Αποστολή "Kate's wedding band-The dealer (lvl 46)

DeletedUser

Guest
*********************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8

Guest
oriste mia apo SYSTRAN



¶Το πρώτο μέρος της αναζήτησης εσείς δεν πρέπει τίποτα στο χρόνο-ΠΑΙΧΝΙΔΙΏΝ 7pm και να έχει 200$ ΑΚΡΙΒΏΣ σε σας και να έχει ΚΑΝΈΝΑ όπλο. ¶

¶Μετά από 7pm - χτυπήστε στην αίθουσα και ψάξτε μια νέα αναζήτηση από το σερίφη. ¶

¶Έχετε 20 λεπτά για να νικήσετε τον κλέφτη σε μια μονομαχία χωρίς το όπλο. ¶Είναι πολύ εύκολος και κάνει πολύ λίγη ζημία, έτσι μπορείτε να προσπαθήσετε πολλές φορές έως ότου την ολοκληρώνετε εάν είναι απαραίτητο. ¶

¶Παίρνετε 1200$ και 600 XP για την ολοκλήρωση εκείνου του μέρους της αναζήτησης. ¶

¶Κατόπιν χρειάζεστε (5) το ασήμι από την ασημένια μεταλλεία. ¶

¶Αφότου έχετε το ασήμι 5 πρέπει να περιμένετε έως ότου αφαιρεί έπειτα η Τετάρτη... το όπλο σας και ελέγχει την αίθουσα για την αναζήτηση "εμπόρων ήττασ" που είναι αρκετά εύκολη. ¶

¶Σημειώστε ότι πρέπει να κρατήσετε το ασήμι 5 μέχρι νικάτε τον έμπορο, και δεν ξέρω εάν μπορεί να είναι οποτεδήποτε την Τετάρτη (σκέφτομαι) ή εάν πρέπει ακριβώς να συνεχίσετε την αναζήτηση τυχαία κατά τη διάρκεια της ημέρας. ¶(Παρουσίασε για με πρακτικά μετά από το χρόνο-ΠΑΙΧΝΙΔΙΏΝ μεσάνυχτων.) ¶

¶Παίρνετε το δαχτυλίδι Kates από τον έμπορο και μπορείτε έπειτα να γυρίσετε στην αναζήτηση για να πάρετε + το χάρισμα 2 ή + δύναμη 2 - πρέπει να επιλέξετε. ¶
Παράθεση: ¶
¶Ναι αυτό το walkthru είναι σωστό. ¶Ακριβώς τελείωσα ότι αναζήτηση χτες τη νύχτα προτού να πάω στο κρεβάτι και ευτυχώς σήμερα να είσαι Τετάρτη. ¶Έκανα το δικαίωμα αναζήτησης μετά από τα μεσάνυχτα επίσης και εμφανίστηκε για με. ¶Είχα το ασήμι 5 στον κατάλογό μου και ήμουν άοπλος. ¶
 

DeletedUser

Guest
Στο πρώτο μέρος της αποστολής,δεν πρέπει να κάνετε τίποτα στις 7pm (χρόνος παιχνιδιού) να έχετε 200$ ακριβώς πάνω σας και να μην έχετε όπλο.

Μετά από τις 7pm, μπείτε στο saloon και ψάξτε μια νέα αποστολή από το σερίφη.

Έχετε 20 λεπτά για να νικήσετε τον κλέφτη σε μια μονομαχία χωρίς το όπλο σας. Είναι πολύ εύκολος και κάνει πολύ λίγη ζημία, έτσι μπορείτε να προσπαθήσετε πολλές φορές έως ότου την ολοκληρώνετε, εαν χρειάζεται.

Παίρνετε 1200$ και 600 XP για την ολοκλήρωση αυτού του μέρους της αποστολής.

Μετά χρειάζεστε 5 κομμάτια ασήμι από το ορυχείο ασημιού.

Αφού έχετε 5 κομμάτια ασήμι, πρέπει να περιμένετε μέχρι την Τετάρτη.Αφαιρέστε το όπλο σας και δείτε στο Saloon για την αποστολή "Defeat Dealer" Νικήστε τον Dealer), η οποία είναι πολύ εύκολη.

Σημειώστε ότι πρέπει να κρατήσετε το ασήμι μέχρι νικάτε στην αποστολή και δεν ξέρω εάν μπορεί να γίνει οποτεδήποτε την Τετάρτη (νομίζω) ή εάν πρέπει να κοιτάτε για την αποστολή τυχαία κατά τη διάρκεια της ημέρας. (Για μένα παρουσιάστηκε μερικά λεπτά μετά τα μεσάνυχτα (χρονος παιχνιδιού).

Παίρνετε το δαχτυλίδι της Kate από τον Dealer και μπορείτε μετά να τελειώσετε την αποστολή για να πάρετε +2 στο χάρισμα ή +2 στη δύναμη - πρέπει να επιλέξετε.

Παράθεση:
Ναι αυτός ο οδηγός είναι σωστός. Μόλις τελείωσα αυτή την αποστολή χθες τη νύχτα προτού να πάω στο κρεβάτι και ευτυχώς σήμερα είναι Τετάρτη. Έκανα την αποστολή ακριβώς μετά τα μεσάνυχτα επίσης και εμφανίστηκε για μένα. Είχα τα 5 κομμάτια ασήμι στα αποθέματά μου και ήμουν άοπλος.


Οριστε η κανονική μετάφραση
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστουμε

ετσι βγαινει καποιο νοημα:)
 

DeletedUser

Guest
ναι η πρώτη μετάφραση ήταν λίγο ... ρωσοποντιακή :d
 

DeletedUser280

Guest
εμπορων ηττασ;

αυτο το πραγμα μπορει και γραφη ποιηση καλυτερα απο μενα, διαμαρτυρομαι εντονως
 

DeletedUser

Guest
****************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser315

Guest
να ρωτησω
αν εχουμε παραπανω απο 300 δλδ δεν γινετε ?
και κατι ακομα
τα ασημια τα κρατασ μεχρι να παρεις το δαχτυλιδι
και μετα κανεις την αποστολη που στα ζηταει για να παρεις 300xp?
 

DeletedUser

Guest
**************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τελεια η μεταφραση , αλλα κανατε λαθος στα λεφτα :p

300$ EXACTLY

τα 300$ οταν να μεταφραζετε στα ελληνικα ειναι παλι 300 :eek:

και οχι 200$ :confused:
 

DeletedUser315

Guest
Τελεια η μεταφραση , αλλα κανατε λαθος στα λεφτα :p

300$ EXACTLY

τα 300$ οταν να μεταφραζετε στα ελληνικα ειναι παλι 300 :eek:

και οχι 200$ :confused:

rikse mia matia sto 1o post kai tha katalaveis oti egine edit
Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Phoinikas : Σήμερα στις 20:12.
 

DeletedUser

Guest
***************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser437

Guest
Πρίν από 20 λεπτά πήγα στο lvl 46 και αποδέχτηκα την αποστολή από τον σερίφη.
Λοιπόν για μένα τα πράγματα έγιναν λίγο διαφορετικά μιας και από απλή περιέργεια έβγαλα το όπλο μου.
Λοιπόν αν και η ώρα sεrver ήταν 20:40 και είχα πάνω μου μόνο 89$ με το που έβγαλα το όπλο εμφανίστηκε ο ληστής (εννοείται ότι μίλησα στον σερίφη που είχα "ξανανάψει")
Νίκησα τον ληστή και μου έδωσε 600XP και 1200$.

Μονομαχία: tarafos west εναντίον Ληστής Σήμερα η ώρα 9:40 ΜΜ
tarafos west
Επίπεδο 46
Επίπεδο μονομαχίας 63


Τώρα ξαναάναψε ο σερίφης και μου ζητάει το ασήμι για να συνεχίσω την αποστολή. Εκεί ακόμη δεν ξέρω αν θα υπάρξει κάτι διαφορετικό μιας και δεν μπορώ ακόμη να κάνω την "εξόρυξη ασημιού"
 
Κορυφή