Αποστολές >67lvl

DeletedUser

Guest
ΑΠΟΣΤΟΛΗ

καλησπερα σε ολουσ. ειμαι 67 level και δεν μου βγαζει αλλεσ αποστολεσ και εχτεσ εφυγε και ο γεροσ και τωρα τιποτα.ξερει κανεισ τιποτα? ευχαριστω
 

DeletedUser735

Guest
τα θεματα ενωθηκαν.
κανε μια αναζητηση εδω και λογικα θα βρεις την απαντηση στην ερωτηση σου
 

DeletedUser

Guest
πφφφ παιδια εχω επιλεξει την 1η σειρα αποστολων και μολις ξεκανα το πρωτο μποτακι. Πηγα τωρα στο δασος Dickson οπου παιρνουμε και την 2η αποστολη αλλα τιποτα! Μου λεει δεν πληρω τις προϋποθεσεις, μηπως ξερεις κανεις τι πρεπει να κανω για να αποδεχτω την "ενεδρα"?
 

DeletedUser

Guest
πφφφ παιδια εχω επιλεξει την 1η σειρα αποστολων και μολις ξεκανα το πρωτο μποτακι. πηγα τωρα στο δασος dickson οπου παιρνουμε και την 2η αποστολη αλλα τιποτα! μου λεει δεν πληρω τις προϋποθεσεις, μηπως ξερεις κανεις τι πρεπει να κανω για να αποδεχτω την "ενεδρα"?

αν θυμαμε καλα πρεπει παλυ να πας το κρυψιμο 60 με μπονους να φορας το σαλι και το γραμμα
 

DeletedUser

Guest
πφφφ παιδια εχω επιλεξει την 1η σειρα αποστολων και μολις ξεκανα το πρωτο μποτακι. πηγα τωρα στο δασος dickson οπου παιρνουμε και την 2η αποστολη αλλα τιποτα! μου λεει δεν πληρω τις προϋποθεσεις, μηπως ξερεις κανεις τι πρεπει να κανω για να αποδεχτω την "ενεδρα"?

αν δεν κανω λαθος πρεπει να ειναι τριτη ή τεταρτη για να αποδεχτεις την αποστολη.
 

DeletedUser

Guest
πρεπει και να ειναι τριτη και να φορας το σαλι και να εχεις κρύψιμο 60...

ασε πικρα...
 

DeletedUser

Guest
αργκκκ, θελει ΚΑΙ το γραμμα? καλα ρε νιωθουν καθολου οι devs? καλυτερα να μας ριχναν στα λιοντάρια! :(
---
μετα απο αυτες θελει και αλλες τετοιες ημερες μην τα παρω? :mad:
 

DeletedUser

Guest
Αν εισαι στο δασος Dickson και θελεις να κανεις την ενεδρα πρεπει να περιμενεις μεχρι την Τεταρτη.
Αυτην που σου ζηταει το πρασινο σαλι και το κρυψιμο προφανως την εχεις κανει ηδη...
 

DeletedUser

Guest
για την ενεδρα περιμενω και αν γινεται ξεκαθαρηστε αν ειναι τριτη ή τεταρτη, μην πηγαινοερχομαι!!!
 

DeletedUser

Guest
για την ενεδρα περιμενω και αν γινεται ξεκαθαρηστε αν ειναι τριτη ή τεταρτη, μην πηγαινοερχομαι!!!

αν η αποστολη στην ερημο ειναι τριτη,τοτε η αποστολη στο δασος ειναι τεταρτη.
 

DeletedUser

Guest
οκ. ευχαριστω και παλι παιδια. η αποστολη στο δασος τελικα ειναι τεταρτη :)
 

DeletedUser

Guest
επειδη ειμαι καλο παιδι και δεν ανοιγω καινουριο θεμα και επειδη και ΟΛΟΙ εσεις ειστε καλα παιδια πειτε μου στην αποστολη επιπεδο 67 οταν επιλεγεις αναμεσα σε φορεμα - κλειδι Νο2 - μπαστουνι...ποια επιλογη ειναι το κλειδι???αμαρτια να επιλεξουμε λαθος αντικειμενο...
 

DeletedUser

Guest
ναι ξερω οτι θα μου βγαλει 3 "?" στη σειρα δλδ.. [?] [?] [?]..το ερωτημα μου ειναι αν το κλειδι ειναι στο δεξια κουτακι,στο αριστερο η στη μεση...γιατι εδω το βλεπω δεξια αλλα αλλου το χω δει και αριστερα,πρωτο πρωτο δλδ...
 

DeletedUser

Guest
Δεν θα σου εχει 3 ερωτηματικα
Θα σου εχει μονο ενα και τα αλλα αντικειμενα θα φαινονται κανονικα
οποτε και δεν ειναι δυσκολο να επιλεξεις
 

DeletedUser4459

Guest
Δεν θα σου εχει 3 ερωτηματικα
Θα σου εχει μονο ενα και τα αλλα αντικειμενα θα φαινονται κανονικα
οποτε και δεν ειναι δυσκολο να επιλεξεις

Να φανταστω αν κανεις την πατατια και επιλεξεις τον 2ο τροπο ολοκληρωσης αποστολης γιατι απλα ειδες τον Σεριφη να σου σκαει χαμογελα δε παιζει να αλλαξεις μετα ε?
 

DeletedUser

Guest
Να φανταστω αν κανεις την πατατια και επιλεξεις τον 2ο τροπο ολοκληρωσης αποστολης γιατι απλα ειδες τον Σεριφη να σου σκαει χαμογελα δε παιζει να αλλαξεις μετα ε?

Οπως πολυ σωστά σου απάντησαν...δεν μπορείς επειτα να αλλαξεις την αποφαση σου!
για αυτο προσεχε τα υποπτα χαμογελα του σεριφη...και της maya σε αλλη αποστολη!
 

DeletedUser4459

Guest
Τι φταιω εγω που ειμαι ωραιο παιδι?

Κριμα παντως,παει το κλειδι :-(

Σας ευχαριστω πολυ για την απαντηση.
 
Κορυφή