω με περιπου 1500 κλικ τον νικησα στον κ1, ομως δεν δοκιμασα την 2η. το κακο με την 2η ειναι πως η 1 ιδιοτητα ανεβαζει 5 συγκεκριμενα σκιλλς, ομως τα 5 ελευθερα σκιλλς πανε οπως θες εσυ. την πρωτη επιλογη μπορεις να την αλλαξεις με σαμανο, την ιδιοτητα ομως? λετε να τον κιλλαρω η να τον ρεζιλεψω?
 

DeletedUser

Guest
kill him

το πρωτο ειναι 10 ικανοτητες, ενω το δευτερο 5 +1 ιδιοτητα

αυτο σημαινει οτι αμα παιζεις με μπλε θα κανεις τρενα στο 69 με την πρωτη επιλογη και στο 70 με την δευτερη


(και την ιδιοτητα την αλλαζεις με σαμανο)

και οπως ειπες η ιδιοτητα σε αναγκαζει να εχεις 5 αναγκαστικες ικανοτητες το οποιο ειναι πολυ περιοριστικο
 

DeletedUser

Guest
+1 skill points towards Κινητικότητα
+5 skill points towards Κρύψιμο

αυτα τα σκιλλ σου δινει η αποστολη βγαζεις λοιπον απο ενα ποντο στην ιππασια αντανακλαστικα αποφυγη κρυψιμο κ ιππασια κ ειναι το ιδιο πραγμα......:cool:
 

DeletedUser2824

Guest
δεν ειναι, γιατι τυχοδιωκτη θελω, οχι μονομαχο με εστω και 1 αποφυγη...
 

DeletedUser

Guest
ναι ε??? να δω πως κ ποτε θα βγαλεις τις αποστολες μονομαχιας στην 67 κ 75 κ μετα μου μιλας!
 

DeletedUser2824

Guest
δεν θα περιμενω απο 1 σκιλλ μονο στην αποφυγη. σιγουρα θα μου φυγει η μαγκια αλλα τι θα κανω, θα αναγκαστω να κανω το σαμανο του αιωνα. ουτως η αλλος μπορω με 5 ικανοτητες να ανεβασω 2 στοχευση 3 αποφυγη και οτι αλλο, ομως τι θα κανω με 1 ιδιοτητα?
 
Κορυφή