Αποστολή "Kate's wedding band-The dealer (lvl 46)

DeletedUser

Guest
ελπιζω το quest να εννοει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ασημια...
υπηρξε κανεις σας που κουβαλουσε παραπανω?
 

DeletedUser

Guest
εγώ είχα 6 ασήμια και βγήκε μια χαρά η αποστολή. τουλάχιστον 5 εννοείται στην αποστολή
 

DeletedUser

Guest
Μια μικρή βοήθεια: απο το συνολο των ενεργειών στη συγκεκριμένη αποστολή (Κορδέλα γάμου της Kate (Ο άγνωστος κλέφτης)), εχω κάνει όλες τις άλλες αποστολές δηλαδή Κορδέλα γάμου της Kate (Εξόρυξη ασημιού) και Κορδέλα γάμου της Kate (Ο κλέφτης) εκτός απο την πρωτη, αυτή με τον αγνωστο κλέφτη.
Δυστυχώς όσες φορές πηγα χωρίς όπλο, οποιαδήποτε ωρα μετά τις 7μμ, κρατώντας χρηματα 300$, περισσοτερα ή λιγότερα ΔΕΝ μου δίνει την αποστολή.
Υποψιάζομαι οτι θα έπρεπε να γινει με κάποια σειρά, από την ωρα όμως που μου εδωσε πάνω απο μια αποστολές ταυτόχρονα δεν θεωρησα σημαντικό την σειρά και τωρα δεν ξέρω πως θα προχωρήσω.
Κάποια ιδέα?
 

DeletedUser

Guest
καλημερα.
την αποστολη "ο κλέφτης" ειπες την εκανες.εκει πρεπει να μην εχεις οπλο και
να ειναι μεταξυ 7 και 11μισι.

υπαρχει ομως και "ο προμηθευτής" οπου πρεπει να ειναι τεταρτη, να εχεις
τουλαχιστον 5 ασημια και μα μην κρατας οπλο.

ουσιαστικα "ο προμηθευτής" σου δινει το δαχτυλιδι της κατε και ετσι κανεις
αμεσα το "ο άγνωστος κλέφτης".

ριξε και εδω μια ματια:
http://gr.weststats.com/Questgroup/?group=11
 

DeletedUser

Guest
ισως η λεπτομέρεια για το οτι μπορω να προμηθευτώ το δακτυλίδι μονο την τετάρτη ειναι αυτή που δεν προσεξα, ευχαριστώ πάντως.
 

DeletedUser

Guest
Μια ερώτηση. Εάν βρίσκεσαι εκτος πόλης γίνεται να κάνεις την αποστολή? :confused:
 

DeletedUser2157

Guest
OXI prepei na eisai sthn poli soy kai xwris oplo. Opws katalavaineis thn evapses!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
άσε! μας δουλεύουν τελικά...! έκανα αποδοχή την αποστολή σήμερα στις 7:40μμ , και έβγαλα το όπλο μου!αμέσως, μου βγήκε η αποστολή στον σερίφη με την μονομαχία , ενώ εγώ είχα πάνω μου 14$ χαχαχα!

είναι λάθος όλες οι οδηγίες... το μονο σωστό είναι η ώρα!

ααα... και είμαι και 50 λέβελ! κάτι που δεν το επιτρέπει "και καλά" η αποστολή , τουλάχιστον έτσι διάβασα στις οδηγίες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Λοιπον είναι Τετάρτη εχω 5 ασήμια αλλα η αποστολή με την ηττα του Dealer που μου δινει το δαχτιλιδι δεν εμφανίζεται στο σαλουν! Κάνω κατι λάθος?

Υ.Γ Εχω βγάλει και το οπλο μου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1167

Guest
μπορεις να την κανεις απο τις 7 το απογευμα και επειτα;)
 

DeletedUser

Guest
Αυτην την εχω ανοιξει, που δινει exp και $. Αναφέρομαι στην αποστολή:Beat Dealer (duel). Εκτός και αν ισχυει και εδω η ίδια ωρα .
 

DeletedUser

Guest
Για να νικησετε τον τυπα που δινει δαχτυλιδι πρεπει να ειναι τεταρτη(ΣΗΜΕΡΑΑΑ)
να μην εχετε οπλο και να εχετε 5 ασημια......(πριν που τα ζηταει δεν σας τα παιρνει, ουτε και αφου ολοκληρωσετε την αποστολη)

Ελπιζω να σας καλυψα.....Ολα αυτα ειναι στο weststats
 

DeletedUser3328

Guest
ΑΠΟΣΤΟΛΗ:Κορδέλα γάμου της Kate (Ο άγνωστος κλέφτης)

Που μπορω να βρω το δαχτυλιδι της Kate?
 
Κορυφή